Προς το περιεχόμενο

Συνέντευξη Β. Καγμάκη - Σμιλεύοντας Ηλεκτρικές Κιθάρες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρίν πέσουν όλοι οι partscaster-ακηδες και σου απαντήσουν, να επισημάνω αυτό :):

ακομα δεν καταλαβαινω (και ισως μπορουν να το εξηγησουν οι πιο παλιοι)  πως καταφερε και εκανε κιθαρες που ακουγονται σαν stratocaster αλλα κοστιζαν τα μισα λεφτα ? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ακομα δεν καταλαβαινω (και ισως μπορουν να το εξηγησουν οι πιο παλιοι)  πως καταφερε και εκανε κιθαρες που ακουγονται σαν stratocaster αλλα κοστιζαν τα μισα λεφτα ? ???

Όταν αφαιρείς το λογότυπο...έτσι γίνεται...ακόμα και σήμερα ;D

 

Πρίν πέσουν όλοι οι partscaster-ακηδες και σου απαντήσουν, να επισημάνω αυτό :):

να επισημάνω βέβαια και σε σένα ότι και η Fender σήμερα, φτιάχνει κιθάρες που ακούγονται σαν Stratocaster ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυγα δλδ....

 

marathon διαφωνω (λιιιιγο) πανω στο

Όταν αφαιρείς το λογότυπο...έτσι γίνεται...ακόμα και σήμερα ;D

αλλα δεν ειναι μερος να το συζητησουμε  :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα δεν καταλαβαινω (και ισως μπορουν να το εξηγησουν οι πιο παλιοι)  πως καταφερε και εκανε κιθαρες που ακουγονται σαν stratocaster αλλα κοστιζαν τα μισα λεφτα ? ???

Πάντως σήμερα δεν νομίζω ΚΑΝΕΝΑΣ να μου φτιάξει ένα μπάσο που να ακούγεται σαν Fender με κάτω από 300 ευρώ...

(Ο τιμοκατάλογος της Fender ξεκινάει από τα 500 ευρώ τα MEX)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σήμερα δεν νομίζω ΚΑΝΕΝΑΣ να μου φτιάξει ένα μπάσο που να ακούγεται σαν Fender με κάτω από 300 ευρώ...

(Ο τιμοκατάλογος της Fender ξεκινάει από τα 500 ευρώ τα MEX)

Kαλά...μην ορκίζεσαι...Ο παρ-Τέρρης έφτιαξε ένα μπάσο (Μώβ) ::) με λιγότερα από 300 ευρώ...Ρώτα τον πώς ;)

...γιατί βαριέται να το φτιάξει άρθρο ;D

 

ΥΓ. Θέλω να πιστεύω ότι θα το φέρει στις 3 Δεκέμβρη στο event του Κώστα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά...μην ορκίζεσαι...Ο παρ-Τέρρης έφτιαξε ένα μπάσο (Μώβ) ::) με λιγότερα από 300 ευρώ...Ρώτα τον πώς ;)

...γιατί βαριέται να το φτιάξει άρθρο ;D

Έφτιαξε ή συναρμολόγησε? Γιατί ο οργανοποιός αν δεν απατώμαι είναι αυτός που παίρνει ξύλα και φτιάχνει όργανα...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξε ή συναρμολόγησε? Γιατί ο οργανοποιός αν δεν απατώμαι είναι αυτός που παίρνει ξύλα και φτιάχνει όργανα...

Προφανώς συναρμολόγησε...Εάν εννοείς πάλι το αρχικό post...αυτό ρώτησα και εγώ. Ο Κος Καγμάκης φέρνει ξυλεία ή έτοιμα σώματα?

 

Μπορεί, αλλά δεν θα το ΠΟΥΛΟΥΣΕ 300Ε...  ;)

Και να το πουλούσε, ποιός θα αγόραζε μώβ μπάσο!!! ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου