Προς το περιεχόμενο

Greek Viking Epic Death! (Aeklypsis - Mirror of Darkness)


VivaldiNew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

marathon άκουσα το τραγούδι που μου είπες και θα ήταν ανόητος κάποιος αν έλεγε ότι δεν είναι αριστούργημα! Αμφιβάλω και αν οποιοσδήποτε λάτρης παντός είδους folk δεν συμμερίζεται το πόσο ωραίο συναίσθημα βγάζει ο άνθρωπος με μια κιθάρα!

 

Σου προτείνω αφού σ'αρέσουν πιο ήρεμα πράγματα να ακούσεις και τον folkradio http://www.folkradio.co.uk/

 

που παίζει μόνο ακουστικά κομμάτια, ιρλανδικά, αγγλικά και γενικότερα βόρεια

 

Μιας και αναφέρθηκαν και άλλα θα πω ότι το να είσαι ανοιχτός σε όλα τα είδη μουσικής μόνο κακό δεν θα κάνει... Συγκρούσεις τιτάνων που ζήσατε εσείς τότε είτε θέλετε να το καταλάβετε είτε όχι είναι ίδιας σημασίας με τις τωρινές. Όταν κλείνει κάποιος αυτιά του (επειδή και εμένα πριν χρόνια black και death τα ίδια μου ήταν) σε καλό δεν του βγαίνει σίγουρα. Και η οργή συναίσθημα είναι όπως και η γαλήνη και η χαρά και η μουσική πρέπει να εκφράζει όλα τα συναισθήματα και κανείς πρέπει να είναι ανοιχτός σε όλα τα συναισθήματα αν δεν θέλει να είναι ψυχικά ανάπηρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως παρεπιπτόντως σας λένε και Ανέστη?

Όσοι πήρατε τη Καθημερινή της Κυριακής στο θέμα <<Οι προκηρύξεις, ο καφές και το μπλόκο στα διόδια Αφιδνών>> στη σελίδα 18 θα διαβάσατε. Για τους υπόλοιπους το παραθέτω αυτούσιο.

 

Μέσα σε θήκες μουσικών οργάνων και σε βαλίτσες με ρούχα έκρυβαν οι συλληφθέντες τον οπλισμό, που βρέθηκε στο μικρό υπόγειο της οδού Καισαρείας στη Ν. Σμύρνη. Τον χώρο είχε μισθώσει ο ........... ή <<Ανέστης>>, παρουσιαζόμενος στην ιδιοκτήτρια ως μουσικός.

 

Καταλάβατε για ποιόν πρόκειται. ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι θεμα δε θα εφτανε εδώ, αν τονιζα οτι κατα την απουσια μου περναω εκπαιδευση αερομεταφερομενου κοκκινομπερε (το γνωστο "καλυτερα κομαντα, παρα στη Νεα Σαντα).

 

Που σημαινει οτι ειμαι μια εν δυναμει φονικη μηχανη, τα φιλανθρωπα αισθηματα μου εχουν δωσει τη θεση τους σε τεχνικες αθορυβης και θανασιμα αποτελεσματικης επιθεσης, ενω συνειδηση μου ειναι οι διαταγες του λοχαγου μου.

 

Αν θελετε τώρα μπορειτε να συνεχισετε τις διαφωνιες μαζι μου. 8)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι θεμα δε θα εφτανε εδώ, αν τονιζα οτι κατα την απουσια μου περναω εκπαιδευση αερομεταφερομενου κοκκινομπερε (το γνωστο "καλυτερα κομαντα, παρα στη Νεα Σαντα).

 

Που σημαινει οτι ειμαι μια εν δυναμει φονικη μηχανη, τα φιλανθρωπα αισθηματα μου εχουν δωσει τη θεση τους σε τεχνικες αθορυβης και θανασιμα αποτελεσματικης επιθεσης, ενω συνειδηση μου ειναι οι διαταγες του λοχαγου μου.

 

Αν θελετε τώρα μπορειτε να συνεχισετε τις διαφωνιες μαζι μου. 8)

...κατάλαβα...καθαρίζεις πατάτες... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σημαινει οτι ειμαι μια εν δυναμει φονικη μηχανη, τα φιλανθρωπα αισθηματα μου εχουν δωσει τη θεση τους σε τεχνικες αθορυβης και θανασιμα αποτελεσματικης επιθεσης

 

Κάτι σαν βίκινγκ δλδ;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου