Προς το περιεχόμενο

Tube Preamp E530


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει θα πουλήσω. Το πολύ πολύ μετά να ανοίξω μερικά θρεντ για το ποιες κιθάρες να πάρω για να τις ξανά κάνω 8. Εξάλλου δεν εχω βγάλει τσάμπα το νόημα του διασκεδάστη εδώ μέσα .

Αυτό το τελευταίο μην το ξαναπείς  :P

Kαλή Ανάσταση να έχουμε  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω παντως αρη σου λεω ΠΑΡΕ τον powerball της αγγελιας. Εκτος του οτι ειναι ΤΡΕΛΗ τιμη ειναι ενα πολυ ποιοτικο μηχανημα που σιγουρα θα περασεις πολυ καιρο μαζι του και θα το μαθαινεις ολο και καλυτερα. Απο τους λιγους ενισχυτες που κυκλοφορουν και ακριβως για το πραγμα που θες. Ασ μην μιλισω για τα looks  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, αυτός

http://www.thomann.de/gr/blackstar_ht_1_combo.htm

αλλά για να σε προλάβω πρίν ρωτήσεις δεν έχει διπλό επεξεργαστή, 16 βαλβίδες, οικόπεδο στου Ζούμπερι, προβλήματα με την εφορία και γλάσο σοκολάτας.  ;D

 

Ρε συ, συνήθως μόνο οι practice amps έχουν τέτοια, οι μεγάλοι ενισχυτές τι να τα κάνουν;

Focus Ari, focus...  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα εισαι ενας θρυλος απλα. Ετσι για το χαβαλε να σου πω απλα οτι μπορεις αν θες να βαλεις στον ινπουτ του ενισχυτη το μπ3 σου... αλλα χανεις την δυνατοτητα να παιξεις κιθαρα  ;D Εγω το κανω καμια φορα παντως και γουσταρω ενταση γιατι δεν εχω μεγαλο στερεο  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, συνήθως μόνο οι practice amps έχουν τέτοια, οι μεγάλοι ενισχυτές τι να τα κάνουν;

 

πράγματι κάτι practice και κάτι modeling έχουν τέτοια σύνδεση, Άρη μήπως να βάλεις και Fender Mustang & Line6 Spider στα μοντέλα προς περαιτέρω διερεύνηση;;;

 

 

Focus Ari, focus...  ;D

 

εξαιρετική ιδέα,  το Ford Focus έχει αυτούσιο MP3/CD,  αλλά πάλι δεν έχει ενισχυτή... Πάντα κάτι κερδίζεις  και κάτι χάνεις...    :-\

 

Άιντε και Χριστός Ανέστη!

 

Για να μη μας δουλεύει μόνο αυτός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου