Προς το περιεχόμενο

Solid κιθάρα με ταβάνι τα 550 Euros...


SlapGas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου τα ελληνικά καταστήματα δεν είναι δοκιμαστήρια του Ντιβί και του Θωμά.

Μετά, πηγαίνει να δοκιμάσει σοβαρός πελάτης που θέλει να αγοράσει από το μαγαζί και παραπονιέται ότι τον αντιμετωπίζουν περίεργα.

Ε, φυσικό είναι όταν έχουν περάσει ήδη δέκα "μάγκες" που τους έχουν για δοκιμαστήριο.

Αν θες να αγοράσεις από το Ντιβι πάρε και το ρίσκο σου.

 

Συμφωνώ απόλυτα! Η συμπεριφορά αυτή είναι επιεικώς απαράδεκτη.

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΟΚ μάγκες.

Με πήρατε χωρίς λόγο από τα μούτρα βασικά...

Θα κάνω αυτό που προτείνετε, χωρίς να προβώ στην "απαράδεκτη συμπεριφορά"...

 

Σημειωτέον: Δεν χρωστάω καθόλου στο DV χρήματα. Αν οι τιμές στο μαγαζί που πουλάει PRS εδώ ήταν καλές, θα αγόραζα από εδώ όπως έχω ξανακάνει όταν αγόρασα την Schecter μου...

Αν εδώ έχει 50 Ευρώ παραπάνω π.χ. τότε τα δίνω άνετα για να στηρίξω την αγορά...

Ωστόσο τώρα θα προβώ σε ρίσκο σαν "απαράδεκτος αγοραστής"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι έτσι, σε σώσαμε από τζάμπα δρόμο:

http://www.zozef.com/eshop/musicinstruments/guitars/ge6/prs-se-singlecut-stoptail-tobacco-sbs.html

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300 ευρώ διαφορά ειναι βεβαια μεγάλη ειδικά για όργανο κάτω του χιλιάρικου. (Παίρνεις μια κιθάρα ακόμα που λέει ο λόγος) Αν είναι διατεθειμένος κάποιος να ριξει τη διαφορά στο κατοστάρι το σκέφτεσαι αλλά για τόσα λεφτά δεν το συζητώ καν. DV ακόμα και χωρίς δοκιμή να την πάρεις και να τη γυρίσεις πισω για να παρεις τα λεφτά σου (με δικα σου μεταφορικά) πάλι συμφερει.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300 ευρώ διαφορά ειναι βεβαια μεγάλη ειδικά για όργανο κάτω του χιλιάρικου. (Παίρνεις μια κιθάρα ακόμα που λέει ο λόγος)

Mε 300 ευρώ διαφορά, πετάς αυθημερόν για Λονδίνο, αγοράζεις την prs, ακόμα μια

κιθάρα και επιστρέφεις ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα περι δοκιμαστηριων τα εχουμε ξαναπει... αν οι ελληνες μαγαζατωρες κανουν καλες τιμες τοτε εμεις δεν εχουμε λογο να πηγαινουμε αλλου... Θελω να παρω μια τζακσον αυτες τις μερες... Πηρα καγμακη , μου ειπε καλη τιμη , την δευτερα θα παω να την παρω... Απλα πραγματα... Αν μου ελεγε ομως 100 ευρω παραπανω ας πουμε γιατι να την επαιρνα απο εδω.? δηλαδη 100 ευρω ειναι λιγα ?

Θελω να πουλησω την σεχτερ μου , και να παρω μια αλλη... Πηγα στον αντιπροσωπο και μου ειπε καλη τιμη για αυτην που θελω να παρω... οποτε ? θα την παρω και αθυτην απο εδω... Κανενας δεν ειναι παραλογος πιστευω και να θελει να ψωνιζει απο γερμανια...

 

Και παπουτσια να θες να παρεις , θα πας σε 3-4 μαγαζια για να βρεις καλυτερη τιμη . Και το πιο πιθανο ειναι οτι θα το δοκιμασεις το παπουτσι και στα 3-4... Αυτη η δουλεια εμπεριεχει και αυτην την διαδιακασια....

 

 

Οσο για την prs που ψαχνεις και τα 300 ευρω , εγω προτεινω πριν κανεις αγορα απ`εξω πηγαινε πρωτα σε ζοζεφ και ρωτα απο κοντα τι τιμη θα σου κανουν... Μπορει να εκπλαγεις απο την εκπτωση...

 

Και χωρις να εχω καποιο προβλημα με τους ελληνες καταστηματαρχες , και εχωντας αγορασει ολο μου τον εξοπλισμο απο Ελλαδα ( 8 κιθαρες , ενυσχητες πεταλιερες ) θα πω οτι δεν πρεπει να ξεχναμε και το ποσο σκληροι ηταν οι ελληνες μαγαζατωρες παλαιοτερα που ειχαν και το μαχαιρι και το πεπονι. Δεν λεω οτι τους αξιζει εκδικηση , αλλα οκ , ο καθενας το συμφερον του κοιταει.

Και για να μην αρχισουν οι επιθεσεις λεω οτι ολο μου το εξοπλισμο το αγορασα απο ελλαδα . Και τωρα που ψαχνομαι για ενυσχητη εχω τον νου μου στις αγγελειες και τα ελληνικα μαγαζια , σε περιπτωση που δεν μπορεσω να βρω αυτο που θελω σε μτχ

Για ολους μας ο Γερμανος ειναι η τελευταια λυση !!! Πιστευω τουλαχιστον !!!

 

συγνωμη για το οφ τοπικ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε aris 17561 αν όντως μπορεί ο Έλληνας να κάνει έκπτωση 300 ευρώ τότε γιατί την δείχνει 760?Μιλάμε για mid price κιθάρα!Σιγά μην την ρίξει 300 ευρώ!Και 200 να την έριχνε ο γερμανός πάλι συμφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε aris 17561 αν όντως μπορεί ο Έλληνας να κάνει έκπτωση 300 ευρώ τότε γιατί την δείχνει 760?Μιλάμε για mid price κιθάρα!Σιγά μην την ρίξει 300 ευρώ!Και 200 να την έριχνε ο γερμανός πάλι συμφέρει

 

Βασικα δεν ξερω για τον ζοζεφ , αλλα ας πουμε μου εχει τυχει ο αντιπροσωπος της σεχτερ να μου κανει 250 ευρω εκπτωση επι της αναγραφομενης τιμης του σαιτ του... Ας κανει μια δοκιμη δεν χανει τιποτα... Να την δει και απο κοντα... μπορει να ξενερωσει αμα την ποιασει στα χερια του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν ξερω για τον ζοζεφ , αλλα ας πουμε μου εχει τυχει ο αντιπροσωπος της σεχτερ να μου κανει 250 ευρω εκπτωση επι της αναγραφομενης τιμης του σαιτ του... Ας κανει μια δοκιμη δεν χανει τιποτα... Να την δει και απο κοντα... μπορει να ξενερωσει αμα την ποιασει στα χερια του...

 

Εννοείται συμφωνώ στη δοκιμή.

 

Η κιθάρα στην οποία αναφέρεσαι όμως τι αρχική τιμή είχε πριν την έκπτωση?Σε κάθε περίπτωση αν μπορεί να την ρίξει τόσο όντως ενώ την δείχνει 200-300 περισσότερο τί σημαίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται συμφωνώ στη δοκιμή.

 

Η κιθάρα στην οποία αναφέρεσαι όμως τι αρχική τιμή είχε πριν την έκπτωση?Σε κάθε περίπτωση αν μπορεί να την ρίξει τόσο όντως ενώ την δείχνει 200-300 περισσότερο τί σημαίνει?

 

εεε δεν ξερω... τι σημαινει... Παντως αφου ρωτας για την περιπτωση σεχτερ... ειχε 1050 και μου την εδινε 780...Δεν λεω οτι ο ζοζεφ θα κανει το ιδιο αλλα ας παει να δει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου