Προς το περιεχόμενο

Προς νεους συνθετες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Κανενα προβλημα. Λεγομαι Κωστας Σταθοπουλος,ειμαι συνομηλικος σου (του 1975) καθηγητης κλασικης κιθαρας.... μονο που ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΑΘΗΤΕΣ μεσω του φορουμ. Οσο για τα @@ που εχεις, μαλλον σε γλυψιμο τα κοβω. Ποσταρω μονο οταν εχω να πω κατι και οχι για να μου βαλει καρμα το νοιζ. Γι αυτο και μεσα σε 2 χρονια εχω μονο καμμια 300αρια post κι οχι 1000 σε μπαρουφες.

 

   Τωρα το πως σε κρινει το νοιζ.... ειπαμε. Οταν ακολουθεις πολιτικαντικες μεθοδους ειναι σιγουρο οτι πολλοι θα τσιμπισουνε!

 

Όσες φορές εμφανίζεται το www.drumslessons.gr κέρδος είναι... ;)

 

  Ελα ντε! (οταν βεβαια το λεω εγω, δεν ερχεται!!!  ;D ;D ;D )

 

  Αληθεια αγαπητοι mods, αυτου του ειδους η αυτοπροβολη/αυτοδιαφημιση ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 Κανενα προβλημα. Λεγομαι Κωστας Σταθοπουλος,ειμαι συνομηλικος σου (του 1975) καθηγητης κλασικης κιθαρας.... μονο που ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΑΘΗΤΕΣ μεσω του φορουμ. Οσο για τα @@ που εχεις, μαλλον σε γλυψιμο τα κοβω. Ποσταρω μονο οταν εχω να πω κατι και οχι για να μου βαλει καρμα το νοιζ. Γι αυτο και μεσα σε 2 χρονια εχω μονο καμμια 300αρια post κι οχι 1000 σε μπαρουφες.

 

   Τωρα το πως σε κρινει το νοιζ.... ειπαμε. Οταν ακολουθεις πολιτικαντικες μεθοδους ειναι σιγουρο οτι πολλοι θα τσιμπισουνε!

 

  Ελα ντε! (οταν βεβαια το λεω εγω, δεν ερχεται!!!  ;D ;D ;D )

 

  Αληθεια αγαπητοι mods, αυτου του ειδους η αυτοπροβολη/αυτοδιαφημιση ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

Λοιπον Κωστα

Τα εχω ξαναπει κι αλλες φορες...θα τα πω αλλη μια φορα και σε σενα για να τα καταλαβεις..

Εγω κανω χρηση του δικαιωματος της χρησης του Site μου στην υπογραφη  βασει κανονισμων..

Οπως κανει αλλωστε και το μισο Νοιζ..[δεν φταιω εγω αν κοιμασε και δεν το εχεις παρει χαμπαρι.}

Δεν σε υποχρεωνει κανενας να το πατησεις. Ωστοσο σε ευχαριστω για την δωρεαν διαφημιση που μου κανεις.

Κανω χρηση επισης του δικαιωματος να ανεβαζω τα κειμενα και τις αποψεις μου.

Για οποιοδηποτε προβλημα εχεις μπορεις να απευθυνθεις στον Υameth. {Οταν ακολουθεις πολιτικαντικες μεθοδους ειναι σιγουρο οτι πολλοι θα τσιμπισουνε! {Τσιμπησε και αυτος...}

Γνωριζει οτι αρθρογραφω στο site του , και ο ιδιος με εχει παροτρυνει καποια κειμενα να τα ανεβασω σαν αρθρα.

Αν κατι απο αυτα τα δυο αλλαξει...ειμαι σιγουρος οτι ο Yameth θα με ενημερωσει.. και θα μπορεσεις να συνεχισεις να συζυτας τι σκαφος και τι μπρατσο να βαλεις στην στρατοκαστερ σου.

Μεχρι τοτε...οποτε με βλεπεις εμενα η αρθρα μου...{εσυ και οποιος αλλος δεν γουσταρει}...Μπορεις να αλλαζεις δρομο . Δεν εισαι υποχρεωμενος να συμμετεχεις στα ποστ..και οπως ειχα πει και στον Τρολλευ παλιοτερα...δεν θα λυπηθω αν δεν με τιμησεις με την συμμετοχη σου.

Επισης αν γραφω η οχι μπαρουφες...η ιστορια θα το δειξει..  

Σιγουρα δεν εισαι σε θεση να με κρινεις.

Τωρα οσον αφορα ποσα ποστ εχει κανει ο καθενας μας...προσεχε γιατι πλεεις σε επικινδυνα υδατα...

Καλο σου βραδυ Κωστα Σταθοπουλε

Β. Μουλακακης.

www.drumslessons.gr

 

ασχετο...τι ειναι αυτο το καρμα ρε παιδια και μου το λετε και μου το ξαναλετε...?

κερδισα τιποτα λεφτα και δεν το ξερω???

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομίζω ότι είναι ίδιον της φυλής και της νοοτροπίας όταν σε ένα μουσικό forum αντί να προσκαλούνται οι επαγγελματίες μουσικοί, ηχολήπτες, δάσκαλοι, οργανοποιοί, πεταλοποιοί ακόμα και μαγαζάτορες κάθε φορά που κάποιος από αυτούς κάνει τον κόπο να πει τη γνώμη του να συμβαίνουν εδώ μέσα δυο πράγματα...

 

1. Πάντα να πετάγεται κάποιος να τον κατηγορήσει ότι προβάλει τον εαυτό, ψαρεύει πελάτες, μαθητές κ.λ.π ή δεν ξέρει καλά τη δουλειά του...

 

2. Πάντα να βρίσκονται μερικοί "μπαχαλάκηδες" που σπεύδουν να σιγοντάρουν...

 

Καταλαβαίνει κανείς βέβαια ότι αν τέτοιου είδους άνθρωποι γίνονται δεκτοί σε fora διεθνούς εμβέλειας πολλών δεκάδων χιλιάδων μελών μετά βαϊων και κλάδων μιας και αντικειμενικά ανεβάζουν το status στα fora όπου συμμετέχουν και εδώ δεν προλάβαίνουν να φτουρήσουν σίγουρα κάτι συμβαίνει...

 

Επίσης καταλαβαίνω ότι κάποιους τους αφορούν σοβαρότερα θέματα από τα του ήχου όπως για παράδειγμα η παγκόσμια κοινωνικοπολιτική κατάσταση στην χαραυγή του 21ου αιώνα ή η πτώση της ποιότητας της Βαυαρικής μπύρας την τελευταία δεκαετία. Θα τους παρακαλούσα όμως θερμά τουλάχιστον να κάνουν μια προσπάθεια να μην είναι αγενείς προς αυτούς που θέλουν είτε να ενημερώσουν, είτε να ενημερωθούν.

 

Κύριε Σταθόπουλε, από πότε είναι ανήθικο να αποκτάει κάποιος έναν πελάτη ή μαθητή από τον κοινωνικό του κύκλο; Και δεν αποτελούν όλοι οι εδώ συμμετέχοντες κομμάτι ενός ευρύτερου κοινωνικού κύκλου;  Αν θεωρείτε έμμεση διαφήμιση τα post του OP εγώ από την άλλη θεωρώ ότι ένας χαρισματικός άνθρωπος μέσα από τη γραφή του στη συγκεκριμένη περίπτωση μπορεί να κερδίσει τον άλλο όπως και κάποιος λιγότερο χαρισματικός με τον ίδιο τρόπο να τον απομακρύνει. Δεν νομίζω ότι το post ή η συμπεριφορά του OP δικαιολογούν τον τίτλο του spammer που θα ήταν κατακριτέα και που ούτε και αυτή δεν θα μπορούσε να δικαιολογήσει μια τόσο ακαλαίσθητη και απρόκλητη απάντηση από μερους σας. Εξάλλου οι spammers στις μέρες μας σπάνια κερδίζουν και κάτι δεν συμφωνείτε;

 

Το όνοματεπώνυμό μου είναι μόνιμα στο nick μου κι ελπίζω να μην θεωρείται διαφήμιση. Δεν είμαι δάσκαλος μουσικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αντεγκλήσεις επί προσωπικού, καλό θα ήταν να σταματήσουν εδώ.

Santsο έχω την ισχυρή εντύπωση ότι το ξέρεις και εσύ ότι είσαι out of order.  ;)  >:(

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Κοιτα να δεις, το ξερω οτι δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου απαντησω. Και μολονοτι μ΄ετρωγε απο καιρο, δεν το εκανα σεβομενος το δικαιωμα σου να γραφεις οτι θες. ΑΛΛΑ οχι να βριζεις τον κοσμο, λεγοντας του οτι γαμαει τα θεματα. Αν το θες ετσι, το ιδιο κανεις κι εσυ.

 

  Να φοβηθω οτι ....θα με φαν τα post σου? Ή ειπες να δω το drums & percussion? Δηλαδη η ποσοτητα ειναι το θεμα? Σε τι επικινδυνα υδατα πλεω?

 

  Παρεμπιπτοντως, ελαχιστοι στο site το χρησιμοποιουν τοσο χρησιμοθηρικα οσο εσυ, και να σαι σιγουρος οτι δεν κοιμαμαι καθολου. Παντως οταν χανεις την ψυχραιμια σου εισαι ευγενεστατος..... ::) ::) 

 

και θα μπορεσεις να συνεχισεις να συζυτας τι σκαφος και τι μπρατσο να βαλεις στην στρατοκαστερ σου

 

  Δεν εχω στρατοκαστερ και σπανια συζηταω για ηλεκτρικες κιθαρες. Δεν εχω αλλωστε αποψη, γιατι οπως μολις πριν λιγο σου ειπα διδασκω κλασικη κιθαρα. Ποιος κοιμαται τελικα?

 

 

  Οσο για την υπογραφη, τι να πω.... Καθε τρεις και λιγο βλεπω να κατηγορειται καποιος για διαφημιση με τον ενα ή με τον αλλο τροπο. Αν ειναι Οκ με τους κανονισμους, παω πασο. Αλλα την αποψη μου περι καμουφλαρισμενης χρησιμοθηριας του site την ειπα, και δεν την αλλαζω. Δεν θα την ελεγα καν, αλλα δε μπορω ν΄ακουω καποιον που.... φλυαρει ασυστολα να λεει "μου γαμας το θεμα" :o :o  μολις καποιος του φερει αντιρρησεις!

 

 

    @audiokostas  εχεις δικιο, αλλα ΔΕΝ ειμαι ο μονος που κανει προσωπικη επιθεση. Ας ζητησει συγνωμη ο Βαγγελης γι΄αυτο το.... μαργαριταρι, και θα τελειωσει εδω το θεμα.

 

 

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κυρίες και κύριοι η παράστασις έλαβε τέλος για σήμερα.  :)

 

Νομίζω ότι πλέον βρισκόμαστε στο πεδίο των προσωπικών αντιπαραθέσεων κάτι το οποίο δεν εξυπηρετεί σε καμία περίπτωση τη συζήτηση.

 

Lesson learned (δηλαδή revisited):

Δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε για να μιλάμε. Αυτό ονομάζεται flooding και είναι ενοχλητικό.

 

 

 

Θα ξεκλειδώσω το θέμα αύριο που θα έχουν ηρεμήσει τα αίματα.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου