Προς το περιεχόμενο

Θεωρίες συνομωσίας - Σοβαρές... ή ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ!!!!;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεις να το εμπλουτισεις λιγο το θεμα?

 

Δεν σε καταλαβαινω.........

 

 

μα ειναι απλο νομιζω δεν θεωρω οτι το να ειμαι Ελληνας (Toυρκος,Κινεζος,Γερμανος) ειναι κατι ιδιαιτερο ή αξιο λογου και ‘‘παινεματος‘‘ (ή ντροπης),προτιμω καποιος να με εκτιμα για αυτο που ειμαι και για αυτα που κανω και οχι για την,οποιαδηποτε,καταγωγη μου...δεν νομιζω αλλωστε οτι τα ‘‘εθνικα‘‘ χαρακτηριστικα ειναι τοσο σημαντικα ή υπαρκτα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

στην παρουσα φαση και καμπη της ιστοριας, το να μην υποστηριζεις, αγαπας, προβαλλεις και υπερασπιζεσαι την πατριδα σου ειναι απλα σαν να μην εχεις λογο υπαρξης. (no offence)

 

Το οτι δεν εχω τιναξει τα μυαλα μου στον αερα ακομα οφειλεται κυριως στο γεγονος οτι θελω να τιμω τις θυσιες και τα ονειρα των προγόνων μου.

 

Οταν ολα τα αλλα γινουν ιδανικα, τοτε θα το ξανασκεφτω.

 

Υπήρξα και θα υπάρχω πάντα πιστος και φιλοτιμος Έλληνας Στρατιώτης, οχι για κανεναν άλλο, για εμένα. Γιατι έτσι την βρίσκω πραγματικά, νιωθω οτι ανήκω σε κατι μεγάλο που συνομωσίες κανουν το πάν απροκάλυπτα πλεον για να το υπονομεύσουν.

 

Παραλληλα είμαι και ανθρωπιστής γιατι αυτή την παιδεία έχω και βλεπω με συμπάθεια και αλληλεγγύη όλους τους λαους της γής, τους δινω το χέρι, αφου πρώτα εξασφαλίσω τα συνορά μου, την ταυτότητα μου, την εθνική μου υπόσταση και κυριαρχία.

 

Θυμαστε τι ελεγαν για αυτά οι αρχαίοι Έλληνες, διδαχές που τις ασπάζεται, τις μελετά και της εφαρμόζει κάθε ισχυρη αυτοκρατορία, αρχες τις οποιες εμεις ξεχναμε λογω της προπαγάνδας και αυτοι που πραγματικα τις εφαρμόζουν, μας εχουν ουσιαστικά αδυναμους σκλαβους.

 

Μην μου ριξετε ban γιατι θα αυτοκτονησω αφου γραψω γραμμα υποδεικνύοντας τους υπευθύνους του noiz ως ηθικους αυτουργούς.

 

 

Κωστα σου βγαζω το καπελο  :-*

 

Πολυ κριμα να διαβαζεις τετια πραγματα απο Ελληνες του εξωτερικου γιατι μεχρι σημερα γνωριζα οτι οι Ελληνες του εξωτερικου ειναι 2 φορες Ελληνες και οχι ανθελληνες οπως εσυ προσωπικα sf λυπαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί για κάποιο ανεξήγητο λόγο κάθε σου αναφορά φίλε samy paraga, έχει το δίπολο της "ιμπεριαλιστικής" Αμερικής και της ΕΣΣΔ και τις διεθνείς επεκτάσεις τους; :( Πολύ σε βασανίζει...

 

 

Πρόκειται για τη πρόσφατη ιστορία μας ,τα αποτελέσματα της οποίας ακόμα και σήμερα που δεν υπάρχει ΕΣΣΔ καθορίζουν τις ζωές παγκοσμίως . Έχω δηλώσει πως δεν υπήρξα ποτέ μέλος κόμματος, συνομιλώ πάντα σεβόμενος τους συνομιλητές μου.

Τα κονσερβοκούτια τα χρησιμοποιώ σαν αστείο, αντίπαλο δεος αν θες στις συχνές αναφορές του ΣΦ περί Β. Κορέας ,με τον οποίο παρά τις όποιες διαφωνίες έχουμε στα περί πολιτικής ,δεν είμαι εχθρός ,ούτε σιχαίνομαι  ;D λίγο η συμπεριφορά του απέναντι στους DP με προβλιματίζει  ;D αλλά κατά τ' άλλα ο αντίλογός του με ενδιαφέρει και ελπίζω το ίδιο να πιστεύει και αυτός για μένα

Τα υπόλοιπα που αναφέρεις ,όπως και αυτά που έγραψε ο Χταπόδης με βρίσκουν αυτονόητα σύμφωνο.

 

Coz Δρ μαζί σου φίλε ,έστω κι αν κάποιες φορές μερικά πράγματα ακούγονται επικολυρικά και αν καμιά φορά με συναρπάζει να αναφέρω ιστορίες απ τα αρχαία που δεν διδάχθικα στο σχολείο ,αλλά διαβάζω μετά μανίας τώρα ,είναι όχι γιατί ήμασταν-είμαστε περιούσιος λαός ,αλλά επειδή ήμασταν ο πρώτος λαός που τη βλακεία του την έκανε επιστήμη,εξάλλου γι αυτό διαλύθηκε η αρχαία Ελλάδα και οι πόλεις κράτη . Δυστυχώς λίγοι τα γνωρίζουν ,αν τα ήξεραν περισσότεροι ,είμαι σίγουρος πως η μοίρα μας θα ήταν καλύτερη  

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

 

Πολυ κριμα να διαβαζεις τετια πραγματα απο Ελληνες του εξωτερικου γιατι μεχρι σημερα γνωριζα οτι οι Ελληνες του εξωτερικου ειναι 2 φορες Ελληνες και οχι ανθελληνες οπως εσυ προσωπικα sf λυπαμαι.

Μου θυμίζει την ατάκα του G. W. Bush μετα την 9/11: "στον αγώνα κατα της διεθνούς τρομοκρατίας οι λαοί πρέπει να επιλέξουν. Μαζί μας ή εναντίον μας".  :o

 

Η κουβέντα δεν αφορά τον πατριωτισμό του κανενός. Ούτε είναι κάτι που μετριέται σε κιλά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κωστα σου βγαζω το καπελο  :-*

 

Πολυ κριμα να διαβαζεις τετια πραγματα απο Ελληνες του εξωτερικου γιατι μεχρι σημερα γνωριζα οτι οι Ελληνες του εξωτερικου ειναι 2 φορες Ελληνες και οχι ανθελληνες οπως εσυ προσωπικα sf λυπαμαι.

 

απο που συμπεραινεις οτι ειμαι ανθελληνας?

 

επισης δεν ειμαι Ελληνας του εξωτερικου,στην Ελλαδα γεννηθηκα και, δυστυχως για τουλαχιστον 6 μηνες το χρονο,συνεχιζω να ζω...

 

Η κουβέντα δεν αφορά τον πατριωτισμό του κανενός. Ούτε είναι κάτι που μετριέται σε κιλά.

 

κατσε ρε φιλως... ;D...δηλ. δυο χρονια που ημουν στις ειδικες δυναμεις ..και αναγκαζομουν να τραγουδαω καθε πρωι ‘‘με αλεξιπτωτο πηδω μεσ’το τουρκικο χωριο,την Τουρκαλα την ***** και τον ΤΟΥΡΚΟ τον**** ‘‘ τζαμπα πηγανε? ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που συμπεραινεις οτι ειμαι ανθελληνας?

 

απο το γεγονος οτι θεωρω οτι ως κρατος η Ελλαδα ειναι απλα αθλιο?

 

επισης δεν ειμαι Ελληνας του εξωτερικου,στην Ελλαδα γεννηθηκα και, δυστυχως για τουλαχιστον 6 μηνες το χρονο,συνεχιζω να ζω...

 

τουλαχιστον το εθνικιστικο σου...φρονημα σου επιτρεπει να δεις τα χαλια της χωρας σου?

 

γιατι μονο αν τα δεις και τα αναγνωρισεις θα μπορεσεις καποια στιγμη να τα διορθωσεις.....

 

Δεν θα ελεγα οτι ειμαι εθνικιστης ουτε φοραω ταμπελες αλλα οχι και να τα ισοπεδωνουμε ολα.

Εχουμε προβληματα αλλα δεν θα περιφρονησουμε ολοκληρη πατριδα.

 

Το αν τα εχω αναγνωρισει και βεβαια δεν ειμαι τυφλος τα βιωνω και τα ζω δεν ειμαι παιδακι ουτε κανενας φαντασμενος  ουτε κανα κολιμενο μυαλο.

 

Ο τροπος σου με πειραξε,δεν λεω ολοι νιωθουμε απογοητευμενοι αλλα αν ειναι να το κλεισουμε το μαγαζι τι να πω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk, γυρνα πισω να παμε να παρουμε την Πολή. λολ

Εγω ειμαι στα τεθωρακισμένα, πηγαινε εσυ μεσα να κανεις αναγνωριση και εγω θα μπω με τις επιλαρχίες να ανοιξω δρομο στους αλλους.

Παρτε και τα οργανα να κανουμε μια συναυλια να γιορτασουμε τη νικη.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι καθεσαι τοτε εδω? Μεινε στη Γερμανια ολο το χρονο. Εγω αυτο θα εκανα αν μπορουσα, αφου ειναι γνωστο οτι η Γερμανια διαθετει τον καλυτερο ηλιο, τις καλυτερες θαλασσες, τους καλυτερους ανθρωπους και τους πιο τιμιους,

 

Τον Μάρτιο, που είχαμε κάτι πρώιμες λιακάδες στην Αττική, ο Χατζηνικολάου αναρρωτιόταν αν μήπως γι' αυτό μας ζηλεύουν οι ξένοι. Τις τελευταίες μέρες, με τις όψιμες συννεφιές, δε λέει τίποτε για τον καιρό.

 

ΑΥΤΟ είναι θεωρία συνωμοσίας, με μία δόση ψύχωσης βέβαια, διότι βάζει κανείς και το Θεό ως συνεργό.

 

(Ακούω και εγώ Real FM κάθε μέρα).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να ακουσεις ανεμολογιο καθε βραδυ στο skai radio 00.00 - 05-00

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να ακουσεις ανεμολογιο καθε βραδυ στο skai radio 00.00 - 05-00

 

Σε εμένα το λες; Αν είναι, να ακούσω. Αν και το βράδυ προτιμώ να βλέπω τηλεόραση.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου