Προς το περιεχόμενο

η ΑΛΗΘΕΙΑ της μουσικής


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

George Strawberry Scholarship

 

 

δεν χρειάζεται τον οίκτο μας ούτε τσάι και συμπάθεια... ούτε χειροκρότημα ως ζώο τσίρκου...

 

ενίοτε και με παρόμοιες αφορμές εμείς όλοι χρειαζόμαστε update στην καθημερινή μας μιζέρια με το φως που εκπέμπει ένας George...

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ενίοτε και με παρόμοιες αφορμές εμείς όλοι χρειαζόμαστε update στην καθημερινή μας μιζέρια με το φως που εκπέμπει ένας George...

+100000000000000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται τον οίκτο μας ούτε τσάι και συμπάθεια... ούτε χειροκρότημα ως ζώο τσίρκου...

 

ενίοτε και με παρόμοιες αφορμές εμείς όλοι χρειαζόμαστε update στην καθημερινή μας μιζέρια με το φως που εκπέμπει ένας George...

 

 

Ετσι ακριβως!

Συν αλλα τοσα στα συν που εβαλε ο φιλτατος Μανωλης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια θεάματα μου επιβεβαιώνουν την άποψη ότι πολύ συχνά, όταν συναντούμε δυσκολίες στη ζωή μας, κάνουμε στον εαυτό μας τη λάθος ερώτηση, η οποία είναι "γιατί δεν μπορώ;" και δεν έχει απάντηση.

 

Η σωστή ερώτηση είναι "γιατί δεν θέλω;" και έχει απάντηση αλλά είναι δύσκολη.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εκπληκτικός! Εγώ ήξερα έναν που από γεννησιμιού του δεν είχε δάχτυλα, ήταν σαν κομμένα και όμως έπαιζε κανονικά τα περισσότερα ακόρντα με την κιθάρα στα γόνατα slide. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου