Προς το περιεχόμενο

Θεωρίες συνομωσίας - Σοβαρές... ή ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ!!!!;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου τη βαραει που ειμαι σε δυο τρεις λεξεις ανορθογραφος αλλα το κανω απο την κεκτημένη ταχυτητα. Και βαριέμαι να κανω edit. Βαριεμαι και περιμενω δυο φιλους μου να παμε για freddo cappucino σε μια καφετερια κατω απο το σπιτι μου που τον εχει 2.5 ευρω και μου αρεσει η σερβιτορα αλλα κολώνω να κανω κατι (ειμαι κότα)

 

Μην κολώνεις. Όρμα. Εγώ χθες πήγα για κούρεμα σε ένα κομμωτήριο γτπ φαινότανε. Και μία νεαρή μου έκανε ένα λούσιμο μαζί με μασάζ που ήθελα να τα παρατήσω όλα, στο διάολο να πω και να κλεφτώ μαζί της, αλλά δυστυχώς και ‘γω λιγοψύχησα. Αλήθεια όμως σε πόσα λουσίματα και αργά ηδονικά μασάζ θα είχα να ελπίζω μετά από το κλέψιμο;  

 

Sf δηλαδή για να καταλάβω.

Όλοι χρωστάνε σε όλους, σαν να λέμε κανείς δεν χρωστάει σε κανέναν; Ή

Όλοι χρωστάνε σε κάποιους λίγους (τυχερούληδες) οπότε μια θεωρία συνωμοσίας εύκολα μπορεί να στηθεί;

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Sf δηλαδή για να καταλάβω.

Όλοι χρωστάνε σε όλους, σαν να λέμε κανείς δεν χρωστάει σε κανέναν; Ή

Όλοι χρωστάνε σε κάποιους λίγους (τυχερούληδες) οπότε μια θεωρία συνωμοσίας εύκολα μπορεί να στηθεί;

 

ξαναδιαβασε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τι εγραψα για να καταλαβεις ,σαφως και δεν εγραψα οτι χρωστανε ολοι σε ολους ....οσο για το αν εισαι τυχερουλης οταν σου ...χρωστανε.....για ξανασκεψου το λιγακι... ;)

 

τωρα για αλλη μια φορα απο την εποχη του Μεγαλου Αλεξανδρου προσπαθουν να περασουν την παγκοσμιοποίηση χωρις κανενας να ερωτηθει.

 

και το γεγονος οτι αυτη η παγκοσμιοποιηση μειωσε την παγκοσμια φτωχεια κατα 50% μεσα σε 20 χρονια πως το βλεπεις?

 

γιατι δηλ. ειναι...κακη η παγκοσμιοποιηση ?(η οποια μια και ΑΝΟΙΓΕΙ δρομους και συνορα μονο καλη ειναι εξ'ορισμου)

 

Ας εμπορευματοποιούνται ολα ενω πληρωνουμε υπερογκους φορους για ενα χρεος που ειναι αστικος μυθος οτι διογκωθηκε

 

ενταξει τωρα προφανως κανεις αγρια ΠΛΑΚΑ ετσι δεν ειναι? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το γεγονος οτι αυτη η παγκοσμιοποιηση μειωσε την παγκοσμια φτωχεια κατα 50% μεσα σε 20 χρονια πως το βλεπεις?

 

γιατι δηλ. ειναι...κακη η παγκοσμιοποιηση ?(η οποια μια και ΑΝΟΙΓΕΙ δρομους και συνορα μονο καλη ειναι εξ'ορισμου)

Εξαρτάται πώς το δεί κανείς...

Σίγουρα θα έχει και τα θετικά της,αλλά θα ήθελες να χάσεις την ιστορία της χώρας σου,τα ήθη και τα έθιμα σου να αναμειχθούν και τελικά να χαθούν με το πέρασμα των χρόνων ή και να μήν υπάρχει πλέον η έννοια πατρίδα?

Long Live Rock 'n' Roll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου μυριζει ενας αερας τεκτονισμου  8)

 

Εκει στην espresso παιζει και καρτα μελους σε  μασονικη στοα ?

 

                                              8)

παγκοσμηοποιηση χωρης ελευθεριες οχι δεν την θελω ευχαριστω προβληματα εχω δεν θα παρω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά θα ήθελες να χάσεις την ιστορία της χώρας σου,τα ήθη και τα έθιμα σου να αναμειχθούν και τελικά να χαθούν με το πέρασμα των χρόνων ή και να μήν υπάρχει πλέον η έννοια πατρίδα?

 

γιατι ποιος ειπε οτι θα συμβει αυτο με την παγκοσμιοποιηση? ???

 

ασε που οσο υπαρχει η ντοπια γλωσσα ειναι πρακτικα αδυνατον να γινει αυτο που λες....

 

παντως αν με ρωτας προσωπικα δεν τραβαω και κανα ζορι με την εννοια πατριδα...μου ειναι παντελως αδιαφορη και αχρηστη (δεν με προσδιοριζει δηλ. σαν ατομο)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φεύγουμε για Espresso.

Όσοι δεν έχετε προμηθευτεί εισιτήρια, σπεύσατε.

 

Ενα για Τρίκαλα παρακαλώ, παιδικό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ποιος ειπε οτι θα συμβει αυτο με την παγκοσμιοποιηση? ???

 

ασε που οσο υπαρχει η ντοπια γλωσσα ειναι πρακτικα αδυνατον να γινει αυτο που λες....

 

παντως αν με ρωτας προσωπικα δεν τραβαω και κανα ζορι με την εννοια πατριδα...μου ειναι παντελως αδιαφορη και αχρηστη (δεν με προσδιοριζει δηλ. σαν ατομο)

 

Δέν θα συμβεί?Πως θα υπάρξει παγκοσμιοποίηση,με χιλιάδες διαλέκτους και γλώσσες που υπάρχουν στον κόσμο?Φυσικά κάποια γλώσσα θα γίνει η Κοινή Γλωσσα.Και σιγά σιγά οι άλλες θα εκλίψουν.

Long Live Rock 'n' Roll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου