Προς το περιεχόμενο

Gibson Les paul Trad. Pro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το bon studio μου ξεκαθαρισε οτι δεν προτιθεται να φερει την pro διοτι λεει οτι ειναι επιπεδου studio , επειδη ομως εγω δεν το πολυπιστευω βασει των σπεκς , ειπα να ρωτησω...

 

Good ol' Bon Studio... ::)

 

Καλά κάνεις και δεν τους πιστεύεις,διότι μάλλον δεν ξέρουν "που παν τα τέσσερα"...

 

Καλό μου παιδί,αφού είσαι "ιπτάμενος",γιατί δεν το κανονίζεις να δοκιμάσεις μία στην Αγγλία,στη Γερμανία ή όπου αλλού βρεθείς και παιδεύεσαι εδώ με τους...ιθαγενείς...?  ;)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλό μου παιδί,αφού είσαι "ιπτάμενος",γιατί δεν το κανονίζεις να δοκιμάσεις μία στην Αγγλία,στη Γερμανία ή όπου αλλού βρεθείς και παιδεύεσαι εδώ με τους...ιθαγενείς...?  ;)

Γιατί...ΕΙΔΙΚΑ ο Άρης, πληρώνει δασμούς ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... επειδη ειμαι πλεον 4στερος ;D ;D απαιτω σεβασμο... ;D ;D ;D

 

Οποτε ας επανερθουμε σιγα σιγα...

 

 

Les paul trad pro λοιπον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε 1500 ευρώ, δεν κάνεις επένδυση, απλά παίρνεις μία καλή κιθαρούλα...Άλωστε αν μαζέψουμε όλες τις ερωτήσεις σου για αγορές εδώ μέσα...σε έχω για 500.000 ευρώ περίπου ;D...έτσι το βλέπω

 

Aυτο το σχολιο παλι με προβληματισε... Δηλαδη απο πια λες πολ και πανω δεν παιρνει κιθαρουλα αλλα επενδυεις ? Κατευθειαν custom shop δηλαδη ?

Καλα οχι οτι περιμενω σοβαρη απαντηση απο εσενα μαραθον σε αυτην την ερωτηση απλα ετσι το εγραψα γιατι οσο ζω ελιπιζω ,αν και δεν πρεπει , υποθετω... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Les paul trad pro λοιπον...

Επειδή δεν θα βγάλεις άκρη και το θέμα θα φτάσει στις 100 σελίδες, σου προτείνω...πάρα σβάρνα όσους έχουμε Gibson εδώ μέσα (εκτός από τον άσχετο το Superfunk... 8)) και δοκίμαζε...θα σου κοστίσει μόνο τα γλυκά που θα μας φέρνεις και θα έχεις και προσωπική άποψη ;)

 

Καλα οχι οτι περιμενω σοβαρη απαντηση απο εσενα μαραθον σε αυτην την ερωτηση

Για να υπάρχουν σοβαρές απαντήσεις...προϋπόθεση είναι και οι σοβαρές ερωτήσεις ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί...ΕΙΔΙΚΑ ο Άρης, πληρώνει δασμούς ;D ;D

 

Και του τις κρατάνε καραντίνα για κάνα μήνα,μέχρι να φύγει η...μυρουδιά... ;D

 

Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο,πριν χρόνια γυρνώντας από Αγγλία με δύο θήκες...παραμάσχαλα,με σταματήσαν στην Αθήνα και αρχίσανε τις ερωτήσεις.Με ρωτήσαν με ύφος τι κουβαλάω μέσα στις μαύρες θήκες και τους είπα ένα αντιαρματικό Βazooka στη μία και μία επαναληπτική στην άλλη... ;D Φυσικά και δεν πλήρωσα δασμούς,απλά μου ζητήσανε τα τιμολόγια αγοράς και γενικά με καθυστέρησαν...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν θα βγάλεις άκρη και το θέμα θα φτάσει στις 100 σελίδες, σου προτείνω...πάρα σβάρνα όσους έχουμε Gibson εδώ μέσα (εκτός από τον άσχετο το Superfunk... 8)) και δοκίμαζε...θα σου κοστίσει μόνο τα γλυκά που θα μας φέρνεις και θα έχεις και προσωπική άποψη ;)

Για να υπάρχουν σοβαρές απαντήσεις...προϋπόθεση είναι και οι σοβαρές ερωτήσεις ;)

 

Τωρα θα σου απαντουσα , οτι τι παραλογο και ασοβαρο βρισκεις σε αυτην την ερωτηση περι traditional pro ?

 

Αλλα επειδη εθεσες πανω ζητημα σοβαρο και ειπες ``εχουμε`` με εκανες να σκεφτω οτι συντομα θα σε εχω αναγκη , οποτε θα καταπνιξω την οργη μου  ;D ;D

 

Οποτε φιλε μου μαραθον που παντα εσυ με συμβουλευεις σωστα και με βοηθας σε οτι χρειαστω , θα σου στειλω μειλ ωστε να κανονισουμε απο κοντα να σου θεσω τα ομορφα ερωτηματα μου και να δοκιμασω και τις λες πολ σου...  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δεν πλήρωσα δασμούς,απλά μου ζητήσανε τα τιμολόγια αγοράς και γενικά με καθυστέρησαν...

 

 

Και καλα σου εκαναν μια και αν ταξιδευεις απο χωρες εκτος ΕΕ σε χωρο της ΕΕ που ΔΕΝ ειναι στη συνθηκη Sengen φορολογησαι στον ΤΕΛΙΚΟ προορισμο (π.χ. αν ερθεις απο ΗΠΑ στην Ελλαδα μεσω Αγγλιας,στο Λονδινο πας κατευθειαν transit για Ελλαδα οποτε και πρεπει να φορολογηθεις στην Ελλαδα μια και δεν θα μπεις στο "εδαφος" της Αγγλιας),βεβαια τωρα πως μεσα στο χαος του ΕΛ.ΒΕΝ ξερουν απο που ερχεσαι ειναι αλλου παππα Ευαγγελιο... ;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καλα σου εκαναν μια και αν ταξιδευεις απο χωρες εκτος ΕΕ σε χωρο της ΕΕ που ΔΕΝ ειναι στη συνθηκη Sengen φορολογησαι στον ΤΕΛΙΚΟ προορισμο (π.χ. αν ερθεις απο ΗΠΑ στην Ελλαδα μεσω Αγγλιας,στο Λονδινο πας κατευθειαν transit για Ελλαδα οποτε και πρεπει να φορολογηθεις στην Ελλαδα μια και δεν θα μπεις στο "εδαφος" της Αγγλιας),βεβαια τωρα πως μεσα στο χαος του ΕΛ.ΒΕΝ ξερουν απο που ερχεσαι ειναι αλλου παππα Ευαγγελιο... ;D

 

Σωστά.Τους έδειξα το εισιτήριο Αγγλία-Ελλάδα καθώς και το τιμολόγιο αγοράς με πληρωμένο το Aγγλικό VAT και όλα καλά.Μου έκανε εντύπωση πάντως,γιατί και με ποιό σκεπτικό πλήρωσε δασμούς ο Άρης στο άλλο thread που διάβασα...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης μη ξεχναμε οτι υπαρχουν και χωρες ΕΝΤΟΣ Σενγκεν που ΔΕΝ ανηκουν στην ΕΕ π.χ.Ελβετια) οποτε αν ερχομαστε απο αυτες πλερωνουμε δασμους...

 

 

 

Μου έκανε εντύπωση πάντως γιατί και με ποιό σκεπτικό πλήρωσε δασμούς ο Άρης στο άλλο thread που διάβασα

 

ειπαμε ΕΙΔΙΚΑ ο Αρης πλερωνει φορους παντου.... ;D

 

Εξω απο την πλακα....ΤΕΛΩΝΕΙΟ εχει ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΞΟΔΟΥΣ (εντος & εκτος Σενγκεν) στο ΕΛ.ΒΕΝ και ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ μπορουν να σου κανουν ελεγχο και στις δυο,οπως και τα δεματα που ερχονται απο χωρες εντος Σενγκεν περνανε ΟΛΑ απο τελωνειο (ασχετος αν δεν δασμολογουνται) ετσι περνανε και οι...ανθρωποι αν ...γυαλισουν στον τελωνειακο (στην απιθανη περιπτωση που δεν ειναι στο καφενειο ή δεν εχει βγει οξω για τσιγαρο... ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου