Προς το περιεχόμενο

Guitar Idol 2011


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτός είναι ο ΘΕΟΣ μου!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Δείτε στο 0:07, και αν μπορείτε να κρατηθείτε μπράβο σας (μήπως έχει κανένας το transcription?)!  :D

νομιζω οτι δεν υπαρχουν ΚΑΝ νοτες για αυτα που παιζει το παλουκαρι  ;D ;D

Χρόνια Πολλά Χρήστο!

να'σαι καλα φιλε μου σε ευχαριστω πολυ

 

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι που λέμε guitar masturbation.

Είναι Θεός λέμε! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

νομιζω οτι δεν υπαρχουν ΚΑΝ νοτες για αυτα που παιζει το παλουκαρι  ;D ;D

Έχει ξεπεράσει και την μουσική θεωρία. Μιά κατηγορία μόνος του! Θέλω transcription ΤΩΡΑ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι γινεται καθε χρονο με δαυτους...σε λιγο θα παιζουν με χερια ποδια μαζι ;D....δηλαδη το ζητουμενο τελικα αυτο ειναι πλεον στην εποχη μας ???...να παιζεις (τεχνικα)τα παντα ολα ??? ::) :P.....και το αποτελεσμα?

 

 

Στο guitar idol δηλωσε συμμετοχη ο πιτσιρικας οχι στο ..songwriting idol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο guitar idol δηλωσε συμμετοχη ο πιτσιρικας οχι στο ..songwriting idol.

 

Καταλαβα ::)...κατι δηλαδη σαν.....να ειμαι ο μεγαλυτερος τριπλαδορος στον κοσμο...να περναω ολη την αντιπαλη ομαδα...αλλα και τους δικους μου συμπαικτες αμα λαχει....αλλα στο τελος να μην βαζω γκολ σε κενη εστια ουτε με αιτηση....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα ::)...κατι δηλαδη σαν.....να ειμαι ο μεγαλυτερος τριπλαδορος στον κοσμο...να περναω ολη την αντιπαλη ομαδα...αλλα και τους δικους μου συμπαικτες αμα λαχει....αλλα στο τελος να μην βαζω γκολ σε κενη εστια ουτε με αιτηση....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!!

 

E τι να κανουμε τριπλαδορο ζηταει ο συγκεκριμενος διαγωνισμος.... αυτο τους δινουν οι συμμετεχοντες.Σκεψου ομως οτι ο τριπλαδορος αμα θελει μπορει να παιξει και ομαδικα και να συνεργαστει με το συνολο κτλ κτλ....καποιος αλλος ομως και να θελει....τριπλαδορος δεν γινεται....πρεπει να το καλλιεργησει απο μικρος ;)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου