Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι και ο μεγαλύτερος φαν του progressive metal...όμως τα συγκεκριμένα 2 κομμάτια (από 2 κορυφαίες μπάντες του progressive) σφύζουν από συναίσθημα λυρισμό και ουσία...δεν νομίζω να αποχωριστώ ποτέ τις μελωδίες τους...

 

 

Symphony-X : Candlelight fantasia

 

Υ.Γ. Γιατί να μην τραγουδάει και στους Dream Theater ο Allen Russen (Symphony X) ρε γαμώ :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ακουμε αντι-εμπορικη, ελευθεριακη μουσικη πασης φυσεως ειδους και προελευσεως!! :o ε ενταξει, με το ροκ εχουμε μια ..περισσοτερη ευαισθησια!  ;D 8) :'(

η αλληλεγγυη το οπλο μας μαγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το τζαμαρισμα στο τελος ειναι απλα απο αλλο κοσμο...αν δεν σας αγγιζει αυτο...δεν σας αγγιζει η μουσικη..... :)

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το τζαμαρισμα στο τελος ειναι απλα απο αλλο κοσμο...αν δεν σας αγγιζει αυτο...δεν σας αγγιζει η μουσικη..... :)

Taξιδεψα 2500 km με τη μηχανη μεχρι την Ισπανια μονο για να δω αυτο ακριβως το σχημα ..Πιστεψε με δεν ειναι κατι που λεω αβιαστα..Αυτη η μπαντα πραγματικα σκοτωνει και αξιζει να την δεις Live.

Ειμαι fan τους πολλα χρονια.

ψαξτε το Live dvd τους  The Central Park concert..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και της Blues φίλε, και της blues.

Παρόλο που φωνάζει κι ίδιος

Give me something for the blues

Give me something for the pain

 

Να τα λέμε αυτά. Μη νομίζει ο κόσμος ότι κοιμόμαστε.  ;)

 

---->  >:(  ---->

 

 

--->  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου