Προς το περιεχόμενο

Tube Preamp E530


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω λεω οτι ρωτησε ισα-ισα για να μας δουλεψει πάλι

]]

 

Κι εσυ Βρουτε ?  ;D ;D

 

Θα μου αρεσε ο ενυσχητης να ειχε καποιο τετοιο κολπο διοτι πολλες φορες βαζω καποιο μπακινγκ τρακ και προπονουμε διοτι εχει κολησει το χερι μου και δεν μπορω να παιξω πανω απο 15,4 νοτες το δευτερολεπτο...  ;D ;D ;D

 

Περαν της πλακας , μου αρεσει να παιζω καβερς καποιων τραγουδιων και οπως ξερετε απεχθανομαι τις πεταλιερες που εχουν αυτο το ινπουτ απο πισω...

 

 

Εν τω μεταξυ τωρα βλεπω τους ονιραμα στομ αντ1 και ο κιθαριστας παιζει με εναν orange , οποτε μανι μανι , αποριπτεοι οι οραντζ... Ποιος οραντζ ναναι αυτος αραγεςςςς...??

 

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ αυτον

 

http://www.thomann.de/gr/line6_spider_valve_mk_ii_hd100.htm

 

δεν τον εχουμε σχολιασει ποτεςςςς !!!!

 

 

 

 

εξαιρετική ιδέα,  το Ford Focus έχει αυτούσιο MP3/CD,  αλλά πάλι δεν έχει ενισχυτή... Πάντα κάτι κερδίζεις  και κάτι χάνεις...    :-\

 

 

 

Καλη φαση , ομως θα ταιριαζει και με την τζακσον που δεν παιζει καλα ο JB ??  ;D ;D

 

Αντε ρε παιδια αληθως ο κυριος , ευχομαι να σας δωσει ο Κυριος , Υγεια , ευτυχια , υπομονη και καλοσυνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άντε ντε πείτε... Τόσο ωραία ερωτήματα έθεσα παραπάνω... Το ρίξατε στο φαγοπότι... ; αλί σε εμάς που δουλεύουμε πασχαλιάτίκα. Αλλά δεν πειράζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ντε πείτε... Τόσο ωραία ερωτήματα έθεσα παραπάνω... Το ρίξατε στο φαγοπότι... ; αλί σε εμάς που δουλεύουμε πασχαλιάτίκα. Αλλά δεν πειράζει...

α ώστε δουλεύεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη θα ηθελα να ηξερα αν αυτο το πραγμα το βαλεις στο τερμα και τραβηξεις γκαζια τι θα γινει ? Ουτε να το φανταζομαι δεν θελω...  ;D ;D

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου