Προς το περιεχόμενο

999BPM Απολαύστε υπεύθυνα...


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...και αν υποφέρετε από καρδιολογικά προβλήματα,κρίσεις πανικού ή άγχους ή είστε γενικά νευρικός/αγχώδης τύπος,δείτε το υπ΄ευθύνη σας...  ;D

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Μου θύμισε μια ιστορία…δεν ξέρω κατά πόσο είναι αστικός μύθος.

 

Ένας χεβυμεταλάς ξύπνησε από κάτι κομπρεσέρ που εκτελούσαν εργασίες εκσκαφής στον παρακείμενο δρόμο, πλησίον της οικίας του.

 

Ξύπνησε και αναφώνησε….: «Πώ, πω….τι κομματάρα είναι αυτή»!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξύπνησε και αναφώνησε…

 

...Up the Compressors? ;D ;D

 

 

Στα 900 ήταν ήδη inaudible kate me.

 

Ακόμα "άκουγες";Στα 900 είχα ήδη μιά μυγοσκοτώστρα δίπλα μου καλού-κακού και είχα το νου μου...  ;D

 

Μπορεί να μας πει κάποιος που ασχολείται με το...άθλημα αν είναι ανθρωπίνως δυνατό αυτό που είδαμε ή ο συγκεκριμένος έχει κάποιο..."inner Fast Forward";  :D  ;D

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α! Έλα εντάξει σιγά το πράμα.

 

Καλά άντε θα με ζορίσει λίγο αλλά δεν είναι και τίποτα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ρε το παλιάρι μπράβο του,εδώ μόνο για να το ακούσεις και να καταλάβεις τι γίνεται ζορίζεσαι φαντάσου να το παίξεις κι'όλας  ;)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου θύμισε καλοκαίρι η όλη φάση..

 

Εκείνο το κουνούπι που ενώ κοιμάσαι φέρνει βόλτες γύρω από το κεφάλι σου και αρχίζεις

τα αυτοσφαλιαρώματα,τα κεφαλοκλειδώματα..

Και εκεί που νομίζεις ότι επιτέλους θα κοιμηθείς,ακούς ξανά

βζζζζζζζζ,μπζζζζζζζζζζ και τα νεύρα σου είναι στα 999 bpm..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου