Προς το περιεχόμενο

Korg Triton Le και EXB-SMPL...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω να ρωτησω κατι!!!

 

Αυτη η επεκταση χρησιμοποιητε στο LE για την δημιουργια samplers και μονο η και για την αναπαραγωγη τους?Δηλαδη αν δεν εχεις αυτη την καρτα στο LE,δεν μπορεις να παιξεις ηχους  sampler?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια θελω να ρωτησω κατι!!!

 

Αυτη η επεκταση χρησιμοποιητε στο LE για την δημιουργια samplers και μονο η και για την αναπαραγωγη τους?Δηλαδη αν δεν εχεις αυτη την καρτα στο LE,δεν μπορεις να παιξεις ηχους  sampler?

όχι μέσω του οργάνου.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε,αν δεν σκασεις αλλα ποσα χρηματα εχει η καρτα,δεν παιζει το Le ,sampler,ουτε με σφαιρες????Γιατι ενας φιλος μου δινει ενα LE και το δινει κανενα 500 και σκεφτηκα να το παρω,αλλα αφου εστω και ετσι δεν παιζει sampler,δεν αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι το 76αρι...είναι καλή τιμή για αυτά που ήδη κάνει.Ειδάλλως οτιδήποτε δείγμα περαιτερω, μέσω midi.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δες την αγγελία μου μήπως και σε ενδιαφέρει.

http://smart.noiz.gr/details.php?id=25187

Δεν ξέρω εάν επιτρέπεται αυτό που κάνω (εάν όχι ζητώ συγνώμη).  

Να διαγράψεις την παραπάνω απάντηση και η συγγνώμη δεκτή.Δεν είσαι ο μόνος που έχεις για πώληση το όργανο του Θέματος.Θα μπορούσες να στείλεις προσωπικό μήνυμα.

Δεν επιτρέπονται τέτοιου είδους απαντήσεις.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα...Ευχαριστω φιλε,για την αγγελια,αλλα δεν με ενδιαφερει γενικα να παρω καποιο Triton Le...Απλα οπως ανεφερα επειδη χρειαζομαι ενα οργανο αυτη την στιγμη,μιας και το δικο μου δεν ανταποκρινετε στις προσδοκιες μου,για αυτο σκεφτηκα να παρω το Le του φιλου μου!Αλλα δεν αξιζει...Και 400 ευρω να το παρω θελει αλλα 200 σιγουρα για την επεκταση..Βρισκεις κατι καλυτερο πιστευω με αυτα τα λεφτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου