Προς το περιεχόμενο

Ελτά ζήσαμε να το δούμε κι αυτό!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έστειλα τις προάλλες ένα φάκελο με αντικαταβολή στον φίλτατο playloud στη Ρόδο μόνο για να μου έρθει ειδοποιητήριο να πάω να το παραλάβω και να πληρώσω αντικαταβολή γι αυτό που έστειλα εγώ ο ίδιος! Με λίγα λόγια η υπάλληλος στο ταχυδρομείο έγραψε ανάποδα τα στοιχεία έτσι έστειλα στον εαυτό μου ένα φάκελο με αντικαταβολή!

 

Μισή ώρα από υπεύθυνο σε υπεύθυνο για να καταφέρω να τον πάρω χωρίς να πληρώσω! Και στο τέλος το πίστευαν ότι μου κάνουν και χάρη που μου τον δίνουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηξερα οτι οι δημοσιοι υπαλληλοι ειναι τερατα μορφωσης αλλα το να κανουν πραξη τη ΔΙΚΗ του Καφκα δεν το περιμενα...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ερχόταν ο playloud να το πάρει ο ίδιος ποια θα ήταν η χρηματική διαφορά?

 

Θα τα πατσίζαμε στους Ακανέδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα τις προάλλες ένα φάκελο με αντικαταβολή στον φίλτατο playloud στη Ρόδο μόνο για να μου έρθει ειδοποιητήριο να πάω να το παραλάβω και να πληρώσω αντικαταβολή γι αυτό που έστειλα εγώ ο ίδιος! Με λίγα λόγια η υπάλληλος στο ταχυδρομείο έγραψε ανάποδα τα στοιχεία έτσι έστειλα στον εαυτό μου ένα φάκελο με αντικαταβολή!

 

Μισή ώρα από υπεύθυνο σε υπεύθυνο για να καταφέρω να πάρω τον πάρω χωρίς να πληρώσω! Και στο τέλος το πίστευαν ότι μου κάνουν και χάρη που μου τον δίνουν!

 

Δεύτερη φορά που μαθαίνω για τέτοιο λάθος υπαλλήλου ΕΛΤΑ.

Στην προηγούμενη,μάλιστα,περίπτωση ο φίλος μου κατέληξε να έχει στα χέρια του και το πεταλάκι και τα χρήματα,που είχε πληρώσει, για να το αποκτήσει...

Ωραία πράγματα!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πουσαι ακομα ,λιγη υπομονη και θα πεσει πολυ κλαυσιγελος καντε λιγο υπομονη παιδια.

Αυτο δεν σημαινει οτι θα ειναι προς οφελος μας μαλλον το αντιθετο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΙ Δ.Υ ανέκαθεν ήταν λίγο..."κάπως".

Τώρα με την κατάσταση όπως έχει, έχουν πάθει κρίση πανικού με αποτέλεσμα να κάνουν λάθη και.... "λάθη" ;) (εσκεμμένα)

Ε ρε ξήλωμα που θέλουν...

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΙ Δ.Υ ανέκαθεν ήταν λίγο..."κάπως".

Τώρα με την κατάσταση όπως έχει, έχουν πάθει κρίση πανικού με αποτέλεσμα να κάνουν λάθη και.... "λάθη" ;) (εσκεμμένα)

Ε ρε ξήλωμα που θέλουν...

 

Πρόσεχε τι λές...  ;D ;D ;D :

http://news247.gr/ellada/katadikh_83xronoy_gia_eksyvrish.1089161.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μασάω, έχω αρκετά ράμματα για τη γούνα τους πάντως και ειδικά αυτή την περίοδο είμαι με το ένα πόδι στον εισαγγελέα, αλλά άστο δεν είναι του παρόντος thread αλλά ούτε και του φόρουμ.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου