Προς το περιεχόμενο

Mooer pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξεθάβω αυτό το θέμα για να μην ανοίγω καινούριο. Τι εμπειρίες έχουμε απο τη συγκεκριμένη εταιρία και τα πετάλια της? Μολις κέρδισα σε μια δημοπρασια κατά λάθος ένα Mooer delay.....έκανα τρελή λαλακία γιατί νόμιζα ότι ήταν το booster που είναι επίσης άσπρο, το είδα βιαστηκά, έβαλα εχθές ένα bid και όταν το αντιλήφθηκα ήταν ήδη αργά (μόλις είχε περάσει το χρονόμετρο τις 12 τελευταίες ώρες όπου πριν απο αυτό το σημείο μπορείς κατόπιν συνεννόησης να ακυρώσεις το ποσό που έχεις βάλει).... ξέρω τραγική λαλακία, αλλά μιας που το φορτώθηκα, λέει τίποτα ή θα πάει κατευθείαν για πώληση γιατί 3 μέρες πριν κέρδισα σε μία άλλη δημοπρασία το αγαπημένο μου deluxe memory boy...θα βγεί στις 42 λίρες με μεταφορικά δηλαδή 50κάτι ευρώ, αρκετά καλά σε σχέση με τόμαν (72+20)..

 

πότε είχε ο θωμας το deluxe memory boy 72e;;;

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά ξεθάβω αυτό το θέμα για να μην ανοίγω καινούριο. Τι εμπειρίες έχουμε απο τη συγκεκριμένη εταιρία και τα πετάλια της?

 

Εξαιρετικά πετάλια για τα χρήματά τους, είμαι κάτοχος του cruncher και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου