Προς το περιεχόμενο

Prog Είδηση (όχι αστεία)


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μοναδική prog είδηση για τους πολλούς prog τσίου που έχουμε εδώ μέσα.

Με πολύ αγάπη:

 

http://cruisetotheedge.com

 

:) :) :) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μια καινουρια, ολοφρεσκη ειδηση

 

ξεκινησαν οι ηχογραφησεις για το ντεμπουτο αλμπουμ της ισως και μοναδικης καθαρα progressive rock εγχωριας μπαντας. Εαν γνωριζεται και αλλη παρακαλω πολυ να με ενημερωσετε!

 

εχουν και ενα teaser video στο Youtube

 

επιτελους γινεται κι εδω αυτο!! εχουμε μεινει λιγακι πισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PsssT! Που'σαι, El local, κανε μας τη χαρη και μη ποσταρεις το βιντεο σου(σας) σε καθε ποστ που εχει μεσα τη λεξη Prog. Αυτο λεγεται flood φιλε μου, ηρεμησε, ενα ποστ αρκει.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια καινουρια, ολοφρεσκη ειδηση

 

ξεκινησαν οι ηχογραφησεις για το ντεμπουτο αλμπουμ της ισως και μοναδικης καθαρα progressive rock εγχωριας μπαντας. Εαν γνωριζεται και αλλη παρακαλω πολυ να με ενημερωσετε!

 

εχουν και ενα teaser video στο Youtube

 

επιτελους γινεται κι εδω αυτο!! εχουμε μεινει λιγακι πισω...

 

λολ γτφ? μήπως το ξαναδιάβασα αυτό πριν 5 λεπτά ξαναποσταρισμένο από την μοναδική προγκ μπάντα στην ελλάδα ή έχω μείνει λίγο πίσω?

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχμμμμμμμμ

εχμμμμμμμμμμμ

 

εεεεε....

f..k δεν ξερω τι να πω...

 

εεεεεε μιας και εε

μιας και ψαχνοντας για ''progressive rock'' και prog δεν εβγαζε κανενα αποτελεσμα περαν αυτων των 2 ειπα να γραψω και στα δυο στο καπακι.. μηπως θα ειχε διαφορα εαν περιμενα ας πουμε κανενα μηνα? οχι. ευχαριστω για την απαντηση. οποιος με γνωριζει και σε αλλο φορουμ ( η αν οχι θα με καταλαβει απο τον τροπο που γραφω και απαντω) δεν μ'αρεσουν τετοιου ειδους αντιμετωπισεις. η ενδιαφερεσαι και γραφεις, η απλα δεν ασχολεισαι. τελεια, τελος ιστοριας, η οπως στην αγγλικην period end of story.

 

ΥΓ: μ'αρεσει να κανω εχθρους ετσι ευκολα. γιατι απλα δεν ειμαι καθολου μακαθολου ανεκτικος. πες το ελλατωμα πες το προτερημα μην το λες και τιποτα. αυτα ευχαριστω! κατι μου λεει πως δεν αξιζει καν να ασχοληθω στο φορουμ αυτο.

Χαιρετω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχμμμμμμμμ

εχμμμμμμμμμμμ

 

εεεεε....

f..k δεν ξερω τι να πω...

 

εεεεεε μιας και εε

μιας και ψαχνοντας για ''progressive rock'' και prog δεν εβγαζε κανενα αποτελεσμα περαν αυτων των 2 ειπα να γραψω και στα δυο στο καπακι.. μηπως θα ειχε διαφορα εαν περιμενα ας πουμε κανενα μηνα? οχι. ευχαριστω για την απαντηση. οποιος με γνωριζει και σε αλλο φορουμ ( η αν οχι θα με καταλαβει απο τον τροπο που γραφω και απαντω) δεν μ'αρεσουν τετοιου ειδους αντιμετωπισεις. η ενδιαφερεσαι και γραφεις, η απλα δεν ασχολεισαι. τελεια, τελος ιστοριας, η οπως στην αγγλικην period end of story.

 

 

Έκανες ζημιά στη μπάντα με το flooding.

Έπρεπε να ανοίξεις ένα νέο thread και να παρουσιάσεις το βίντεο, ώστε και τα τυχόν σχόλια να μαζευτούν σε ένα σημείο.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από τον τρόπο που απαντάς με κάνεις να βαριέμαι να απαντήσω... εν συντομία, υπάρχουν κάποιοι άγραφοι κανόνες εδώ μέσα που μας κάνουν μια παρέα. Δεν το αναλύω παραπάνω, good luck που λένε και οι άγγλοι. Το κομμάτι σας μου άρεσε btw, το attitude ας το κρίνει ο καθένας :)

 

δεν μ'αρεσουν τετοιου ειδους αντιμετωπισεις.

 

 

Για την δικιά μου λες?

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν κάποιοι άγραφοι κανόνες εδώ μέσα που μας κάνουν μια παρέα

Αυτό έλειπε βρε συ, να πρέπει να γράψουμε στους κανόνες, "μην ποστάρετε απανωτά το ίδιο πράγμα παντού". :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στο ότι είναι ενοχλητικό να βλέπεις σε πολλά σημεία το ίδιο πράγμα....

και μάλιστα σε θέμα αλλουνού....

 

αν θες να παρουσιάσεις τη δουλειά σας (που ήταν όντως πολύ ωραία) άνοιξε ένα θεματάκι (όπως κάνουν όλοι) και πες ένα "γειααα...είμαστε οι τάδε....το κομμάτι μας....στωωωωωω!!"

 

δεν θα χε διαφορά αν τα πόσταρες με διαφορά ενός μήνα αλλά φαντάσου τώρα ο καθένας εδώ σε κάθε θέμα με λέξεις κλειδιά το είδος μουσικής που παίζει η μπάντα του να προωθεί βίντεο....

 

υγ.αποφεύγω να κάνω εχθρούς...το έγραψα απλά για να δεις διάφορες γνώμες επί αυτού που κάνεις και υποστηρίζεις τόσο επιθετικά αν στο κρίνουν....

 

καλή επιτυχία με το συγκρότημα! ;) :)

 

κατι μου λεει πως δεν αξιζει καν να ασχοληθω στο φορουμ αυτο.

γρήγορο συμπέρασμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου