Προς το περιεχόμενο

Focusrite VRM Box


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αν δουλεύει, τότε είναι το τέλειο εργαλείο για mix και μάλιστα με λιγότερο από 100,00 €!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στράτο έτυχε να το δούλεψες καθόλου;

Κάποιο videos είδα, αλλά θελω να το δω στην πράξη.

Κάποια στιγμή λέω να το χτυπήσω .....όπως είπα και πριν....αν δουλεύει είναι ΤΕΛΕΙΟ.

Θα με γλιτώσει από πάρα πολλά πέρα δώθε......και τώρα πήγαινε στο hi-fi, τώρα στο 5.1, τώρα στο laptop...τώρα στο αμάξι.....μόνο και μόνο για να ακούσω ένα (από τα ν) mix ενός track!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στράτο έτυχε να το δούλεψες καθόλου;

Κάποιο videos είδα, αλλά θελω να το δω στην πράξη.

Κάποια στιγμή λέω να το χτυπήσω .....όπως είπα και πριν....αν δουλεύει είναι ΤΕΛΕΙΟ.

Θα με γλιτώσει από πάρα πολλά πέρα δώθε......και τώρα πήγαινε στο hi-fi, τώρα στο 5.1, τώρα στο laptop...τώρα στο αμάξι.....μόνο και μόνο για να ακούσω ένα (από τα ν) mix ενός track!!!!

Δεν έχει πέσει στα χέρια μου (τουλάχιστον όχι ακόμα).

Όμως νομίζω ότι τελικά όλα καθορίζονται πάλι από τα ακουστικά (ή και τα μόνιτορ) που έχεις (από την στιγμή που όλα τα διαφορετικά presets του μηχανήσματος περνούν από εκεί για να τα ακούσεις).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν έχει πέσει στα χέρια μου (τουλάχιστον όχι ακόμα).

Όμως νομίζω ότι τελικά όλα καθορίζονται πάλι από τα ακουστικά (ή και τα μόνιτορ) που έχεις (από την στιγμή που όλα τα διαφορετικά presets του μηχανήσματος περνούν από εκεί για να τα ακούσεις).

 

Εννοείται, αλλά υποτίθεται (λέμε τώρα  ;D) ότι αυτά ήδη τα ξέρεις καλά ...οπότε κάνεις (ξανά πάλι λέμε τώρα  ;D) τις αναγωγές σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται, αλλά υποτίθεται (λέμε τώρα  ;D) ότι αυτά ήδη τα ξέρεις καλά ...οπότε κάνεις (ξανά πάλι λέμε τώρα  ;D) τις αναγωγές σου. 

Μάλλον συμφωνώ σε αυτό (γι' αυτό και ανέβασα τα βίντεα) και πιστεύω ότι εσένα θα σε βοηθήσει όταν το συνηθίσεις. ;)

Τώρα εγώ...ούτε monitors δεν έχω, οπότε... :(

I say go for it.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάλλον συμφωνώ σε αυτό (γι' αυτό και ανέβασα τα βίντεα) και πιστεύω ότι εσένα θα σε βοηθήσει όταν το συνηθίσεις. ;)

Τώρα εγώ...ούτε monitors δεν έχω, οπότε... :(

I say go for it.

 

Τα video που ανάβασες είναι πολύ πειστικά!

Τώρα που θα έρθει η Α.Ε.Π.Ι. στον Παπαδόπουλο , θα του πάρω τις εισπράξεις για να το πάρω!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα video που ανάβασες είναι πολύ πειστικά!

Τώρα που θα έρθει η Α.Ε.Π.Ι. στον Παπαδόπουλο , θα του πάρω τις εισπράξεις για να το πάρω!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Άσε βρε το παλληκάρι να πάρει κανένα cd player με usb port στο αυτοκίνητο. ;D

Για να ακούσει εκεί το mix που έκανε, καίει 10 cd για κάθε κομμάτι, ενώ με ένα flash-άκι θα έκανε την δουλειά του τσακ μπαμ και τσάμπα. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άσε βρε το παλληκάρι να πάρει κανένα cd player με usb port στο αυτοκίνητο. ;D

Για να ακούσει εκεί το mix που έκανε, καίει 10 cd για κάθε κομμάτι, ενώ με ένα flash-άκι θα έκανε την δουλειά του τσακ μπαμ και τσάμπα. :D

 

Filos δεν με συγκινείς.

Εγώ στο αμάξι έχω cassette deck  ;D….θυμάμαι τις φάτσες τους στην αντιπροσωπεία όταν τους το  ζήτησα ρητά και κατηγορηματικά.

Το φυσούσαν και δεν κρύωνε!! ;D ;D  

«Δεν μου αρέσει να καταργώ format!» τους δήλωσα με παρρησία όταν με ρώτησαν «Γιατί;».

Είχαν αποφανθεί ήδη από μέσα τους ότι ΔΕΝ πάω καλά

Πάντως για να μην καίω κασέτες για να ακούω το mix ….πήρα και ένα τέτοιο κολοκύθι, και δουλεύω εμ-πι-θρί  ;D:

 

Cassette%20Adapter.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου