Προς το περιεχόμενο

Summer is coming by hyperpanos


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές ιδέες σε ένα πολύ ωραίο backing track που βρήκα στο διαδύκτιο  :D

Όπως πάντα περιμένω τις επικοδομιτικές κριτικές σας και εαν σας αρέσει το backing track, πείτε μου να το ανεβάσω ώστε να γράψετε και τα δικά σας σολάκια  ;) ;D ;D ;D

Summer_is_coming_by_hyperpanos.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τι Summer is coming βρε Πάνο  ;D

Winter is coming (αρχίζει επιτέλους το Game Of Thrones season II f@ck yeahhh  ;D ;D ;D)

 

Τό θέμα έχει ως εξής: Έπαιξες πολύ ωραία (ως και πάρα πολύ ωραία)... απλά μήπως πρέπει να κάνεις μια μικρή αποτοξίνωση από τον... Satriani;  ;D ;D ;D ;D

 

Όπως πας θα του φας τη δουλειά  ;D ;D

 

Μου άρεσε πάρα πολύ η φράση με ουά στο 0.55. Καλό και και τομπακιτράκι- «δροσερό», καλοκαιρινό.

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι Summer is coming βρε Πάνο  ;D

Winter is coming (αρχίζει επιτέλους το Game Of Thrones season II f@ck yeahhh  ;D ;D ;D)

 

Τό θέμα έχει ως εξής: Έπαιξες πολύ ωραία (ως και πάρα πολύ ωραία)... απλά μήπως πρέπει να κάνεις μια μικρή αποτοξίνωση από τον... Satriani;  ;D ;D ;D ;D

 

Όπως πας θα του φας τη δουλειά  ;D ;D

 

Μου άρεσε πάρα πολύ η φράση με ουά στο 0.55. Καλό και και τομπακιτράκι- «δροσερό», καλοκαιρινό.

 

 

Μιλάμε για την σειρά  ;)

 

 

Έχω προσπαθήσει να αποτοξινωθώ από τον καράφλα, αλλά δεν.... ;D ;D ;D

Το wah είναι μαζί με το delay τα αγαπημένα μου effects και τα χρησιμοποιώ κατά κόρον  ;)

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Πανο τι λες ?

εαν σας αρέσει το backing track, πείτε μου να το ανεβάσω ώστε να γράψετε και τα δικά σας σολάκια  ;) ;D ;D ;D

μετα το δικο σου το χαος - αντε και ο τερρυς  :P

 

πολυ ωραιο και με πολυ ωραιες φρασεις και εκφρασεις αλλα με το που ξεκινησε το backing track ηταν λες και θα ακουσω satriani  ;) (τωρα αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο παντως το ακουσα ευχαριστα με τον καφε μου :D )

thnx

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Πανο τι λες ?μετα το δικο σου το χαος - αντε και ο τερρυς  :P

 

πολυ ωραιο και με πολυ ωραιες φρασεις και εκφρασεις αλλα με το που ξεκινησε το backing track ηταν λες και θα ακουσω satriani  ;) (τωρα αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο παντως το ακουσα ευχαριστα με τον καφε μου :D )

thnx

Εντάξει υπερβάλεις λίγο  ;). Έχει άλλα παιδιά εδώ μέσα που παίζουν "παπάδες"  8)

Προσπάθησα να παίξω απλές μελωδίες με κάποια "δύσκολα" γεμίσματα και νομίζω τα ψιλοκατάφερα  ;).

Καλό νομίζω είναι  ;)

Σε ευχαριστώ πολύ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσα ''δικά σου'' (όχι Σατριανι) έχεις ανεβάσει αυτό μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα!

 

Λέω να σε τζαμάρω το Σ/Κ...Αν μπορέσεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσα ''δικά σου'' (όχι Σατριανι) έχεις ανεβάσει αυτό μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα!

 

Λέω να σε τζαμάρω το Σ/Κ...Αν μπορέσεις  ;)

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Γιάννη  :)

Ευχαρίστως, πάρε με τηλέφωνο  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο.

Μπραβο.

Βεβαια σηκωνει διορθωσεις κα τελειοποιηση (πχ αν θα κυκλοφορουσε επισημα) αλλα η βαση ειναι ετοιμη. Και καλη μελωδια και ωραιες φρασεις και καλους ηχους και καλα εφε.

 

Μονο το αρπεζακι στο 1.22 με χαλασε ως πολυ "στημενο" και το εκανες για να το κανεις, χωρις να ταιριαζει τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου