Προς το περιεχόμενο

Mooer pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Ε ναι... ετσι παει!!!

 

Να μην τα πιασει πρωτα στα χερια του?

Να τα δοκιμασει?

 

Αν ειναι καλα να δωσει 2 χρονια εγγυηση σαν καταστημα.

Αν ειναι 'μουφα' να δωσει 6 μηνες με τα ζορια 1 χρονο.

 

χα χα χα χα χα χα...  :P :P :P

Στου Θωμά το μαγαζί

τρία χρόνια γκαραντί ©

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Στου Θωμά το μαγαζί

τρία χρόνια γκαραντί ©

 

Ναι το ειδα...

 

ΑΛΛΑ

 

αν στου Θωμα το μπακαλικο εχει 75 με τα μεταφορικα φτανει κοντα 100 ευρα!!!

 

Λεει? Δεν λεει... :P

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αν στου Θωμα το μπακαλικο

  ;D

 

εχει 75 με τα μεταφορικα φτανει κοντα 100 ευρα!!!

τα 95 με 3 χρόνια εγγύηση και 30 ημέρες δικαίωμα επιστροφής χρημάτων.

 

Λεει? Δεν λεει... :P

Δεν λέει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.donnerdeal.com/brand/mooer-effect-pedals.html

 

Χωρίς μεταφορικά, από 40-55€ αν δε σε πειράζει να περιμένεις λίγο παραπάνω.

Έχω ψωνίσει, μια χαρά είναι και δεν έκανε ένα μήνα να έρθει όπως γράφει αλλά περίπου 3 εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ;D

τα 95 με 3 χρόνια εγγύηση και 30 ημέρες δικαίωμα επιστροφής χρημάτων.

Δεν λέει...

 

Ο Logothetis ειναι ξηγημενο καταστημα , (θελω να) πιστευω οτι αν η Moore δινει ενα 'Α' ευλογο χρονικο διαστημα εγγυησης θα το δινει και αυτος...

 

Αν το πηγαινει σε τιμες συγκριτικα με το Thomann (σε αντιθεση με τον Ζοζεφ) , τοτε αν του αναφερεις και τα 3 χρονακια του Θωμα ΙΣΩΣ τα δωσει και αυτος!!!

 

 

Απο κει και υστερα οταν βγαινει ενα ισως αξιολογο αξερουαρ - πεταλακι σε πολυυυυυυυυυ λογικη και προσιτη τιμη σε σχεση με τα αλλα και λες 'ναι , ΜΠΟΡΩ να το παρω με τα 1000' ... αμα φτανεις τα 100 οχι μονο ισως βγαινεις εκτος προυπολογισμου , αλλα μετα χανεις την μπαλα γιατι λες με 100 - 105 -110 -115 υπαρχουν αλλα 20 πεταλακια απο αλλες μαρκες που κανουν την ιδια δουλεια οποτε το χανεις λιγο. Ενω στα 75 λες αυτο ειναι και μου κανει. :)

 

Οποτε προτιμω να μην εχει και τα 3 ολοκληρα χρονια εγγυησης αν ειναι να γλυτωσω ενα Α ποσο χρηματων.

 

Και μεταξυ μας κιολας... σε αρκετα καταστηματα το εχω πετυχει , αν εισαι ΚΑΛΟΣ πελατης , αποκτας οικιοτητα και εισαι και σωστος... ακομα και να εχει 1 η 2 χρονια εγγυηση πιστευεις οτι δεν θα σου κανουν μια καποια εξυπηρετηση?!?! ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ THOMANN!!!

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.donnerdeal.com/brand/mooer-effect-pedals.html

 

Χωρίς μεταφορικά, από 40-55€ αν δε σε πειράζει να περιμένεις λίγο παραπάνω.

Έχω ψωνίσει, μια χαρά είναι και δεν έκανε ένα μήνα να έρθει όπως γράφει αλλά περίπου 3 εβδομάδες.

 

Τι εφφεδακι πηρες αν επιτρεπεται?

 

Εγω που θελω το Faze (οτι το blue) και το Slow Engine , ουτε αυτο το καταστημα τα εχει ουτε ο Zozef. :(

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εφφεδακι πηρες αν επιτρεπεται?

 

 

Έχω ψωνίσει από το DonnerDeal αλλά όχι Mooer. (Joyo, Caline, Donner)

 

Αν το συγκεκριμένο που ψάχνεις δεν το έχει κανένα κατάστημα, ρίξε καμιά ματιά και στο eBay. Κυκλοφορούν γενικά τα Mooer και σε καλές τιμές (καλύτερες του Thomann αλλά τα μεταφορικά δεν τα γλυτώνεις).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Logothetis ειναι ξηγημενο καταστημα , (θελω να) πιστευω οτι αν η Moore δινει ενα 'Α' ευλογο χρονικο διαστημα εγγυησης θα το δινει και αυτος...

 

Αν το πηγαινει σε τιμες συγκριτικα με το Thomann (σε αντιθεση με τον Ζοζεφ) , τοτε αν του αναφερεις και τα 3 χρονακια του Θωμα ΙΣΩΣ τα δωσει και αυτος!!!

 

Ρε παιδια εμενα μου εχουν πει σε γνωστο (e-)καταστημα ηλεκτρονικων οτι την εγγυηση δε στη δινει ο πωλητής αλλα ο κατασκευαστής...Οποτε αν ενας πωλητης "δινει" εγγυηση 3 χρονια κι ενας αλλος 2 χρονια, τοτε ο δευτερος απλως δε θελει να ασχοληθει μετα τα 2 χρονια κ εσυ μπορεις να παραπονεθεις στην εταιρεια για να μεσολαβησει κ να το δωσεις κανονικα αν ειναι μεσα στην εγγύησή της...Δεν το'χω διασταυρωσει αλλα με διαβεβαιωσαν οτι ετσι ειναι. Κ φανταζομαι πως ο,τι ισχυει στα ηλεκτρονικα θα ισχυει κ στα μουσικα ηλεκτρονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εμενα μου εχουν πει σε γνωστο (e-)καταστημα ηλεκτρονικων οτι την εγγυηση δε στη δινει ο πωλητής αλλα ο κατασκευαστής...Οποτε αν ενας πωλητης "δινει" εγγυηση 3 χρονια κι ενας αλλος 2 χρονια, τοτε ο δευτερος απλως δε θελει να ασχοληθει μετα τα 2 χρονια κ εσυ μπορεις να παραπονεθεις στην εταιρεια για να μεσολαβησει κ να το δωσεις κανονικα αν ειναι μεσα στην εγγύησή της...Δεν το'χω διασταυρωσει αλλα με διαβεβαιωσαν οτι ετσι ειναι. Κ φανταζομαι πως ο,τι ισχυει στα ηλεκτρονικα θα ισχυει κ στα μουσικα ηλεκτρονικα.

 

Σε αυτο να σου πω τι γινεται... κατα κυριο λογο ολες οι εταιρειες σε ολα τα μηχανηματα (και εκτος μουσικης) δινουν 1 με 2 χρονια εγγυηση βαση παντα νομου.

 

Απο κει και υστερα πιστευω οτι ειναι επιλογη του καθε 'Χ Ψ thomann supermarket' το να δωσει παραπανω εγγυηση.

Ενα σεναριο ειναι οτι προφανως ξερει οτι θα του μεινουν στοκ πραγματα οποτε θα δινει σε αντικασταστασεις οποτε και αν χρειαστει.

 

 

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου