Προς το περιεχόμενο

Korg Triton Le και EXB-SMPL...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι τόση ώρα μιλάμε τα ίδια άτομα εκτός από αυτόν που άνοιξε το θέμα και ακόμα δεν έχω καταλάβει αν τον ενδιαφέρει το όργανο ή όχι.

 

Το ειπα και παραπανω...

Το βρηκα απο ενα φιλαρακι και αναφερομαι για το συγκεκριμενο οργανο!

Δεν ειπα ποτε οτι ψαχνω γενικα Triton Le...

 

Επειτα,εχω ενα Α1000,το οποιο δεν κανει την δουλεια που θελω και επειδη βρηκα αυτο,ηθελα να δω αν αξιζει να παρω το συγκεκριμενο...Και οσο αφορα τα samples,αναφερθηκα για αυτο αρχικα,γιατι οντως ειναι κατι που μου χρειαζεται,αλλα οχι για να δουλευω αποκλειστικα με αυτα,αλλα και αν δεν υπαρχουν στο οργανο,θα ασχοληθω με τα PCG.!Το θεμα μου,ειναι 5-6 φυσικες φωνες που θελω και μιλησα για samples!

 

Εγινα κατανοητος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατανοητός δεν έγινες σε καμία περίπτωση. Κοίτα τι έχεις γράψει μέχρι τώρα. Πάντως ξαναλέω Le με 61 πλήκτρα χωρίς τίποτα πάνω του και με ελαττωματικά κουμπιά δεν αξίζει τα 500 ευρώ. Αυτά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανοητός δεν έγινες σε καμία περίπτωση. Κοίτα τι έχεις γράψει μέχρι τώρα. Πάντως ξαναλέω Le με 61 πλήκτρα χωρίς τίποτα πάνω του και με ελαττωματικά κουμπιά δεν αξίζει τα 500 ευρώ. Αυτά.....

 

Ε ωραια τι να σου πω...Να παρω το δικο σου τοτε,που ειναι και πληρες...

 

Αυτο ηθελες να ακουσεις???

 

Ειχα μια απορια,λυθηκε και απλα εγινε μετα κουβεντα γυρω απο το οργανο...Ποιο ειναι το προβλημα σου?Παραπανω,εγραψα ποιος ειναι ο σκοπος μου και τι εχω κατανου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου έχετε απαντήσει όμως...τι γίνεται με τα pcg αρχεία και πώς τα ακούμε αν δεν έχουμε ένα triton?

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αν σου είναι τόσο απαραίτητο να τα διαβάσεις - ακούσεις, βρες κάποιον να σου δώσει ένα γιά λίγες μέρες ή νοίκιασε ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ωραια τι να σου πω...Να παρω το δικο σου τοτε,που ειναι και πληρες...

 

Αυτο ηθελες να ακουσεις???

 

Ειχα μια απορια,λυθηκε και απλα εγινε μετα κουβεντα γυρω απο το οργανο...Ποιο ειναι το προβλημα σου?Παραπανω,εγραψα ποιος ειναι ο σκοπος μου και τι εχω κατανου...

Δεν έχω κανένα θέμα σώνει και καλά να πάρεις το δικό μου. Αν δεν το πάρεις εσύ,θα το πάρει κάποιος άλλος. Ίσως και να μου μείνει. Ποτέ δεν ξέρεις. Σου πρότεινα,μου είπες δεν σε ενδιαφέρει,τελείωσε. Απλά σου είπα ότι δεν αξίζει με τίποτα να δώσεις τόσα λεφτά για το συγκεκριμένο όργανο και μου έκανε εντύπωση ότι ενώ εσύ άνοιξες το θέμα ήσουν ο μόνος που δεν μιλούσε. Ίσως παρεξήγησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου είναι τόσο απαραίτητο να τα διαβάσεις - ακούσεις, βρες κάποιον να σου δώσει ένα γιά λίγες μέρες ή νοίκιασε ένα.

Έχω..απλά αναρρωτιόμουν αν μπορούσα να ξεφύγω από την διαδικασία του install -uninstall, ένα ένα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έχω..απλά αναρρωτιόμουν αν μπορούσα να ξεφύγω από την διαδικασία του install -uninstall, ένα ένα.

Ντροπή σου  ;D έχεις και βαριέσαι να φορτώσεις  ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω..απλά αναρρωτιόμουν αν μπορούσα να ξεφύγω από την διαδικασία του install -uninstall, ένα ένα.

Εγώ ένα ένα τα περνούσα και τα άκουγα. Μακάρι να υπάρχει τρόπος γιατί ήταν πράγματι βάσανο η όλη διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου