Προς το περιεχόμενο

Γιαπωνέζικες Fender από άλλη πηγή


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το έπιασα αυτό...μου το ψιλοκόβετε παρακαλώ ;;;

 

Βρήκε ο γύφτος τη γενιά του κι'αναγάλιασε η καρδιά του

 

[mode=απαξιωτικό χαμόγελο] Μιλήσανε και οι κυνηγοί του χαμένου twang! :D :D [/mode]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αληθεια αυτο το ΣΚΑΜΠΩ με ΚΕΡΑΤΑ που εχεις στο avatar σου τι ειναι?? :lol: :lol: :lol: eusa_dance.gif

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[mode=απαξιωτικό χαμόγελο] Μιλήσανε και οι κυνηγοί του χαμένου twang! :D :D [/mode]

 

Συγνώμη...Τι κιθάρα είναι αυτή που βλέπω εδώ κύριοι????

 

hoa_band.jpg

 

 

Και ποιος είναι ο κύριος που παίζει???

 

1 photo = 1000 λέξεις...

 

:lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια αυτο το ΣΚΑΜΠΩ με ΚΕΡΑΤΑ που εχεις στο avatar σου τι ειναι?? :lol: :lol: :lol: eusa_dance.gif

 

Αυτό όπως καλά βλέπουμε όλοι είναι ο RED BULL! Και ως γνωστόν ο red bull...δίνει φτερά! Σκέψου τώρα να θέλεις να ηχογραφήσεις και αντί για φτερά να έχεις στα χέρια...κολλημένα καλώδια και ταινίες για να κάνεις τη γείωση στο κουπί σου μπας και σταματήσει το pick-up buzz!

:lol: :lol: :lol: eusa_dance.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον εγω το κουπι μου ( με το ΘΕΪΚΟ ηχο!) το αγορασα απο μουσικομαγαζο οχι απο

 

ΕΔΩ

 

:lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παίρνει λές να το παίξω ότι η φωτό είναι προβοκάτσια...;;;

:oops: :oops: :oops: :oops:

Πω πω ντροπή...elavd είσαι ένα λαγωνικό του διαδικτύου και σου οφείλω respect που βρήκες την αδύναμη στιγμή μου και με ξεμπρόστιασες σε όλο το noiz!!!

:oops: :oops: :oops: :oops:

Μικρός έκανα κι εγώ λάθη... :D :D

 

Πέρα από την πλάκα πάντως, αν και μ'αρέσει γιατί από post σε post οι ατάκες είναι όλο και πιο ευρηματικές (ειδικά με το "σκαμπώ με κέρατα" ακόμη γελάω...) το ξέρετε όλοι ότι την Tele την έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση και παραδέχομαι ότι σε πολλά σημεία στο album μας άφησα την SG στην άκρη και έπαιξα με την Tele κυνηγώντας κι εγώ το...χαμένο twang!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρετε όλοι ότι την Tele την έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση και σε πολλά σημεία στο album μας άφησα την SG στην άκρη και έπαιξα με την Tele κυνηγώντας κι εγώ το...χαμένο twang!

 

ΑΣΤΟ Γιάννη!!!

 

 

ΔΕ ΤΟ ΣΩΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ,τωρα θα με ξεμπροστιασει και εμενα ο Ηλιας ποσταροντας φωτο απο παλια μου live που παιζω με sg!! 8O

 

(χωρις πλακα τωρα ειναι απο τις λιγες Gibson που μου αρεσουν πολυ! :wink: ειχα μια του 70 με ταστιερα απο εβενο η οποια ηταν τρομερη κιθαρα)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ' date='τωρα θα με ξεμπροστιασει και εμενα ο Ηλιας ποσταροντας φωτο απο παλια μου live που παιζω με sg!! 8O

[/quote']

Κρύβε λόγιααααααα :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού κύριοι ο μέγιστος προδότης...μας πουλάει Telecaster-οφροσύνη αλλά η SG ήταν φοβερή κιθάρα ε ;;; Ο Jack Torrance-Superfunk κύριοι είναι κρυφο-Gibson-άκιας αποδεδειγμένα πλέον... :lol: :lol:

 

Παραδέξου ότι νοσταλγείς την εποχή που την είχες δική σου την SG Superfunk...έλα δεν πειράζει θα δείξουν όλοι κατανόηση! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου