Προς το περιεχόμενο

Vst με ακουστικά οργανα!


dj_pns

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και χρονια πολλα παιδια.

Μπορει κανεις να μου προτεινει ενα καλο VST με αναλογικα οργανα (πιανο,τρομπετα,φλαουτο,ακορντεον κτλπ) ? Εχω το Nexus αλλα εχει ΤΕΡΑΣΤΟΙΑ library και θα κανω 50 ωρες να τα βρω (αν τα εχει) γι αυτο θελω ενα που να τα εχει ολα μαζι μαζεμενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλησπερα και χρονια πολλα παιδια.

Μπορει κανεις να μου προτεινει ενα καλο VST με αναλογικα οργανα (πιανο,τρομπετα,φλαουτο,ακορντεον κτλπ) ? Εχω το Nexus αλλα εχει ΤΕΡΑΣΤΟΙΑ library και θα κανω 50 ωρες να τα βρω (αν τα εχει) γι αυτο θελω ενα που να τα εχει ολα μαζι μαζεμενα :)

 

το Hypersonic  της Steinberg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις βρηκα και το HALionOne στο cubase και το δοκιμασα για 1η φορα δεν το ειχα καθολου σε εκτιμηση και μπορω να πω οτι με βολεψε... αυτο που ανεφερες δεν βλεπω να το εχει μεσα pre-installed το cubase,το πουλαει η εταιρια ξεχωριστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κανεις να μου προτεινει ενα καλο VST με αναλογικα οργανα (πιανο,τρομπετα,φλαουτο,ακορντεον κτλπ) ?

Δεν ηξερα οτι το πιανο, η τρομπετα, το φλαουτο και το ακορντεον ειναι αναλογικα οργανα... ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λεω λαθος? :P Αναλογικα νομιζα λεγοταν ολα τα οργανα που παιζεις με το χερι και δεν εχουν ηχους με ηλεκτρονικη μορφη οπως αρμονια synthesizer κτλπ :P

 

Διορθωστε με!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Kontakt...για αρχή. Έχει -σε πολύ καλό επίπεδο- τα περισσότερα που ψάχνεις από τη μαμά του χωρίς το ακκορντεόν. Σίγουρα όμως υπάρχει σε προστιθέμενη library

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μην ταλαιπωρείσαι. Το HALionOne στο cubase είναι ότι πρέπει.

Ενα rompler - sampler ζητάς και το έχεις ήδη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ταλαιπωρείσαι. Το HALionOne στο cubase είναι ότι πρέπει.

Ενα rompler - sampler ζητάς και το έχεις ήδη.

έχει και ακκορντεόν φίλος Admin?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου