Προς το περιεχόμενο

Korg Triton Le και EXB-SMPL...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα...Ευχαριστω φιλε,για την αγγελια,αλλα δεν με ενδιαφερει γενικα να παρω καποιο Triton Le...Απλα οπως ανεφερα επειδη χρειαζομαι ενα οργανο αυτη την στιγμη,μιας και το δικο μου δεν ανταποκρινετε στις προσδοκιες μου,για αυτο σκεφτηκα να παρω το Le του φιλου μου!Αλλα δεν αξιζει...Και 400 ευρω να το παρω θελει αλλα 200 σιγουρα για την επεκταση..Βρισκεις κατι καλυτερο πιστευω με αυτα τα λεφτα!

Αν κουβαλάς....πάρε το Alesis 8HDD Fusion. (Δεν έχω καμμιά σχέση με τον πωλητη).

Στα 600 ευρώ είναι κορυφή κατ'εμε. Απλά τα 25 κιλά....είναι πολλά για πέρα δώθε.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κομματακι δυσκολο...Παιζουμε συνεχεια περα-δωθε και ειναι ζορικο,να παρω ενα βαρυ οργανο...

Περα απο το sampler,το LE,ειναι καλο για παραδοσιακη δουλεια?

Δηλαδη,να φτιαξω μπασοκιθαρα,κανενα ακκορντεον?Για τετοια το χρειαζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομματακι δυσκολο...Παιζουμε συνεχεια περα-δωθε και ειναι ζορικο,να παρω ενα βαρυ οργανο...

Περα απο το sampler,το LE,ειναι καλο για παραδοσιακη δουλεια?

Δηλαδη,να φτιαξω μπασοκιθαρα,κανενα ακκορντεον?Για τετοια το χρειαζομαι...

Τα έχει από μόνο του αυτά.

Συνδιάζει και το μικρό βάρος. Εσύ αποφασίζεις.Ακουσέ το,παίξε ώρα μαζί του και αποφασίζεις.Οι αγγελίες έχουν κάμποσα τέτοια ή παρεμφερή στα χρήματα που κινείσαι (έως 500 ευρω αν κατάλαβα καλά).

Δική σου επιλογή.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οργανο,σπιτι το εχω...Εχει καλουτσικες φωνες μεσα το παιδι,αλλα ειναι και πλεονεκτημα  το οτι μπορω να βρω ενα σωρο PCG. για το οργανο!!!Το μονο θεμα μου,που δισταζω να το παρω ειναι το sampler!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ....

 

 

;D

 

 

αν το sampler το χρειάζεσαι..τότε πρέπει να το έχεις.

Απλή λογική  ;)

 

Υ.Γ. Επειδή το αναφέρεις σίγουρα και το χρειάζεσαι.Το Sampler του LE ΄σε καλύπτει όμως; Eχεις διαβάσει τα χαρακτηριστικά του..ή θα τρέχεις και για μνήμες μετά;

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ....

 

 

;D

 

 

αν το sampler το χρειάζεσαι..τότε πρέπει να το έχεις.

Απλή λογική  ;)

 

Εχεις δικιο,αλλα ζω χωρις αυτο :)

Ως τωρα παιζω για κρατηματα,με ενα Α1000..Σκεψου,οτι ανεβαινω επιπεδο μονο και μονο που περνω KORG :)! Και απο samples μ φανταστεις οτι θελω ποιος ξερει ποσες φωνες,αλλα ειναι καλο να υπαρχει!Αλλα πιστευω,για τα λεφτα του αξιζει να το παρω και να κανω την δουλεια προσωρινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... καλά σε κατάλαβα...και λεω ας μην τον αρχίσω με ερωτήσεις του στυλ: τι εξοπλισμό έχεις.

Μια χαρά θα είσαι με το LE. Και με τα pcg που κυκλοφορούν και με τα combinations.

Τσέκαρε να δουλεύουν όλα καλά,να πατιούνται εύκολα όλα του τα κουμπιά και οι θύρες του να είναι όλες λειτουργικές.

 

Άντε και καλορίζικο! :-)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου