Προς το περιεχόμενο

Mooer pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Δεν θα το ελεγες και 'οικονομικο' site.

 

Πχ , αυτο που ψαχνω : http://www.stringsdirect.co.uk/p/921150/mooer-slow-engine-pedal/

στο site αυτο εχει 73 ευρω. 75 στο thomann. Αρα καπου εκει θα βγαινει και στην Ελλαδα.

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Περιμενω την παραλλαβη του Λογοθετα!

+1

 

Ρε παιδια εμενα μου εχουν πει σε γνωστο (e-)καταστημα ηλεκτρονικων οτι την εγγυηση δε στη δινει ο πωλητής αλλα ο κατασκευαστής...Οποτε αν ενας πωλητης "δινει" εγγυηση 3 χρονια κι ενας αλλος 2 χρονια, τοτε ο δευτερος απλως δε θελει να ασχοληθει μετα τα 2 χρονια κ εσυ μπορεις να παραπονεθεις στην εταιρεια για να μεσολαβησει κ να το δωσεις κανονικα αν ειναι μεσα στην εγγύησή της...Δεν το'χω διασταυρωσει αλλα με διαβεβαιωσαν οτι ετσι ειναι. Κ φανταζομαι πως ο,τι ισχυει στα ηλεκτρονικα θα ισχυει κ στα μουσικα ηλεκτρονικα.

Δεν ισχύει παντού και πάντα το ίδιο.

 

Ο Logothetis ειναι ξηγημενο καταστημα ,

+1

 

Οποτε προτιμω να μην εχει και τα 3 ολοκληρα χρονια εγγυησης αν ειναι να γλυτωσω ενα Α ποσο χρηματων.

Αυτό είναι προσωπική επιλογή του καθενός. Άλλωστε σε τέτοια ποσά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι βρίσκονται στο μαγαζί μας τα HoTone & Μooer Pedals!

 

mixvox - Χαριλάου Τρικούπη 83

 

www.facebook.com/mixvox

τηλ - 6937 222011

 

mooer_hotone_.thumb.jpg.1d9c65cfbd8a6d5194f8ee43dddc25cb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι βρίσκονται στο μαγαζί μας τα HoTone & Μooer Pedals!

 

mixvox - Χαριλάου Τρικούπη 83

 

www.facebook.com/mixvox

τηλ - 6937 222011

 

 

 

Αμα λεω εγω οτι ο Λογοθετα ειναι 'σπαθι' ...

 

Πιο γρηγορα και απο τον επισημο εισαγωγεα τα φερε... αντε καλο μας δρομο μεχρι το μαγαζι. :P

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά χθές πήρα το πρώτο μου Mooer, Black Secret, και άμεσα χρησιμοποιήθηκε στην πρόβα.Σκοτώνει!!!Το πηρα απο Ζοζεφ, ενα ευρω φθηνότερα απο Θωμά, και μου εδωσαν ενα χρόνο εγγυηση.Όταν ειπα στο παλλικάρι οτι άλλοι δίνουν 2 χρόνια, μου είπε ότι σε όλα τα ηλεκτρονικά αυτοί δίνουν σαν κατάστημα, ένα χρόνο... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά χθές πήρα το πρώτο μου Mooer, Black Secret, και άμεσα χρησιμοποιήθηκε στην πρόβα.Σκοτώνει!!!Το πηρα απο Ζοζεφ, ενα ευρω φθηνότερα απο Θωμά, και μου εδωσαν ενα χρόνο εγγυηση.Όταν ειπα στο παλλικάρι οτι άλλοι δίνουν 2 χρόνια, μου είπε ότι σε όλα τα ηλεκτρονικά αυτοί δίνουν σαν κατάστημα, ένα χρόνο... ???

 

Μαλλον σου εκανε 'μπινια' , εγω μιλησα με Λογοθετη και μου ειπε ,με οσα ξερει και ο ιδιος οτι ολα τα προιοντα που κινουντε εντος Ευρωπης συνοδευοντε με 2 χρονια εγγυηση με βαση το Υπουργειο Εμποριου.

 

Το εψαξα και γω : http://www.mcit.gov.cy/mcit/mcit.nsf/All/B2F8E191B04F2E2FC2257B780035CED4?OpenDocument&highlight=%CE%B5%CE%B3%CE%B3%CF%85%CE%B7%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82

 

Οντως λεει για 2 χρονια υποχρεωτικη εγγυηση , οπως και το DOA που τα πολλα μαγαζια δεν το τειρουν!!!

 

Ασε που ο Ζοζεφ το εχει 54 online και στο καταστημα 57. Ενω ο Λογοθετας το εχει 54 και παντα ειναι και συζητησιμος...

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σημερα ετυχε να περασω και απο τους 2, πρωτα απο τον λογοθετη για να παρω το mooer pure boost και μετα απο τον zozef για να παρω κατι knobs, ο λογοθετης τα εχει τα κλασσικα 54€ στη βιτρινα και ο zozef εχει σβησει το 57 που τα ειχε και τα εχει 54€!

 

Και ενα καλο γιατι πρεπει να λεγονται και αυτα! Πρωτη φορα πηγα απο Λογοθετη! Πολυ εξυπηρετικος,προθυμος, ευχαριστος ανθρωπος χωρις να σε πριζει με παπαρολογιες οπως πολλοι αλλοι!!! Σιγουρα θα τον προτιμισω για μελλοντικες αγορες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σημερα ετυχε να περασω και απο τους 2, πρωτα απο τον λογοθετη για να παρω το mooer pure boost και μετα απο τον zozef για να παρω κατι knobs, ο λογοθετης τα εχει τα κλασσικα 54€ στη βιτρινα και ο zozef εχει σβησει το 57 που τα ειχε και τα εχει 54€!

 

Και ενα καλο γιατι πρεπει να λεγονται και αυτα! Πρωτη φορα πηγα απο Λογοθετη! Πολυ εξυπηρετικος,προθυμος, ευχαριστος ανθρωπος χωρις να σε πριζει με παπαρολογιες οπως πολλοι αλλοι!!! Σιγουρα θα τον προτιμισω για μελλοντικες αγορες!

 

 

+10000

 

Ολα αυτα που ξερω καιροοοοοοοοοοο τωρα και ηθελα να πω , αλλα δεν ειμαι των promotion. :P

 

Ολα αυτα φαινοντε και μονο απο το οτι ο ανθρωπος εχει βαλει το κινητο του... για να εχεις απευθειας επαφη και επικοινωνια μαζι του και οχι με πωλητες/τριτους.

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου