Προς το περιεχόμενο

Συνέντευξη Β. Καγμάκη - Σμιλεύοντας Ηλεκτρικές Κιθάρες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μας λες λεπτομέρειες και φανταζόμαστε ιστορίες τύπου "Ο σχιζοφρενής λουθίερ με τη φαλτσέτα" τώρα, το καταλαβαίνεις έτσι;

 

Μπρρρρρ...  :P

 

Νομίζω πως ξεκαθάρισα από την αρχή ,ότι ΔΕΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ το όργανο ,απλά χρησιμοποίησε λάθος πρακτικές που εν γνώση του-οι πρακτικές αυτές δλδ- δεν θα απαγόρευαν σε κάποιο μελλοντικό μάστορα ,να το φέρει στα ίσα του ,όπως και συνέβει ευτυχώς μετά από 30 χρόνια .

Προσωπικά περιέγραψα τον Βαγγέλη ,όσο πιο τίμια μπορούσα ,σύμφωνα με τα βιώματά μου ,τα οποία μπορώ να υποστηρίξω και αυτοπροσώπος ενωπιόν του .

Δεν τον κατηγόρησα ,δεν τον επαίνεσα .Ενδεχομένως και με βάση απ αυτά που έμαθα και στη πορεία των χρόνων η τακτική του να ήταν επόμενο των τότε γνώσεων που είχαμε πάνω στα όργανα και βάση αυτών ο άνθρωπος πορευτηκε.Επαναλαμβάνω ,ότι είναι προς τιμήν του ,ότι δεν κατέστρεψε το όργανο ,απλά έκανε μια άστοχη επέμβαση η οποία όμως ξαναλέω δεν είχε αμετάκλητες συνέπειες. Τίποτα παραπάνω ,τίποτα λιγώτερο 

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

@ david gilmour λες βαρυα λογια , γενικα συμφωνω

υπαρχουν και ανθρωποι που σου κανουν σεταρισμα για σεμιναριο,οσο κοσμο και να χουν, αλλα και εχω παρει οργανο που χω αφησει για σετ  με 3ημια στην ταστιερα

τωρα επειδη το θεμα ειναι το αρθρο με τον Καγμακη . σαν συναρμολογητης απ οτι εχει παρει το αυτι μου δεν εχει κακη φημη , απλα ολο αυτο το ''παρελθον του'' εχει συντελεσει στο να ναι απιστευτα σνομπ στην καλυτερη των περιπτωσεων και απαντησα μ ενα μειδιαμα επειδη η συνεντευξη του ηταν αρκετα ο  Καγμακης που ξερουμε

Αυτα χωρις ιδιαιτερο point , οπως και το αρθρο

We are here to make you think about death and get sad and stuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζοντας το αρθρο, τις απαντησεις σας καθως και αυτα

 

ο Βαγγέλης δυστυχώς είχε κάνει τραγικά λάθη πάνω του,

 

απλά χρησιμοποίησε λάθος πρακτικές που εν γνώση του-οι πρακτικές αυτές δλδ- δεν θα απαγόρευαν σε κάποιο μελλοντικό μάστορα ,να το φέρει στα ίσα του ,όπως και συνέβει ευτυχώς μετά από 30 χρόνια .

 

 

 

μουρθε να πω

 

"ο Chuck Norris κανει λαθη ο Βαγγελης ποτε, απλα ταφηνει και ωριμαζουν" αλλα που να καταλαβετε εσεις οι αδαεις που δεν σας αρεσουν τα μωβ οργανα... τς τς

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Ελπιζω να γελασατε!

 

Περα απτην πλακα, οκ ειναι διαφημιστικο το αρθρο, η προσωπικη μου πειρα ειναι μαλλον αρνητικη απτον ιδιο αλλα τα υπολοιπα ατομα στην επιχειρηση του ειναι οκ. Βεβαια για οποιονδηποτε εμπορο μουσικων οργανων θα υπαρχουν ανθρωποι που τον αντιπαθουν και ανθρωποι που τον συμπαθουν...

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια για οποιονδηποτε εμπορο μουσικων οργανων θα υπαρχουν ανθρωποι που τον αντιπαθουν και ανθρωποι που τον συμπαθουν...

αλλο εμπορος και αλλο οργανοποιος

γιατι για να πουμε του στραβου το δικιο......ξερω μαγαζι στην πατρα που ο ανθρωπος δεν εχει ΙΔΕΑ για το τι ειναι η χορδη αλλα εχει απο τα καλυτερα μαγαζια εμποριας μουσικων οργανων στην περιφερεια

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συγνώμη που διακόπτω, αλλά ήμουν α στουντιό... όταν πληροφορήθηκα ότι η συζήτηση γύρισε στο... μωβ  ;D

 

Δεν είναι η καλύτερη φωτό... αδικεί το χρώμα, αλλά να μια πρώτη γεύση.

Τα υπόλοιπα όταν θα βρω χρόνο για την επίσημη παρουσίαση  ;D

2011-10-27_12_30_03.thumb.jpg.73097ee362e675814b7cde18bdeb0cf4.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που διακόπτω, αλλά ήμουν α στουντιό... όταν πληροφορήθηκα ότι η συζήτηση γύρισε στο... μωβ  ;D

 

Δεν είναι η καλύτερη φωτό... αδικεί το χρώμα, αλλά να μια πρώτη γεύση.

Τα υπόλοιπα όταν θα βρω χρόνο για την επίσημη παρουσίαση  ;D

δεν μ'αρεσει - εισαι ασχετος και κακογουστος - δεν μ'αρεσει

 

 

ποσα θες για το μπασακι ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή κάποια πράγματα που έγραψε και έσβησε ο DG, δε θέλω να πω ονόματα αλλά όσο μεγάλος είναι κάποιος τόσο λιγότερο ασχολείται με μικροδουλειές. Μπορεί να έχουν φτιάξει τα χερια του αριστουργήματα αλλά η ξεπέτα ξεπέτα. Δεν το λέω για τον Καγμάκη ούτε έχω πάει για σέρβις σε όλους τους μάστορες της Αθήνας αλλά όσο ναναι έχω κάνει τις γύρες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και εσύ? :P :o ;D ;D...Τα παρατάω!

 

Κι εγώ ήθελα μωβ μπάσο. Τώρα που τα παράτησες θέλω το επόμενο πράμα που θεωρείς παράλογο να θέλει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου