Προς το περιεχόμενο

Jazler Problems


chrispet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλο το forum. Θα ήθελα να μου λύσετε κάποιες απορείες αν γίνεται. Έχω κατεβάσει το jazler έχω καταχωρήσει αρχεία στις βάσεις δεδομένων του. Αυτό που θα ήθελα να μου πείτε αρχίκα είναι τι ακριβώς είναι η προτεραιότητα που βάζεις στα αρχεία και με τι κριτήριο την βάζεις. Δεύτερον θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος encoder ο οποίος να κάνει streaming το jazler σε shoutcast server και αν υπάρχει πως ρυθμίζεται. Και τέλος θα ήθελα επείδη έχω μπερδευτεί να μου πείτε ποιά είναι η διαφορά του jinge από το spot και τι είναι το sweeper? Ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είναι το τρίτο θέμα που ρωτάς βασικά πράγματα για 3 διαφορετικά προγράμματα, που αν είχες μπει στον κόπο να τα αγοράσεις (λιγο ακριβά βέβαια και κανένας λόγος να τα έχεις και τα 3) θα είχες τουλάχιστον διαβάσει και τις οδηγίες που δίνονται μαζί. Οι Κανονισμοί λένε ρητά:

4. Δεν επιτρέπεται η προώθηση και αναζήτηση πειρατικού λογισμικού και μουσικής μέσα από τη σελίδα.

...και το εννοούν!

Το Jazler είναι ένα εξαιρετικό πρόγραμμα παγκοσμίου επιπέδου για το ραδιόφωνο, που έφτιαξε ένα παιδί σαν και σένα από τη Μυτιλήνη και προσπαθεί να ζήσει απο τα έσοδα του στην ελληνική επαρχία όπου η Ελλάδα τρώει τα παιδιά της. Δεν θα σε βοηθήσω. Εξ άλλου στη σχολή σας πρέπει να υπάρχει δάσκαλος που θα μπορεί να σας τα εξηγήσει αυτά που ρωτάς.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου