Προς το περιεχόμενο

Greek Viking Epic Death! (Aeklypsis - Mirror of Darkness)


VivaldiNew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κύριε Marathon παρατηρώ ότι είσθε συνέχεια δηκτικός χωρίς να προσφέρετε κάποια πραγματική άποψη. Και ο αείμνηστος RJ DIO έχει ένα τραγούδι που λέει  ...ship without the storm...   ...laugh without the tear... και άλλα σχετικά ''Αντίθετα''. Αναρωτιέμαι κατά την άποψη σας εάν και αυτός ήταν του ιδίου επιπέδου.

Μου φαίνεται πως απλά λέτε κακίες για κάποιον άγνωστο λόγο, χωρίς να παραθέτετε μιαν άποψη. Ίσως θα έπρεπε να εμπλουτίσετε τις σκέψεις και το λεξιλόγιό σας ή να βρείτε ένα θέμα που θα σας ενδιαφέρει περισσότερο. Νομίζω ένας άνθρωπος της ηλικίας σας μπορεί να επιλέξει αν θα απέχει ή θα συμμετέχει πραγματικά.

Μήπως παρεπιπτόντως σας λένε και Ανέστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως παρεπιπτόντως σας λένε και Ανέστη?

Προφανώς, είμαι από τους (αρκετούς) επώνυμους εδώ μέσα...και έχω περάσει τα 16-18...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά πλακώνονταν οι πάνκηδες με τους μεταλάδες. Τώρα θα πλακώνονται οι επικοντεθμεταλάδες με τους βικινγκοντεθμεταλάδες. Evolution theory... :D :D

 

Προφανώς, είμαι από τους (αρκετούς) επώνυμους εδώ μέσα...και έχω περάσει τα 16-18...

Ε, αυτό είναι το πρόβλημα. Φίλος εσύ δεν μπορείς να παίξεις ντεθ με τέτοιο όνομα. Μόνο ρεζουρέξιον μέταλ (ίσως και έπικ ρεζουρέξιον μέταλ - να το δούμε)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αν η ηλικία που έχετε στο προφίλ σας είναι ορθή κύριε Ανέστη, δεν το θεωρείται τουλάχιστον παράλογο να ασχολείστε με ένα 20 χρονο και τις μπάντες που του αρέσουν και μάλιστα να τις κακολογείτε χωρίς επιχειρήματα και κυρίως χωρίς κίνητρο?

Είμαι σίγουρος πως με τη δική σας εκτενή και αναγνωρισμένη δισκογραφία θα έχετε πολλά πράγματα να ασχοληθείτε, αντί για 5 παιδιά που μόλις βγάλαν το EP τους. Εκτός πια και αν θεωρείτε ότι αυτό το ΕΡ είναι τόσο μεγάλο θέμα που αξίζει τις τόσες ώρες που έχετε ασχοληθεί και τα τόσα posts που έχετε κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά πλακώνονταν οι πάνκηδες με τους μεταλάδες. Τώρα θα πλακώνονται οι επικοντεθμεταλάδες με τους βικινγκοντεθμεταλάδες. Evolution theory... :D :D

 

Χαχα! Η ιστορία επαναλαμβάνεται...  :-\ Αυτή τη φορά να μπλοκάρουμε τα ποτάμια μας για να μην κατέβουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω γιό 20χρονο...μπορώ να πώ ότι με διασκεδάζει αρκετά το θέμα...

ο μικρός...γιατί έχω και ένα πιό μεγάλο ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄΄Η ζωή είναι μια ασθένεια που γιατρεύεται ...................ο θάνατος δε γιατρεύεται ΄΄ Καζαντζάκης

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν ιδέα για στίχο .

Δε λέω κάποιοι διάλογοι βγάζουν απίστευτο γέλιο ,αλλά συνολικά το όλο πράγμα καταντάει γελοίο με τους υπερασπιστές και τους κατηγόρους και τις υποκατηγορίες τους .

Καίγεται ο κόσμος όλος συμβαίνουν κοσμοιστορικά γεγονότα κι εμείς χλευάζουμε ο ένας τα μουσικά γούστα του άλλου ...............συγνώμη κιόλας για την ενόχληση και το άσχετο του ποστ μου ,συνεχίστε ,δε θα σας ενοχλήσω άλλο

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω γιό 20χρονο...μπορώ να πώ ότι με διασκεδάζει αρκετά το θέμα...

ο μικρός...γιατί έχω και ένα πιό μεγάλο ;)

Χαίρομαι λοιπόν που βρήκατε μια τέτοια πηγή χαράς και ενασχόλησης στους Aeklypsis και σε ότι τους αφορά. Οι μέρες σας τώρα είμαι σίγουρος πως είναι πιο γεμάτες. Το επόμενο βήμα τώρα είναι να μάθετε τρόπους και ανθρωπιά και να θέσετε μια σοβαρή άποψη, αντί για άχρηστα links και καινόσοφες ατάκες. Έχετε γεμίσει αυτό το thread με την άσβεστη λαϊκή σοφία σας, πείτε μας τώρα και τίποτα σοβαρό.

 

Καλό σας απόγευμα.

 

Υ.Γ. Βάλτε στο γιο σας να ακούσει Aeklypsis να μας πει τη γνώμη του!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα μα αυτό το EP είναι κοσμοιστορικό γεγονός!

 

Πρώτα η δημιουργία του σύμπαντος

Μετά η ύπαρξη ζωής

Η πρώτη ηλεκτρική κιθάρα

H δημιουργία των Blind Guardian

Το πρώτο ΕP των Aeklypsis

 

και στη συνέχεια το EP της μπάντας μου! Να αναμένετε καινούργιο topic!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αγαπητοί... Black μεταλάδες (ή κάτι συναφές τέλος πάντων)  ;D

 

Όχι πολλά, πολλά με τον κύριο Ανέστη, γιατί είναι προστατευόμενο είδος- τον προστατεύει η συνθήκη Ramsar για τους υδροβιότοπους  ;D ;D ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου