Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Διαβάζοντας το thread με τις απόψεις του Trolley να διατυπώνονται στα post με τους χαρακτηρισμούς με τους οποίους χρησιμοποιεί, πραγματικά πιστεύω ότι αυτό το forum έχει βρει τον δεύτερο μεγαλύτερο διδάκτωρα ήθους στην Ελλάδα μετά τον κ. Μαρινάκη.

 

Προσωπικά η αισθητική των post του με ενοχλεί πολλάκις περισσότερο από τον κάθενα που μπαίνει σε ένα forum και παραβιάζει τους κανόνες που δεν έχει κάνει τον κόπο να διαβασει με το καλημέρα. Θεωρώ ότι μετέχοντας διαχρονικά σε αυτό το forum του κάνει πολύ μεγαλύτερη ζημιά από τον OP ενός περιστασιακού thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μάραθε, ή έχεις επιλεκτική μνήμη ή διαστρεβλώνεις βολικά και επίτηδες γεγονότα: αυτό που είχα ζητήσει είναι την ενεργοποίηση δυνατότητας να μην βλέπει ένας χρήστης ποστς από κάποιον που σπαμάρει ή κάνει το συνηθισμένο και αδιάφορο για πολλούς chat, κάτι που υπάρχει σε πάρα πολλά και μεγαλύτερα από το Νόιζ διεθνή φόρα, και που οδήγησε σε εξωφρενικό ριάλιτι showdown διαστάσεων συνεδρίου του ΟΗΕ, στο οποίο παρέλασε ό,τι πιο προκλητικά άσχετο μπορείς (ή και δεν μπορείς) να φανταστείς.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας το thread με τις απόψεις του Trolley να διατυπώνονται στα post με τους χαρακτηρισμούς με τους οποίους χρησιμοποιεί, πραγματικά πιστεύω ότι αυτό το forum έχει βρει τον δεύτερο μεγαλύτερο διδάκτωρα ήθους στην Ελλάδα μετά τον κ. Μαρινάκη.

 

Προσωπικά η αισθητική των post του με ενοχλεί πολλάκις περισσότερο από τον κάθενα που μπαίνει σε ένα forum και παραβιάζει τους κανόνες που δεν έχει κάνει τον κόπο να διαβασει με το καλημέρα. Θεωρώ ότι μετέχοντας διαχρονικά σε αυτό το forum του κάνει πολύ μεγαλύτερη ζημιά από τον OP ενός περιστασιακού thread.

 

Πολύ ενδιαφέρουσα η άποψή σου kpeyos.

Μήπως θέλεις να έρθεις μαζί με εμένα και το Superfunk εκεί που θα πάμε;

Θα σε κεράσουμε και τυρόπιτα.

 

Υ.Γ. Ο Μαρινάκης ποιος είναι;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που είχα ζητήσει είναι την ενεργοποίηση δυνατότητας να μην βλέπει ένας χρήστης ποστς από όποιον άλλο θεωρεί ότι σπαμάρει,

αυτό ακριβώς θυμόμουνα.... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάραθε, ή έχεις επιλεκτική μνήμη ή διαστρεβλώνεις βολικά και επίτηδες γεγονότα: αυτό που είχα ζητήσει είναι την ενεργοποίηση δυνατότητας να μην βλέπει ένας χρήστης ποστς από όποιον άλλο θεωρεί ότι σπαμάρει, κάτι που υπάρχει σε πάρα πολλά και μεγαλύτερα από το Νόιζ διεθνή φόρα, και που οδήγησε σε εξωφρενικό ριάλιτι showdown διαστάσεων συνεδρίου του ΟΗΕ, στο οποίο παρέλασε ό,τι πιο προκλητικά άσχετο μπορείς (ή και δεν μπορείς) να φανταστείς.

 

 

ε,να βαλουμε ρε παιδια ενα τετοιο κουμπι στον kpeyos αφου τον χαλαει τοσο πολυ ο Τρολεϋς... ;D

 

αυτό ακριβώς θυμόμουνα....

 

ενταξει εισαι γερος αλλα οχι και ΤΟΣΟ γερος.....

 

το απογευμα να βαλεις ΖΙΒΑΓΚΟ αλλοιως μου ειπανε δεν θα μας αφησει η ασφαλεια να μπουμε...παρε και κανα δισκο του ΓΚΟΥΦΗ για καλο και για κακο μαζι και μια φωτο της Μελινας (αν την εχεις σε μενταγιον ακομα καλυτερα)

 

εγω θα φερω ενα αυτογραφο που μου ειχε δωσει ο Βαγγελης Γιαννοπουλος μια φορα που τον ειχα πετυχει στη Παναγια του Σουμελα,ειναι ντοκουμεντο μου ειπαν και ανοιγει ολες τις πορτες....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...παρε και κανα δισκο του ΓΚΟΥΦΗ για καλο και για κακο μαζ

ρε παιδί μου...που να βρώ τώρα...USB με (κατεβασμένα) mp3 δεν κάνει? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν έχεις γούστο.....

 

Δε θα τα χαλασουμε εκει  ;D Θα κατεβασω εγω 10 Giga ξανθιες, βαλε εσυ να κατεβαινουν μελαχρινες, και βρισκομαστε μετα και τις ανταλλάζουμε  ;D ;D ;D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδί μου...που να βρώ τώρα...USB με (κατεβασμένα) mp3 δεν κάνει? ;D ;D

 

οχι θα τσεκαρουν αν τα  εξωφυλλα ειναι αυθεντικα .....μα καλα και εσυ δεν εχεις κρατησει τιποτα απο τις μερες του αγωνα.....?

 

edit μολις επικοινωνησα με τους διοργανωτες και με αυθεντικη κόπια του "Χαιρετισματα λοιπον στην εξουσια" μπαινεις....(εχει την εγκριση του Γκουφη)

 

αλλοιως τι να σου πω....φερε 7-8 πασταφλωρες απο του Φλοκα για τη χοντρη....και την Κοκκινοσκουφιτσα (σε  εκδοση των ΚΛΑΣΣΙΚΩΝ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΩΝ μονο, μη φερεις κανα βιβλιο και τον μπερδεψουμε τον ανθρωπο)  για τον Καστανιδη...δεν μπορει...θα λυγισουν...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....μα καλα και εσυ δεν εχεις κρατησει τιποτα απο τις μερες του αγωνα.....?

τότε...έκανα...αντίσταση στο Παρίσι. Έχω εξώφυλλα της Dalida...κάνουν? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου