Προς το περιεχόμενο

Θεωρίες συνομωσίας - Σοβαρές... ή ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ!!!!;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις τελευταίες μέρες, με τις όψιμες συννεφιές, δε λέει τίποτε για τον καιρό.

Τι θες να πει? Το περναει στο ντουκου γιατι ξερει οτι σε λιγες μερες (και για τους_τουλαχιστον_επομενους 5 μηνες) ο ηλιος θα καιει για μας τους...Straight. :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

κατσε ρε φιλως... ;D...δηλ. δυο χρονια που ημουν στις ειδικες δυναμεις ..και αναγκαζομουν να τραγουδαω καθε πρωι ‘‘με αλεξιπτωτο πηδω μεσ’το τουρκικο χωριο,την Τουρκαλα την ***** και τον ΤΟΥΡΚΟ τον**** ‘‘ τζαμπα πηγανε? ;D

 

 

OK τωρα μια χαρα το παιρνω πισω και ζηταω συγνωμη αλλα μας τα ειπες λιγο βαρια ρε αδερφε ολοι εχουμε πιστευω ξενερωσει και βιωνουμε και πολλες δυσκολιες με την καταντια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θες να πει? Το περναει στο ντουκου γιατι ξερει οτι σε λιγες μερες (και για τους_τουλαχιστον_επομενους 5 μηνες) ο ηλιος θα καιει για μας τους...Straight. :P

 

Θα στο εξηγήσω και ίσως συμφωνήσεις.

 

Πρώτον, σε διαβεβαιώνω ότι υπάρχουν χώρες με εξαιρετικό ήλιο και θάλασσες (και όχι μόνο στη Μεσόγειο), οπότε η Ελλάδα δεν είναι μοναδικό φαινόμενο.

 

Δεύτερον, αν ο ήλιος ήταν κριτήριο για το που θα μένουμε και θα μεγαλώνουμε τα παιδιά μας, τότε θα μέναμε όλοι στις χώρες του Ισημερινού.

 

Τρίτον, όλες οι χώρες επιδιώκουν να έχουν πλούτο, ώστε αυτά που θέλουν οι πολίτες τους και δεν τα παράγουν οι ίδιες να μπορούν να τα αγοράσουν (σύνθια π.χ.).

 

Και για τους τρεις αυτούς λόγους, οι ξένοι στους οποίους αναφέρεται ο Χατζηνικολάου, δεν έχουν τίποτε να ζηλέψουν από την Ελλάδα.

 

Το να το λέει κάποιος κάτι τέτοιο από το ραδιόφωνο, επικαλούμενος τον.. καλό καιρό... συνιστά μία θεωρία συνωμοσίας εν' τη γεννέσει της και τον γελοιοποιεί. Δηλαδή εσύ τι θα έλεγες αν άκουγες έναν κακό ξένο δημοσιογράφο να λέει ότι οι έλληνες ζηλεύουν τα ωραία αμερικανικά τοπία (τα οποία γαμάνε) και γι' αυτό τους μισούν; Θα έλεγες ότι ο άνθρωπος είναι φαιδρός, αυτό θα έλεγες.

 

Η χώρα μας δεν χρειάζεται αυτό το επίπεδο mediaκής υπεράσπισης, κατά τη γνώμη μου.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O sf σας περιπαίζει αγαπητοί. Το ποιηματάκι είναι. " την τουρκάλα την γαμ0, Έλληνες παιδιά πετώ"

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, σε διαβεβαιώνω ότι υπάρχουν χώρες με εξαιρετικό ήλιο και θάλασσες (και όχι μόνο στη Μεσόγειο), οπότε η Ελλάδα δεν είναι μοναδικό φαινόμενο.

Δεν χρειαζεται να με διαβεβαιωσεις, το ξερω. Και ουτε ειπα το αντιθετο. Οπως θα ξερεις ομως, το κλιμα της Ελλαδας σε συνδυασμο με τα απιστευτα μερη που διαθετει απο τερμα νοτια ως πανω βορεια δεν βρισκονται συχνα μαζεμενα σε μια χωρα. Η Ελλαδα ειναι σπανιο και πανεμορφο μερος, ειτε μας αρεσει ειτε οχι. Το τι κανουμε βεβαια γι αυτο και πως το αξιοποιουμε ειναι μια αλλη ιστορια.

 

Δηλαδή εσύ τι θα έλεγες αν άκουγες έναν κακό ξένο δημοσιογράφο να λέει ότι οι έλληνες ζηλεύουν τα ωραία αμερικανικά τοπία (τα οποία γαμάνε) και γι' αυτό τους μισούν; Θα έλεγες ότι ο άνθρωπος είναι φαιδρός, αυτό θα έλεγες.

Ναι, αυτο θα ελεγα. Αλλα να σου πω την αληθεια δεν νομιζω να το ειπε με τετοιο τροπο ο Χατζηνικολάου, δεν τον εχω για τοσο "ρουκου".

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι καθεσαι τοτε εδω? Μεινε στη Γερμανια ολο το χρονο. Εγω αυτο θα εκανα αν μπορουσα, αφου ειναι γνωστο οτι η Γερμανια διαθετει τον καλυτερο ηλιο, τις καλυτερες θαλασσες, τους καλυτερους ανθρωπους και τους πιο τιμιους,

 

ο ηλιος δεν με αφορα,δεν ειμαι καμπια.. ;D ;D ;D...παντως σε διαβεβαιωνω οτι οσο απιστευτο και να σου φαινεται εχουν και οι αλλες χωρες ηλιο (ξερω δεν με πιστευεις)

 

η θαλασσα επισης με αφηνει παγερα αδιαφορο μια και σπανιοτατα εχω χρονο για ..πλατσουρισματα και να σου πω και την αληθεια μεγαλο παιδι ειμαι λεω να χρησιμοποιω λιγο πιο δημιουργικα το χρονο των διακοπων μου απο το να λιαζομαι σαν λαδοποντικας... ;D ;D  ...παντως ,ξερω παλι δεν με πιστευεις , δεν εχει μονο η Ελλαδα θαλασσα.....

 

οι ανθρωποι ναι ειναι οντως ,αν οχι καλυτεροι,πολυ πιο φιλικοι και δραματικα λιγοτερο τρελλαμενοι...

 

τιμιοι ανθρωποι υπαρχουν παντου,οπως και απατεωνες...

 

σε καλυψα?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δεν μας αφορά στο θέμα το που ζείτε και αν θέλετε να σας βλέπει ο ήλιος ή να πίνετε πίνια κολάδα καθώς σας κάνουν ίσκιο τρεις γκέισες και το γιατί. Υποβαθμίζετε την όποια σοβαρότητα της κουβέντας και την κάνετε προσωπική αντιπαράθεση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Καλη προσπαθεια παντως. 8)

 

δεν πειραζει ακου λιγο ΒΑΘΥ ΜΩΒ και θα σου περασει. ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγατε να το γυρισετε σε κουβεντα περι στρατου, αλλά ευτυχως καταλάβατε ότι δε γινεται χωρις εμένα.

 

Που εδω που τα λέμε, όλοι οι υπολοιποι κολεγιο πηγατε...οταν ήμουν εγω, ναι...ήταν στρατός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου