Προς το περιεχόμενο

Φτιαχνοντας μια tele rockinger


ikaros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η Jaguar μου ειναι στα Γιαννενα στον Ντουκα

 

Θα πάω να τη δοκιμάσω... :lol: 8)

Ναι, πες του πως μου πε ο παλαβος να ερθω!(για εναν περιεργο λογο, με αποκαλει ετσι..!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Orca ε;;;

Μπραβο, αν ψαχνεις lespaulιδιον, πιστευω πως ειναι η καλυτερη επιλογη.. Απλα αν θες να την παρεις μεσα στα επομενα 10 χρονια, καλα θα κανεις να μαζεψεις τα λεφτα γρηγορα γρηγορα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' πες του πως μου πε ο παλαβος να ερθω!(για εναν περιεργο λογο, με αποκαλει ετσι..!)[/quote']

 

Μπαααα δε νομίζω να καταλάβει για ποιον του λέω...

 

Το "παλαβός" είναι κλασικό προσωνύμιο του Σταύρου :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα σε λεει παλαβο,εμενα τρελο...χαχαχα

Πραγματι ο Ρ-90 κανει μεγαλη διαφορα στον ηχο.Την εβαλα διπλα διπλα με fender telecaster USA,μοντελο του 98.Η Fender υστερουσε και σε ποιοτητα ηχου και σε sustain.Και οι δυο κιθαρες κουμπωθηκαν στον ιδιο ενισχυτη.

Ειμαι λατρης των les paul αλλα δε θελω να δωσω 3000 για να παρω ενα βιομηχανικο προιον.Προτιμω να τα δωσω στον Huber που θα μου φτιαξει ακριβως αυτο που θελω.Επισης ακομη και 10 χρονια να κανει,το καλο πραγμα αργει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν τώρα το είδα ρε Ικαρε...Δικιά σου?Να μαντέψω, στο Headstock μπρος έχει αυτοκολητάκι NS?

Τη δοκίμασα σε ένα Koch Studiotone με 2 12 καμπίνα, 2 μέρες πριν σου τη στείλει.Μετά από κανα 40 λεπτό που την είχα αγκαλιά κατέληξα:

EINAI H KAΛΥΤΕΡΗ ΜΑ ΛΕΜΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΕΛΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ.O klinge και ο P90 δε παίζονται ειναι τρομεροί.Μεγιές φίλε μου, μεγιές.Ασε που ψήθικα σε κανα 2 χρόνια να παραγγείλω ακριβώς το ίδιο όργανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα σε λεει παλαβο' date='εμενα τρελο...χαχαχα

Πραγματι ο Ρ-90 κανει μεγαλη διαφορα στον ηχο.Την εβαλα διπλα διπλα με fender telecaster USA,μοντελο του 98.Η Fender υστερουσε και σε ποιοτητα ηχου και σε sustain.Και οι δυο κιθαρες κουμπωθηκαν στον ιδιο ενισχυτη.

Ειμαι λατρης των les paul αλλα δε θελω να δωσω 3000 για να παρω ενα βιομηχανικο προιον.Προτιμω να τα δωσω στον Huber που θα μου φτιαξει ακριβως αυτο που θελω.Επισης ακομη και 10 χρονια να κανει,το καλο πραγμα αργει ;)[/quote']

 

 

δεν θα κανει 10 χρονια για να την φτιαξει, εσυ θα κανεις 10 χρονια να μαζεψεις τα χρηματα..! Αλλα θα αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω...Εμενα η junior μου ερχεται αρχες δεκεμβρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που ψήθικα σε κανα 2 χρόνια να παραγγείλω ακριβώς το ίδιο όργανο.

 

Αυτό δεν είναι ψήσιμο...Αργο-ψήσιμο είναι... :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που ψήθικα σε κανα 2 χρόνια να παραγγείλω ακριβώς το ίδιο όργανο.

 

Αυτό δεν είναι ψήσιμο...Αργο-ψήσιμο είναι... :lol:

 

 

Aσε...Οσο είμαι μαθητής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου