Προς το περιεχόμενο

Τι drums έχετε??


Alexei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

joey γιατί μ'έκαψες? Αν είναι πρώτο σετ μπορώ να πω πως είναι πολύ αξιόλογα τύμπανα' date=' με σωστό κούρδισμα βεβαίως-βεβαίως..! Μόλις σήμερα έπαιξα σε ένα 505 ενός φίλου, και για τα λεφτά τους είναι μια χαρούλα...[/quote']

Για τα πιατινια πηγαινε η εκφραση.Το σετ ειναι πολυ καλο και οπως ειπες για πρωτο κιολας ειναι πολυ αξιολογο.Κανεις πολυ ευκολα τη δουλεια σου.Τωρα σχετικα με τα πιατινια Pearl μονο το crash/ride μου αρεσει.Αλλα οταν εχεις παιξει και σε zildjian η sabian καταλαβαινεις οτι ειναι μουφα!!!

 

Οk then!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

1239la1.th.jpg

 

μια sonor 3005 sunburn χρώμα, 2 thin crash zildjian, 1 custom splash zildjian, 1 custom mastersound hithat zildjian, 1 rock hithat paiste, 1 metal splash paiste, 1 china paiste 2002, από τύμπανα snear 14' 3 tom 10-12-14 κάσσα 22' snear 10' jungle, rack dixon με μια προεκταση, 5 pedal, 2 κουδούνες. βρίσκονται υπό παραγγελεία αρκετα πραγματα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ παίζω εδώ και 6 χρόνια με ένα σετ της yamaha (yd- series) χρώματος μωβ με sabian πιατίνια b8-pro. Το πετάλι της κάσσας είναι της pearl και οι μπακέτες που χρησιμοποιώ και μόνο είναι οι Pro-mark 5Α.

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω ενα απλο μεταχειρισμενο σετ μαρκας piece(δεν την εχω ξανακουσει) αλλα μετα απο πολυ δουλεια στο κουρδισμα την εχω κανει να ακουγεται αρκετα καλα. 2 crash paiste, 1 ride και ενα hi-hat αγνωστης προελευσης και διπλο πεταλι sonor DP402 το οποιο δεν εχω μαθει να δουλευω ακομα καλα.

Μετα τον στρατο αν βρω δουλεια και λεφτα θα χτυπησω ενα καλο σετακι... ;D

 

l_541dcb366ca7677777c4ea36b3b483d3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω ενα απλο μεταχειρισμενο σετ μαρκας piece(δεν την εχω ξανακουσει) αλλα μετα απο πολυ δουλεια στο κουρδισμα την εχω κανει να ακουγεται αρκετα καλα. 2 crash paiste, 1 ride και ενα hi-hat αγνωστης προελευσης και διπλο πεταλι sonor DP402 το οποιο δεν εχω μαθει να δουλευω ακομα καλα.

Μετα τον στρατο αν βρω δουλεια και λεφτα θα χτυπησω ενα καλο σετακι... ;D

 

 

να σου κάνω μια ερώτηση??? πως έβαλες εικόνα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

εγω ειμαι sonorakias εχω μια sonor performer και μια phonic plus τις οποιες πουλαω[εχω κανει post την αγγελια μου για οποιον ενδιαφερεται] γιατι πηρα μια sonor delite birdseye cherry 22x17bd 8"10"12"14"16"toms και 14"4 1/4 snare και ενα ακομα snare pearl picollo.hhx evolution hi hat 16"17"a custom zildjian crash 16"hhx evolution crash 8"10"aax splash 18"oriental china trash 20"meinl streamer ride και παιζω και με 1 διπεταλο dw 5000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 4 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου