Προς το περιεχόμενο

Jess lewis ή πως θα έπρεπε να παίζω στα 50 μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

 

16 ετών κορίτσι απο την Βρετανία!

Αποδίδει απόλυτα το σόλο του Larry Carlton με τρομερό έλεγχο.

 

Και δέστε εδώ τις δυναμικές και το tasteful και ώριμο παίξιμο την ώρα που κοκκινίζει από ντροπή.

 

 

Κάποιοι άνθρωποι ρε παιδί μου... απλά τό 'χουν. Σίγουρα υπάρχουν πολλά αγόρια στην ηλικία της που ανεβοκατεβάζουν κλίμακες σε χρόνο D.T. με την εξάσκηση. Δεν είναι η εξάσκηση όμως εδώ (που αναμφισβήτητα έχει λιώσει την κιθάρα) αλλά το είδος που απαιτεί ακούσματα ώριμα και απόδοση όχι μόνο τεχνική, για να εκτελεστεί με ΜΟΥΣΙΚΟΤΗΤΑ!

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αμάν, αμάν, τι 'ταν αυτό; Εκπληκτικό παίξιμο, τοποθέτηση νοτών κλπ.

 

Όσον αφορά το Room 335 έχει δανειστεί το ριφ του Peg. Συγχωρείται γιατί ήταν χρόνια συνεργάτης τους, αν και στο συγκεκριμένο δεν παίζει ο Carlton το σόλο αλλά ο Jay Graydon.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1:12 του 2ου video του Yameth δεν της βγαίνει η εμπειριά και παίρνει το απολογητικό της ύφος. ;D

 

Κι από κάτω γελάνε βέβαια γιατί όσοι απ' το κοινό έχουν κιθάρες θα τις κάψουν μόλις γυρίσουν σπίτι. Όπως κι εσείς. Όπως κι εγώ. ;D ;D ;D ;D

 

Ευχαριστούμε πολύ captain. :)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ένα μικρό σχόλιο: Το αρχικό post έγινε στις 3.12... Αϋπνίες είχαμε κ. Admin;  ;D 

 

Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με το boss: Κάποιοι απλά το «έχουν» και όσο και αν λιώσουμε τα δάχτυλα μας δεν θα φτάσουμε στο επίπεδο τους.

 

Όλοι είδαμε τις προάλλες το video με το 12χρονο, 14χρονο (δεν είμαι σίγουρος) πιτσιρικά μπασίστα από την Βραζιλία... Προσωπικά μου έπεσε κάτω το σαγόνι  ;D

 

Ο μικρός «το έχει», είναι μια από αυτές τις περιπτώσεις, το ίδιο και η νεαρά βρετανίδα.

 

ΟΚ υπάρχουν και αυτοί... Βέβαια καταλαβαίνω ότι το video χτύπησε μια «χορδή» του admin- που έχει μια αδυναμία στον Carlton  ;D ;D ;D

 

Μικρός είναι, να κάτσει να τον μελετήσει  ;D ;D ;D και όταν μεγαλώσει θα παίζει σαν αυτόν  ;D ;D ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καταπληκτική.

Με συγκίνησε τόσο, που έφερα όλη την οικογένεια να την δεί... για να πέσουν κι άλλα σαγόνια. :o :o :o :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερη. Κριμα για τα σχολια μερικων ανεγκεφαλων στο βιντεακι, και δυο φορες κριμα για οσους γελανε στο λαθακι που εκανε στο σημειο του δευτερου βιντεο.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου