Προς το περιεχόμενο

Ποιό από τα 3 παρακάτω Preamps και γιατί ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εξαιρεση το Axe-Fx προσομοιωτηρι

 

Edit: Και την αποψη μου για τον OP, JMP1.(ειδικα αν καποια στιγμη κανεις mod απο voodoo amp,σκοτωνει, για ηχους Marshall παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω θα ψηφισω το jmp1, οχι λογω ηχου (ξερω πολλους που το εδωσαν για να παρουν το ADA αν και ειναι πολυ κοντα), αλλα κυριως λογω του οτι θα το βρεις πολυ πιο καινουριο μιας και ηταν ακομα στην παραγωγη μεχρι πριν 4-5 χρονια.

 

Για το axe που ειπε ο φιλος θα διαφωνουσα, αλλα ξερω οτι θα με παρει ο διαολος παλι απο καποιους οποτε το αφηνω... ;D  

 

Βλεπω σας αρεσε το "προσομοιωτηρι", να το κατοχυρωσω?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για το axe που ειπε ο φιλος θα διαφωνουσα, αλλα ξερω οτι θα με παρει ο διαολος παλι απο καποιους οποτε το αφηνω... ;D  

 

Βλεπω σας αρεσε το "προσομοιωτηρι", να το κατοχυρωσω?  ;D

 

Κι εγω αν δεν ειχα και τα δυο να τα συγκρινω, θα διαφωνουσα με αυτο που εγραψα ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω αν δεν ειχα και τα δυο να τα συγκρινω, θα διαφωνουσα με αυτο που εγραψα ;D

 

 

Δεκτο. Το marshall εχεις ομως οχι το ADA ε? Για να παινεψω και το σπιτι μου... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειχα και την Αντα, αλλα "εφυγε" εδω και πολυ καιρο. ;D Ειναι καλο μηχανημα για την εποχη του και την κατηγορια του ομως.(μιλαω για το ΜP1) Απλα σαν αισθηση μου καθοταν το JMP1 λιγο καλυτερα.Περι ορεξεως...... ξερεις ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ για τις απόψεις/γνώμες σας...επειδή είμαι

κολλημένος με αυτήν την εποχή και με τον συγκεκριμένο ήχο

θα πάω ντουγρού για κάποιο από τα 3 προαναφερθείσα

preamps...έχω ακούσει JMP-1 και ΜP-1 και είναι

super για αυτό που θέλω...αλλά θα ήθελα να

ακούσω απόψεις/γνώμες και για το MP-2 της

ADA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου