Προς το περιεχόμενο

Ενοχες (μουσικες) απολαυσεις..!


kapdrums

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άντε να την πω και εγώ την αμαρτία μου  ;), τρελαίνομαι για δημοτικά  8), δώσε μου σόλο κλαρίνο και πάρε μου την ψυχή  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1000

 

Aυτά που έχετε ποστάρει όχι απλά δεν είναι ''ένοχες'' απολαύσεις, αλλά καταπληκτικές μπάντες-καλλιτέχνες....

Ω, ναι, το γνωριζω καλα :).... καταπληκτικες μπαντες-καλλιτεχνες που δεν ακουει κανενας δημοσια, που δεν ακουγονται σε κανενα μαγαζι/μαγαζακι, που δεν υπαρχουν σε playlist....

..που αν τα ζητησεις σε κοιτανε λες και εισαι απο το Fringe Division, εξ ου και η 'ενοχή' στην απόλαυσή μου...που τελικα την κραταω για μενα. Την απολαυση. 

( Και δεν ακριβολογουμε με την λεξη "ενοχή", ουτε θα αναλυσουμε την λεξη 'απολαυση'... στο δροσερο και ομορφο ποστ του Kapdrums ;D)

 

Ειναι σαν εκεινα τα υπεροχα γεμιστα (με ή χωρις κιμα) που ευχεσαι να μπορουσαν να τα απολαυσουν και αλλοι...  ;D....  που θες ειλικρινα να τα μοιραστεις αλλα δεν. Και τελικα τα καταβροχθιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε να την πω και εγώ την αμαρτία μου  ;), τρελαίνομαι για δημοτικά  8), δώσε μου σόλο κλαρίνο και πάρε μου την ψυχή  ;D ;D ;D

 

 

Για σένα ισχύει το επιχείρημα περί Παρθενώνα...    ;)

 

 

 

Εγώ αντιθέτως ομολογώ χωρίς φόβο και πάθος για αυτό

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνοχες μουσικες απολαυσεις? Χμ...

 

Εχω τις καγκουριες του Collins (οπως ευστοχα τις περιεγραψε ο sf), τον Πιλαλι (που για εμενα δεν ειναι ενοχη απολαυση αλλα μεγαλη ΜΟΡΦΗ), μερικα "περιεργα" 80s (Spandau, Cameo, Duran Duran, Frankie Goes to Hollywood) και διαφορα...παρακμιακα που με πιανουν κατα καιρους, οπως το παρακατω (με καθε σοβαροτητα).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και Μπίλης Καρράς στα καλά του... 8)

 

(όπως και το Μετανιώνω επίσης απ' την τεράστια ταινία "Ας περιμένουν οι γυναίκες")

Vasilis Karras Me rwtas an xatheis

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον ντρεπομαι να πω οτι ακουγα death metal για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα. μου ειχε βγει αντιδραση στην κλασικη που επαιζε συνεχεια σπιτι , βεβαια τωρα οταν βαζω καμια φορα για πλακα λεω Θεε μου πως μπορουσα και την ακουγα αυτη την αιδια ?  ;D

καλυτερα γονιδης  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ανήθικο να εξετάζουμε τις συνέπειες της τέχνης, γι αυτό στον όμιλο εταιριών μας δεν έχουμε ντραπεί λεπτό για τις επιλογές μας σε Κωνσταντίνα, Πωλίνα, Μαζώ, Βανδές, Βίσσες, Έφη Σαρρή, "κάποια από αυτά τα χιπ-χοπ" κλπ κλπ.

 

Όταν όμως παίζει Φανή Δρακοπούλου - Θέλω να τα πιώ, ε, με πιάνει μια μπέσα ;D

 

fani drakopoulou frangeliko 2010 thelo na ta pio part 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν γνήσιο παιδί των 90's δεν μπορώ παρά να παραδεχτώ την αγάπη μου για τα μπιτοειδή techno-dance κομμάτια της συγκεκριμένης δεκαετίας, με χαρακτηριστικό παράδειγμα αυτό

 

[flash=200,200]

 

και πολλά πολλά άλλα.

 

προσέξτε την flying-V με τα φωτάκια. Σαν να παίζεις air-guitar με χριστουγεννιάτικο δέντρο.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου