Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτστε ρε παιδιά (όσοι είναι παιδιά), μην προτρέχουμε. Να δουμε πρώτα.

Για καλό και κακό...ας φτιάξουμε και μία ομάδα περιφρούρησης...με στολές έτσι? ;) 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν όμως φέρει και η Λουκία τις φίλες της;

Κάτστε ρε παιδιά (όσοι είναι παιδιά), μην προτρέχουμε. Να δούμε πρώτα.

 

Να τι έβγαλε το Google με όρο αναζήτησης "Lukia's Friends":

 

http://mauricio.resende.info/newyears2007/lucia-e-amigas.jpg

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλό και κακό...ας φτιάξουμε και μία ομάδα περιφρούρησης...με στολές έτσι? ;) 8)

Να σε δω με Spandex....

Μετά έχω Μάτσου - Πίτσου και Βόρειο Σέλας.

Και μετά ας φύγω ήσυχος ότι τα είδα όλα....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέιλερ ( ;D ), με τον αποκλεισμό μιας άποψης που δεν σου αρέσει, ανεξάρτητα αν τυχόν είναι φαιδρή (-> Παιδική Χαρά) ή αν πληροί κάποια δικά σου υποκειμενικά κριτήρια αξιοπιστίας, θα προχωρήσεις στον αποκλεισμό της επόμενης, και της επόμενης, και της επόμενης... και στο τέλος θα καταλήξεις να βρίσκεσαι σε ένα αποστειρωμένο φόρουμ-γυάλα που θα έχει τόσο ενδιαφέρον όσο μια εκατοστή επανάληψη της Λάμψης. Αυτή είναι η πραγματική "πορεία" που αναφέρεις στο ποστ σου. Αυτό επιθυμείς πραγματικά;  

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε δω με Spandex....

Μετά έχω Μάτσου - Πίτσου και Βόρειο Σέλας.

Και μετά ας φύγω ήσυχος ότι τα είδα όλα....

Εδώ είδες το Γιώργο...και δεν έφυγες....έλα λοιπόν και εσύ στον Καστανίδη για τιμωρία ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια λογικη αποκτησης ως μονοδρομο για την ευτυχια

 

αυτα τα λες εσυ που εισαι ομορφαντρας, ο κακομοιρης ο Μαραθωνας (ειδικα αν φοραει και Σπαντεξ) πως θα ριξει τη Λουκια (ή μαλλον καποια φιλη της) αν δεν της προσφερει το..κατιτις της?(ενα μπιζουδακι,κανα I-Pod ,κανα αυτοκινητακι...μια πιτσα Καπριτσιοζα...ΚΑΤΙ ρε παιδι μου... ;D)

 

δεν ειμαστε ολοι Αλαιν Ντελον φιλως...(εγω ειμαι αλλα υπαρχουν και οι συναδελφοι που τους αδικησε η φυση,αυτοι να μη φανε? )  

 

 

έλα λοιπόν και εσύ στον Καστανίδη για τιμωρία

 

τον μαμησες τωρα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέιλερ  ;D, με τον αποκλεισμό μιας άποψης που δεν σου αρέσει, ανεξάρτητα αν τυχόν είναι φαιδρή ή αν πληροί κάποια δικά σου υποκειμενικά κριτήρια αξιοπιστίας, θα προχωρήσεις στον αποκλεισμό της επόμενης, και της επόμενης, και της επόμενης... και στο τέλος θα καταλήξεις να βρίσκεσαι σε ένα αποστειρωμένο φόρουμ-γυάλα που θα έχει τόσο ενδιαφέρον όσο μια εκατοστή επανάληψη της Λάμψης. Αυτή είναι η πραγματική "πορεία" που αναφέρεις στο ποστ σου. Αυτό επιθυμείς πραγματικά;  

 

Φόρουμ-γυάλα με τόσους και τόσο ενδιαφέροντες και χιουμορίστες τύπους όσους έχουμε εδώ, και να χτυπηθώ σα χταπόδι δεν μπορεί να γίνει. Είναι πολύ απομακρυσμένο ενδεχόμενο. Δε νομίζω ότι χρειαζόμαστε και τον Κουκουνάρωφ να μας λέει ότι η μουσική που ακούει όταν αγγίζει τη Λουκία είναι στην πραγματικότητα εμ-πι-τριαρισμένο ροκ.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα λες εσυ που εισαι ομορφαντρας, ο κακομοιρης ο Μαραθωνας (ειδικα αν φοραει και Σπαντεξ) πως θα ριξει τη Λουκια (ή μαλλον καποια φιλη της) αν δεν της προσφερει το..κατιτις της?(ενα μπιζουδακι,κανα I-Pod ,κανα αυτοκινητακι...μια πιτσα Καπριτσιοζα...ΚΑΤΙ ρε παιδι μου... ;D)

 

δεν ειμαστε ολοι Αλαιν Ντελον φιλως...(εγω ειμαι αλλα υπαρχουν και οι συναδελφοι που τους αδικησε η φυση,αυτοι να μη φανε? ) 

 

 

 

Ενταξει, αν τα παιδια γ***νε κατεβαζοντας torrents, κομματια να γινει  ;D ;D  ;D Ας παει και το παλιαμπελο  ;D ;D ;D

 

( αυτο το pirate bay, εχει καλες; Κατι σε ξανθο ΧΩΡΙΣ μαυρες ριζες παιζει;  ;D ;D ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέιλερ ( ;D ), με τον αποκλεισμό μιας άποψης που δεν σου αρέσει, ανεξάρτητα αν τυχόν είναι φαιδρή (-> Παιδική Χαρά) ή αν πληροί κάποια δικά σου υποκειμενικά κριτήρια αξιοπιστίας, θα προχωρήσεις στον αποκλεισμό της επόμενης, και της επόμενης, και της επόμενης... και στο τέλος θα καταλήξεις να βρίσκεσαι σε ένα αποστειρωμένο φόρουμ-γυάλα που θα έχει τόσο ενδιαφέρον όσο μια εκατοστή επανάληψη της Λάμψης. Αυτή είναι η πραγματική "πορεία" που αναφέρεις στο ποστ σου. Αυτό επιθυμείς πραγματικά;  

Καλά...τώρα που το θυμήθηκα...εσύ δεν ήσουν που ήθελες ένα κουμπί για να πετάει έξω τις συζητήσεις που δεν σου αρέσανε?

Πές μου ότι άλλαξες γνώμη...για να αλλάξω επιτέλους και την υπογραφή μου... ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

( αυτο το pirate bay, εχει καλες; Κατι σε ξανθο ΧΩΡΙΣ μαυρες ριζες παιζει;  ;D ;D ;D )

Προφανώς και δεν έχεις γούστο.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου