Προς το περιεχόμενο

Tube Preamp E530


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα ρε Άρη είσαι σίγουρος πως ένας ενισχυτής θα πηγαίνει με όλες τις κιθάρες σου;

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αφου τοσο καιρο λετε οτι οι κιθαρες μου ειναι καλες και οτι αδικουνται λογω κακου ενυσχητη...

 

Ε !!! του που....η !!!!!!!

 

Δωσε κανα χιλιαρικο παρε καποιο κεφαλι,και αν δεν τον θες το αγοραζω εγω.

(να ειναι κανενα τις προκοπης, ε! ;D)

 

Ετοιμασου για φαερμπολ !!!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αφου τοσο καιρο λετε οτι οι κιθαρες μου ειναι καλες και οτι αδικουνται λογω κακου ενυσχητη...

 

Ε !!! του που....η !!!!!!!

 

Ετοιμασου για φαερμπολ !!!  ;D ;D

[/quote Τωρα μαλιστα, δεν τον ειχω ακουσει, παντως καπια στιγμη αργοτερα καποιο engl θα παρω, i really miss them some times :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολλά τα λεφτά Άρη...

 

Μην με αποπροσανατολιζεις εσυ !!! Τελειωσε... Σιγα τα λεφτα... ενα χιλιαρικακι ειναι...Ετσι πρεπει...

 

 

:'( :'( :'(

 

Ειναι πολλα τα λεφτα ρε γαμ......ο !!!!  :'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτα τις τρεις αγαπημένες σου κιθάρες, πούλα τις υπόλοιπες και άρχισε να αγοράζεις και

να πουλάς ενισχυτές, δεν γίνεται αλλιώς δουλειά... άιντε μπράβο :D

Άλλοι με 3 κιθάρες των 300 ευρώ δεν παίζουν με τρανζίστορ και παίζεις εσύ, μεγάλο παιδί

είσαι, σοβαρέψου ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ Πολλά για το "πουλα καμμια κιθαρα".. ;)

 

Θα το παω παρακατω : αφου δεν γουσταρεις τις πεταλιερες σου, πούλα τες... :)

Πουλάς και καποια απο τις κιθαρες σου (καποια που δεν πολυπαιζεις και δεν θα σου λειψει ιδιαιτερα), βαζεις (και αν!) και απο την τσεπη σου και παιρνεις Powerball II και μια καμπινιτσα 2Χ12 και ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ;) :D :D

 

By the way, πουλανε στις αγγελιες Powerball II ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πουλήσω κιθάρες :( δεν μου πάει η καρδιά:-( και πεταλίερες ; :( πάλι δεν μου πάει η καρδιά. Της εχω αγαπήσει. Καλά πέρα από την πλάκα έτσι πρέπει να γίνει... Θα δώσω μια από τις 8 κιθάρες θα δώσω και την ρπ500 θαβάλω και κάτι από την τσέπη και θα πάρω έναν ενισχυτη να τελειώνουμε. Ξέρω βέβαια ότι μετά θα σας λείψουν το θέματα που ανοίγω αλλά τι να κάνουμε ; κάτι θα σκεφτώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά βρέ αθεόθοβε, έχεις 8 κιθάρες (και δυό πεταλιέρες απ' ότι κατάλαβα) και συζητάμε που θα βρείς τα λεφτά  :o

Ντροπή βρέ...

 

Για να χρησιμοποιήσω τα λόγια ενός επενδυτή στο ελληνικό χρηματιστήριο

"Πούλα, πούλα, πούλα"

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει θα πουλήσω. Το πολύ πολύ μετά να ανοίξω μερικά θρεντ για το ποιες κιθάρες να πάρω για να τις ξανά κάνω 8. Εξάλλου δεν εχω βγάλει τσάμπα το νόημα του διασκεδάστη εδώ μέσα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου