Προς το περιεχόμενο

what about this one - musiaciansfriend.com


iezeakill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανακάλυψα μόλις αυτό το μαγαζάκι και έχω σκαλώσει.

Δεν βρήκα κάτι προς το παρών να έχει ειπωθεί γι' αυτό οπότε αν γνωρίζει κανείς οτιδήποτε ας με βγάλει από τη μιζέρια μου.

 

 

Υ.γ: http://www.musiciansfriend.com/bass/ampeg-pf-500-portaflex-500w-bass-amp-head/h71373000000000

_/-\_|_/-\_Ιφ-ιτ_σάουντζ-γκουντ_ιτς-γκουντ_-\_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακάλυψα μόλις αυτό το μαγαζάκι και έχω σκαλώσει.

Για να ξεσκαλώσεις...πρίν από εσένα πολλοί νόμισαν ότι ανακάλυψαν την Αμερική!

http://www.noiz.gr/index.php?topic=170293.0

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οτιδήποτε άλλο εκτός από "μαγαζάκι"...Κανονικότατη "Α.Ε."* (Θα μου πεις τώρα οτί μάλλον δεν τους κολακεύω μ'αυτό το Α.Ε. και δίκιο θα χεις... ;D)

 

Είχε τύχει να αγοράσω κάτι και όλα πήγαν μιά χαρά.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

..και από τα μεγαλύτερα καταστήματα στον κόσμο.

 

Για να σε προλάβω στην επόμενη ερώτηση: Ναι υπάρχουν πολλά θέματα μέσα στο φόρουμ για το τελωνείο και το πως φέρνουμε κιθάρα από την Αμερική.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παίδες!!!!

Απλά δεν μπορούσα να καταλάβω πως γίνεται σε κάποια πράγματα να είναι τόσο πολύ πιο φτηνό από το μέσο όρο (50-70%) και φοβόμουν το λάκκο στη φάβα....

 

;D

_/-\_|_/-\_Ιφ-ιτ_σάουντζ-γκουντ_ιτς-γκουντ_-\_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά δεν μπορούσα να καταλάβω πως γίνεται σε κάποια πράγματα να είναι τόσο πολύ πιο φτηνό από το μέσο όρο (50-70%)

Άμα δείς τη διαφορά ευρώ-δολλαρίου θα καταλάβεις!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν αφαιρέσεις από την ελληνική ή ευρωπαϊκή τιμή ένα χοντρικό Μ.Ο. 28% για ΦΠΑ και δασμούς, θα δεις ότι δεν είναι και πολύ μακριά οι τιμές.

 

προσθήκη: αν σε ενδιαφέρει ο ampeg στο λινκ που έβαλες, βλέπω ότι δεν αποστέλλεται Ευρώπη παρά μόνο στις κοντινές στις ΗΠΑ χώρες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και επισης στα περισσοτερα προιοντα (και ειδικα σ αυτα με τις τιμες προσφορες) δεν στελνουν ευρωπη λογω συμφωνιων με τις εταιριες. ασε που συνηθως στελνουν με UPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου