Προς το περιεχόμενο

βοηθεια και γνωμη για πεταλιερα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την εχει ενας φιλος μου που παμε μαζι καποιες φορες στουντιο και την εχω ακουσει σιγουρα 2 φορες live (απο Opeth). Στην τριτη συναυλια που πηγα δεν ειδα την boss αλλα απλα μια που εγραφε roland (λογικα την gr-55)

 

Αρα ακομα καλυτερα μιας και η 100 θεωρειτε η αναβαθμισμενη εκδοση της 10! :P

 

 

 

στην θεσσαλλονικη μια ασημένια ειχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και σε μας (Αθηνα) μια ασημενια ειχε αλλα εγραφε roland! Αμα ψαξω μπορει να εχω και φοτογραφια. Μαζι με τους judas priest ομως σιγουρα ειχε την boss!

 

Εδιτ: Οριστε και η φοτο! Αμα μπορεις βρες και πως λεγεται αυτη η πεταλιερα μπορει να αξιζει! Παντως ουτε στο σιτε της roland υπαρχει oυτε της boss...

 

DSCN4949.jpg

DSCN4960.jpg

DSCN4959.jpg

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μας (Αθηνα) μια ασημενια ειχε αλλα εγραφε roland! Αμα ψαξω μπορει να εχω και φοτογραφια. Μαζι με τους judas priest ομως σιγουρα ειχε την boss!

 

Εδιτ: Οριστε και η φοτο! Αμα μπορεις βρες και πως λεγεται αυτη η πεταλιερα μπορει να αξιζει! Παντως ουτε στο σιτε της roland υπαρχει oυτε της boss...

 

DSCN4949.jpg

DSCN4960.jpg

DSCN4959.jpg

 

 

 

τσεκαρε!http://www.rolandus.com/products/productdetails.php?ProductId=850&ParentId=52

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα! Για να μην βγαλω και αλλο οφ τοπικ το θεμα σου μπορει καποιος να μου εξηγησει πως δουλευει ενα MIDI controller ως πεταλιερα μεσω π.μ?

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα! Για να μην βγαλω και αλλο οφ τοπικ το θεμα σου μπορει καποιος να μου εξηγησει πως δουλευει ενα MIDI controller ως πεταλιερα μεσω π.μ?

 

 

 

πισω του δεν ειχε ενισχυτή? στην θεσσ  ειχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε κατι καμπινες μαρσαλ (λογικα εκεινο αριστερα απο την κατω καμπινα ειναι το power amp) (o fredrik ειχε κεφαλη) αλλα και παλι δεν ξερω τι παιζει με το midi controller :P

 

DSCN4948.jpg

 

DSCN4946.jpg

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου