Προς το περιεχόμενο

Prog Είδηση (όχι αστεία)


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειχα ετοιμη ολοκληρη απαντηση.

 

αλλα ας το αφησουμε καλυτερα.

η καλυτερη αντιμετωπιση που μπορουσα να φανταστω,(επιθεση και με ειρωνια) ειναι κλασικο φαινομενο πλεον στα ελληνικα φορουμ. κατι εχουμε εμεις δεν εξηγειται..

τοσα χρονια σε τοσα ξενα φορουμ δεν μου εχει ξανατυχει.. εδω, rocking.gr ειναι το κατι αλλο....

χαιρομαι Auditory που σου αρεσε, αυτος ηταν ο σκοπος μου, να ακουστει. Καλο σας βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βρε τι πάθατε? Ότι θέλετε να γράψετε για σας (είναι πιο εύκολο και για κάποιον να σας βρει έτσι) γράψτε το στο thread που ανέβασες για την μπάντα (να σας περιλάβει κι ο Νέστορας  ;D ;D).

 

Θα ήθελα όμως, εκτός από ένα promo video με αποσπάσματα, να ανεβάζατε κάποιο ολοκληρωμένο έργο-κομμάτι σας, έτσι ώστε να μπορούμε να σχηματίσουμε άποψη εμείς οι παρακατιανοί που δεν έχουμε facebook.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειχα ετοιμη ολοκληρη απαντηση.

 

αλλα ας το αφησουμε καλυτερα.

η καλυτερη αντιμετωπιση που μπορουσα να φανταστω,(επιθεση και με ειρωνια) ειναι κλασικο φαινομενο πλεον στα ελληνικα φορουμ. κατι εχουμε εμεις δεν εξηγειται..

τοσα χρονια σε τοσα ξενα φορουμ δεν μου εχει ξανατυχει.. εδω, rocking.gr ειναι το κατι αλλο....

χαιρομαι Auditory που σου αρεσε, αυτος ηταν ο σκοπος μου, να ακουστει. Καλο σας βραδυ.

 

Ρε συ El Local... επειδή νιώθω και ένοχος και πραγματικά είναι η τελευταία των προτεραιοτήτων μου να τσακώνομαι εδώ μέσα... Αφού έχεις εμπειρία από fora, σου είπα απλά ότι αυτό που έκανες ήταν λίγο ανούσιο... μπήκα να διαβάσω ένα thread και ξαφνικά βλέπω άκυρο ποστ και προσπαθούσα να καταλάβω τι παίζει... μετά ανοίγω το επόμενο τελευταίο ποστ, και έχεις ξανακάνει το ίδιο ποστ. Δηλαδή διάλυσες δύο ποστ για να κάνεις διαφήμιση - που είναι απόλυτα θεμιτή αρκεί να γίνεται στο χρόνο και στο χώρο της. Τώρα δεν σε ξέρω σαν άτομο αλλά εμένα δε μου άρεσε ειδικά διότι περιείχε κάμποσο στόμφο (που προηγήθηκε της όποιας ειρωνίας από μερους μου) - πες μου αν το εξέλαβα λάθος

 

 

η καλυτερη αντιμετωπιση που μπορουσα να φανταστω,(επιθεση και με ειρωνια) ειναι κλασικο φαινομενο πλεον στα ελληνικα φορουμ.

 

μα εσύ ξεκίνησες με στόμφο ρε συ El Local - η μοναδική μπάντα, και όμως συμβαίνουν και στον τόπο μας... δηλαδή μου φαίνεται το λιγότερο βιαστική και εν αγνοία η εισαγωγή και αν τη δω με αυστηρότητα ως υπερβολικός στόμφος που προσωπικά απεχθάνομαι (αλλά αυτό είναι προσωπικό κόλλημα ίσως)

 

Εδώ η φάση λειτουργεί -γειά χαρά παιδιά, κάνω αυτό, πως σας φαίνεται. Είναι πιο παρείστικη η φάση δηλαδή. Από κει και πέρα δε θέλω να είμαι ο λόγος για να τσατιστείς και να φύγεις απο δώ, δεν είναι απαραίτητα όλοι σαν εμένα. Choose friends.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στο ότι είναι ενοχλητικό να βλέπεις σε πολλά σημεία το ίδιο πράγμα....

και μάλιστα σε θέμα αλλουνού....

 

αν θες να παρουσιάσεις τη δουλειά σας (που ήταν όντως πολύ ωραία) άνοιξε ένα θεματάκι (όπως κάνουν όλοι) και πες ένα "γειααα...είμαστε οι τάδε....το κομμάτι μας....στωωωωωω!!"

 

δεν θα χε διαφορά αν τα πόσταρες με διαφορά ενός μήνα αλλά φαντάσου τώρα ο καθένας εδώ σε κάθε θέμα με λέξεις κλειδιά το είδος μουσικής που παίζει η μπάντα του να προωθεί βίντεο....

 

υγ.αποφεύγω να κάνω εχθρούς...το έγραψα απλά για να δεις διάφορες γνώμες επί αυτού που κάνεις και υποστηρίζεις τόσο επιθετικά αν στο κρίνουν....

 

καλή επιτυχία με το συγκρότημα! ;) :)

γρήγορο συμπέρασμα...

 

ειμαι χρονια σοτ φορουμ. απλα διαβαζω, δεν γραφω.

τωρα εσυ μ'αρεσεις. Αυτο ειναι απαντηση, οχι σαν τους αλλος ''κανε μας τη χαρη και μη σπαμαρεις....''

και η ειρωνια του αλλου.... (βαριεμαι να κανω quotes)

Λοιπον ισως εχεις δικιο. αλλα ηταν ΜΟΝΟ 2 θρεντ. ΜΟΝΟ 2, για ονομα του..δεν πιστευω κι ολας.. anyway. μονο 2 threads και να με φανε αμεσως. ειναι και η ωρα φανταζομαι, βαριεσαι, και σαν κι εμενα, παντα ειναι ωραιος ενας ιντερνετικος φορουμιστικος καβγας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, το πρωτο σου ποστ ηταν "λολ γτφ" πριν το κανεις εντιτ.

Επισης, το ενα απο τα 2 θεματα που χαλασε ο El Local, ηταν απο το 2009!!!!

Αλλα στην τελικη, εχεις δικιο. Δεν χρειαζεται να συνεχιστει αλλο αυτη η "αντιπαραθεση".

Ασ το αφησουμε εδω, κ τα υπολοιπα, ψωμι κ αλατσι που λεμε κ στην κρητη  :)

 

Νεστορα, περιελαβε μας σε παρακαλω  ;)

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι χρονια σοτ φορουμ. απλα διαβαζω, δεν γραφω.

τωρα εσυ μ'αρεσεις. Αυτο ειναι απαντηση, οχι σαν τους αλλος ''κανε μας τη χαρη και μη σπαμαρεις....''

και η ειρωνια του αλλου.... (βαριεμαι να κανω quotes)

Λοιπον ισως εχεις δικιο. αλλα ηταν ΜΟΝΟ 2 θρεντ. ΜΟΝΟ 2, για ονομα του..δεν πιστευω κι ολας.. anyway. μονο 2 threads και να με φανε αμεσως. ειναι και η ωρα φανταζομαι, βαριεσαι, και σαν κι εμενα, παντα ειναι ωραιος ενας ιντερνετικος φορουμιστικος καβγας..

 

 

Granted, πάσο από το μέρος μου ίσως είχα λάθος. Σου απάντησα και πριν για να ξεκαθαρίσω, μπορείς να το διαβάσεις. Δεν συνεχίζω από μέρους μου, από μέρους μου ελπίζω να το τελειώσετε γρήγορα να τ ακούσουμε και να είναι πιο αρμονική η συνυπαρξη μας (και λίγο χαμηλότερα η μπάλα θα βοηθούσε σ αυτό)

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ El Local... επειδή νιώθω και ένοχος και πραγματικά είναι η τελευταία των προτεραιοτήτων μου να τσακώνομαι εδώ μέσα... Αφού έχεις εμπειρία από fora, σου είπα απλά ότι αυτό που έκανες ήταν λίγο ανούσιο... μπήκα να διαβάσω ένα thread και ξαφνικά βλέπω άκυρο ποστ και προσπαθούσα να καταλάβω τι παίζει... μετά ανοίγω το επόμενο τελευταίο ποστ, και έχεις ξανακάνει το ίδιο ποστ. Δηλαδή διάλυσες δύο ποστ για να κάνεις διαφήμιση - που είναι απόλυτα θεμιτή αρκεί να γίνεται στο χρόνο και στο χώρο της. Τώρα δεν σε ξέρω σαν άτομο αλλά εμένα δε μου άρεσε ειδικά διότι περιείχε κάμποσο στόμφο (που προηγήθηκε της όποιας ειρωνίας από μερους μου) - πες μου αν το εξέλαβα λάθος

 

μα εσύ ξεκίνησες με στόμφο ρε συ El Local - η μοναδική μπάντα, και όμως συμβαίνουν και στον τόπο μας... δηλαδή μου φαίνεται το λιγότερο βιαστική και εν αγνοία η εισαγωγή και αν τη δω με αυστηρότητα ως υπερβολικός στόμφος που προσωπικά απεχθάνομαι (αλλά αυτό είναι προσωπικό κόλλημα ίσως)

 

Εδώ η φάση λειτουργεί -γειά χαρά παιδιά, κάνω αυτό, πως σας φαίνεται. Είναι πιο παρείστικη η φάση δηλαδή. Από κει και πέρα δε θέλω να είμαι ο λόγος για να τσατιστείς και να φύγεις απο δώ, δεν είναι απαραίτητα όλοι σαν εμένα. Choose friends.

 

ρε συ, εδω ειναι που ο περισσοτερος κοσμος παρεξηγει. Χιουμοριστικα και οχι με στομφο εγραψα οτι εγραψα. αυτο αλλωστε ειναι και το χιουμορ ολων μας σαν μελη της μπαντας. αυτα βεβαια γινονται οταν δεν γνωριζεις καποιον, εστω και ιντερνετικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, το πρωτο σου ποστ ηταν "λολ γτφ" πριν το κανεις εντιτ.

 

 

 

 

ακόμη έτσι παραμένει... δεν έκανα edit το συγκεκριμένο σημείο. Τέσπα, εφόσον πειράχτηκα μόνο εγώ μαλλον είμαι λάθος. Δεν χρειάζεται να επέμβει ο Νέστορας, το σταματάω εδώ.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α! νομιζα οτι ο νεστορας θα μας περιλαβει σε φαση οτι ακουει προγκ οποτε θα κανει κριτικη!!! δεν τον σκεφτηκα σαν μοντ!!!! οτι να ναι!!! δυσκολες ωρες... καλυτερα να πεσω για υπνο!!!  :)

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου