Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πλάκα στη πλάκα Λύδιε ,αυτού του είδους οι κιθαρίστες μου χαλάνε τα τσάκρα . Πιέζονται ρε φίλε ,ειδικά δε όταν παίζουν διασκευές.

 

Ξέρω αρκετοί θα διαφωνήσουν μαζί μου για την αξία του ρακαφλά ,αλλά εγώ έτσι τον βλέπω . Βιάζει και βιάζεται ,μου χαλάει την ολιστική μου θεωρία .Εκκρίνω τοξίνες όποτε τον ακούω  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα στη πλάκα Λύδιε ,αυτού του είδους οι κιθαρίστες μου χαλάνε τα τσάκρα . Πιέζονται ρε φίλε ,ειδικά δε όταν παίζουν διασκευές.

 

Ξέρω αρκετοί θα διαφωνήσουν μαζί μου για την αξία του ρακαφλά ,αλλά εγώ έτσι τον βλέπω . Βιάζει και βιάζεται ,μου χαλάει την ολιστική μου θεωρία .Εκκρίνω τοξίνες όποτε τον ακούω  ;D

 

O Satriani ναι .Ο Johnson δεν πιεζεται.

Only those that want to rob you,make mystery of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάστορα αυτή η Σάρα είναι φτυστή η Γιώτα η κομμώτρια μου  ;D Λες να έχει διπλή ζωή;  ::)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ενδιαφερουσα πληροφορια μου εδωσες Terry !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

 

Φίλος κάτω τα χέρια από την κομμώτρια μου- η οποία είναι σούπερ στην δουλειά της και κοντά στο σπίτι σου  ;) ;D

 

Άφησε μαλλιά για να σε στείλω για κούρεμα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου