Προς το περιεχόμενο

καινουρια κιθαρα...??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι,δεν πειρα ακομα..

μου ειναι πολυ δυσκολο να πουλησω και να αλλαξω την ebmm petrucci μου αλλα απο τοτε που την ειδα http://prsguitars.com/showcase/current/swampashspecial.html

και επαιξα με αυτη μου πειρε κανονικα τα μυαλα....

 

οσο και να αγαπαω τις suhr και τισ tom anderson σαν αυτη την κιθαρα και σε αυτη την τιμη http://www.thomann.de/thoiw2_artikel-184280.html δυσκολα θα ξανα"ερωτευτω"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ υψηλη κατα την ταπεινη μου γνωμη... :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου φαίνεται υπεβολικά μεγάλη τιμή, αλλά πάλι δεν είμαι και αυθεντία στις κιθάρες.Πάντως είναι όντως πολύ κούκλα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As another proud PRS owner (just like Nuno), I'll say GO FOR IT!!! :D

 

ΑΛΛΑ, ΜΗΝ την αγοράσεις από thomman!! Πάρ'την απ'το ebay, από αμερική, θα σου έρθει ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ φθηνότερα!! Για άλλη μία φορά θα επαναλάβω, ότι εγώ πήρα την Custom 22 20th anniv. με 1900¤. Δες πόσο την έχουν στο thomman. Για τόσο ακριβές κιθάρες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ebay από Αμερική - ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ υψηλη κατα την ταπεινη μου γνωμη... :wink:

 

2200 euro???στο εσωτερικο την βρισκω 2950!!

δεν νομιζω οτι ειναι πολυυυυ ακριβη

σιγουρα ειναι για bolt-on kατασκευη οπως κ καθε καλη πλεον bolt-on.

συγκριτικα ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As another proud PRS owner (just like Nuno)' date=' I'll say GO FOR IT!!! :D

 

ΑΛΛΑ, ΜΗΝ την αγοράσεις από thomman!! Πάρ'την απ'το ebay, από αμερική, θα σου έρθει ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ φθηνότερα!! Για άλλη μία φορά θα επαναλάβω, ότι εγώ πήρα την Custom 22 20th anniv. με 1900¤. Δες πόσο την έχουν στο thomman. Για τόσο ακριβές κιθάρες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ebay από Αμερική - ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!![/quote']

 

ευχαριστω για τις πληροφοριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρνα τσέκαρε από Ακαδημίας καμιά Carvin 8) , θα βρεις κομμάτι που θα πατεί την PRS, θα είναι το ίδιο ή και καλύτερα φινιρισμένη, θα έχει απίστευτους μαγνήτες, είναι custom κιθάρες, έχουν καλύτερο feel στο χέρι από PRS, κατασκευάζονται στην Αμερική μόνο, διαθετουν φανταστικά ξύλα, μαγνήτες, κλειδιά, διατίθονται σε bolt, set neck, και neck through. ¶σε που μπορείς να παραγγείλεις και την δική σου εντελώς custom φάση και να γράψεις στο headstock το ονομά σου (όχι δεν μου δίνουν ποσοστά οι τύποι :lol: :lol: απλά έχοντας παίξει με PRS, τελικά αγόρασα Carvin DC135) Η διαφορά τιμής για την απόδοση είναι απλά ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί δεν παίρνεις huber ?? στα ίδια περίπου λεφτά είναι και η huber bolt-on και δεν νομίζω οτι συγκρινεται με PRS...άσε που την φτιάχνεις ακριβώς στα μέτρα σου...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου