Προς το περιεχόμενο

Ημουν κι εγω εκεί... και θά'μαι κακός.


Octapus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηλία μη μασάτε! Δεν ήταν και κανας διαγωνισμός "καλύτερη μπάντα" ή........."μπικίνι" (που θα ήθελε αλλά δεν :lol: ...... και ο αντουάν) οπότε αυτά είναι μικρολεπτομέρειες που "ξεπερνιούνται" με δουλίτσα και μεράκι και σεις αποδείξατε ότι διαθέτετε.

Οφείλω να ομολογήσω ότι ήμουν εκεί σαν φίλος , αδελφός, και ΑΚΡΟΑΤΗΣ πάνω από όλα και όχι ως Μουρατίδης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βέβαια όλα τα σχόλια είναι καλό και σωστό να γράφονται γιατί όπως είπες βελτιώνεσαι...... χεχεχεχεε......

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω νομιζω οτι οι φωνες, σε αντιθεση με αλλα οργανα, ειναι 80% θεμα γουστου..Πχ εγω δεν προσεξα φαλτσα στους Petish Fish, μονο ισως λιγη ατονια.

 

Αλλος παλι δεν ειδε τπτ απο τα δυο. Βεβαια η κριτικη καλο να γινεται αλλα για ενα οργανο σαν την φωνη δεν ειναι τιποτα τοσο στανταρ (εκτος αν εχει κανα καραφαλτσο τραγουδιαρη)

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια όλα τα σχόλια είναι καλό και σωστό να γράφονται γιατί όπως είπες βελτιώνεσαι...... χεχεχεχεε......

 

Ακριβώς για αυτό ζήτησα τις απόψεις σας...Εννοείται ότι δεν πήγαμε στο Fame story!! :D

 

Απλά, αν όλοι σου χαϊδεύουν τα αυτιά λέγοντάς σου ΜΟΝΟ τα καλά και δε σου λένε τι ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ότι μπορείς ή πρέπει να βελτιώσεις, τότε είναι λιγάκι δύσκολο να ξέρεις πού πατάς...

 

Και εννοείται ότι η άποψη και τα σχόλια μουσικών έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από αυτά ενός απλού ακροατή.

 

@Superfunk: ποιος είναι ο Chet Baker??

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφείλω να ομολογήσω ότι ήμουν εκεί σαν φίλος ' date=' αδελφός, και ΑΚΡΟΑΤΗΣ πάνω από όλα και όχι ως Μουρατίδης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βέβαια όλα τα σχόλια είναι καλό και σωστό να γράφονται γιατί όπως είπες βελτιώνεσαι...... χεχεχεχεε......[/quote']

 

Εμένα μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι κάποιος (ο Χταπόδης) 'βιάστηκε' να ποστάρει ασκώντας κριτική... :?

 

Η θέση μου είναι ότι σε γιορτές σαν αυτήν, τα σχόλια φυσικά έχουν τη θέση τους, αλλά ελαφρώς 'μεταχρονολογημένα'. Θα μπορούσε να γίνει μια συζήτηση ας πούμε σε 15 μέρες που θα είχαν παίξει και τα υπόλοιπα σχήματα...

 

Δηλαδή φαντάσου να έρθει κάποιος στο πάρτυ σου, και την επόμενη κιόλας μέρα ν'αρχίσει να σου λέει για τα ποτά, τη μουσική, τις γκόμενες κλπ που δεν του άρεσαν.

 

Να με συγχωρείς αγαπητέ Χταπόδη, αλλά βρίσκω υπερβολικά άκομψη και anal retentive την πρωτοβουλία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφείλω να ομολογήσω ότι ήμουν εκεί σαν φίλος ' date=' αδελφός, και ΑΚΡΟΑΤΗΣ πάνω από όλα και όχι ως Μουρατίδης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βέβαια όλα τα σχόλια είναι καλό και σωστό να γράφονται γιατί όπως είπες βελτιώνεσαι...... χεχεχεχεε......[/quote']

 

Εμένα μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι κάποιος (ο Χταπόδης) 'βιάστηκε' να ποστάρει ασκώντας κριτική... :?

 

Η θέση μου είναι ότι σε γιορτές σαν αυτήν, τα σχόλια φυσικά έχουν τη θέση τους, αλλά ελαφρώς 'μεταχρονολογημένα'. Θα μπορούσε να γίνει μια συζήτηση ας πούμε σε 15 μέρες που θα είχαν παίξει και τα υπόλοιπα σχήματα...

 

Δηλαδή φαντάσου να έρθει κάποιος στο πάρτυ σου, και την επόμενη κιόλας μέρα ν'αρχίσει να σου λέει για τα ποτά, τη μουσική, τις γκόμενες κλπ που δεν του άρεσαν.

 

Να με συγχωρείς αγαπητέ Χταπόδη, αλλά βρίσκω υπερβολικά άκομψη και anal retentive την πρωτοβουλία σου.

 

Εγώ αντιθέτως τη βλέπω από την θετική οπτική γωνία...

Δε νομιζω να το κάνει για να μειώσει/κομπλάρει κάποιον...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντιθέτως τη βλέπω από την θετική οπτική γωνία...

Δε νομιζω να το κάνει για να μειώσει/κομπλάρει κάποιον...

 

'Ο δρόμος για την Κόλαση είναι στρωμένος με καλές προθέσεις'

 

'Nuff said.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Superfunk: ποιος είναι ο Chet Baker??

 

θα σε αποκληρώσω!!!!!!!!!! 8O 8O

 

ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΔΙΣΚΑΔΙΚΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ,ΓΡΗΓΟΡΑ!!

 

 

http://www.chetbakertribute.com/

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε συ Ηλία αλλά έχει δίκιο να το βλέπαμε σαν μια πιό...... συνολική έτσι εικόνα. Αν και ξαναλέω για "τόλμημα" ή όλη φάση ήταν μια χαρά. Όσο για τα υπόλοιπα εντάξει.... όταν γίνεται κάτι πρώτη φορά Δεν κλείνεις και το Ολυμπιακό στάδιο....... και έτσι πρέπει να το δούμε για τα παράπονα περί χώρου κλπ..... αυτές οι εμπειρίες δικαιολογούν την πιό άρτια οργάνωση του επομένου ιβέντ... Επίσης μου έκανε εντύπωση ο σχετικά άψογος ήχος και νομίζω το είπα και παραπάνω δεν κουράστικα να ψάξω να ακούσω κάποια όργανα. Τώρα σαν μουσικός ΔΕΝ θέλω να πέσω στην "παγίδα" να κρίνω και να σχολιάζω.....

Πρώτον διότι ΔΕΝ θα κρίνω επαγγελματίες που ζουν από αυτό το επάγγελμα (ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΥΒΕΙΣ 9 συμβόλαια με δισκογραφικές Ηλία)

Δεύτερον δεν πάω σε μια γιορτή για να σχολιάσω..... (Δεν είμαι κουσκουσιάρης που λέει και ο Ζήκος!) :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Superfunk: ποιος είναι ο Chet Baker??

 

θα σε αποκληρώσω!!!!!!!!!! 8O 8O

 

ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΔΙΣΚΑΔΙΚΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ' date='ΓΡΗΓΟΡΑ!![/size']

 

 

http://www.chetbakertribute.com/

 

:oops: :oops: :oops:

 

Υπάρχει και αυτό:

http://www.radioblogclub.com/search/0/chet_baker

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου