Προς το περιεχόμενο

Mooer pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

+10000

 

Ολα αυτα που ξερω καιροοοοοοοοοοο τωρα και ηθελα να πω , αλλα δεν ειμαι των promotion. :P

 

Δεν ειναι promotion!! Οπως θα εκραζα εναν εαν δεν μου αρεσε η συμπεριφορα του ετσι λεω και τα θετικα που βλεπω στην αγορα! Κλεινουν τα μαγαζια το ενα μετα το αλλο, τουλαχιστον να μεινουν οι καλοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν ειναι promotion!! Οπως θα εκραζα εναν εαν δεν μου αρεσε η συμπεριφορα του ετσι λεω και τα θετικα που βλεπω στην αγορα! Κλεινουν τα μαγαζια το ενα μετα το αλλο, τουλαχιστον να μεινουν οι καλοι!!!

 

+1000

 

Λιγοι τωρα πια δεν λυπουντε τον χρονο τους ωστε να στον αφιερωνουν.

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Παιδιά ξεθάβω αυτό το θέμα για να μην ανοίγω καινούριο. Τι εμπειρίες έχουμε απο τη συγκεκριμένη εταιρία και τα πετάλια της? Μολις κέρδισα σε μια δημοπρασια κατά λάθος ένα Mooer delay.....έκανα τρελή λαλακία γιατί νόμιζα ότι ήταν το booster που είναι επίσης άσπρο, το είδα βιαστηκά, έβαλα εχθές ένα bid και όταν το αντιλήφθηκα ήταν ήδη αργά (μόλις είχε περάσει το χρονόμετρο τις 12 τελευταίες ώρες όπου πριν απο αυτό το σημείο μπορείς κατόπιν συνεννόησης να ακυρώσεις το ποσό που έχεις βάλει).... ξέρω τραγική λαλακία, αλλά μιας που το φορτώθηκα, λέει τίποτα ή θα πάει κατευθείαν για πώληση γιατί 3 μέρες πριν κέρδισα σε μία άλλη δημοπρασία το αγαπημένο μου deluxe memory boy...θα βγεί στις 42 λίρες με μεταφορικά δηλαδή 50κάτι ευρώ, αρκετά καλά σε σχέση με τόμαν (72+20)..

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικα πεταλια! Εχω στη κατοχη μου το booster και εχω δοκιμασει και 2-3 αλλα! Σε βλεπω να δινεις το ehx και να κρατας αυτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είχε ταπ γιατι όχι? Το θέμα είναι ότι είναι πολύ σημαντικό το ταπο στο ντιλέυ....

πάντως όσο το ψάχνω τόσο διαβάζω πολύ καλά πράγματα για αυτά...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είχε ταπ γιατι όχι? Το θέμα είναι ότι είναι πολύ σημαντικό το ταπο στο ντιλέυ....

πάντως όσο το ψάχνω τόσο διαβάζω πολύ καλά πράγματα για αυτά...

 

Αν το χρειαζεσαι το tap εννοειτε! Αλλα παρ'ολα αυτα ειναι πολυ αξιολογοι κλωνοι! Πολυ ανωτερα απο joyo κλπ κλπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Degdekis, δε χάνεις τίποτα να εξηγήσεις στον πωλητή πώς την πάτησες... ίσως να είναι διατεθειμένος να ακυρώσει την πώληση.

 

(Το έχω καταφέρει. Είχα αγοράσει πληκτρολόγιο Αγγλικά - Εβραϊκά)  :D :D :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του το εξήγησα και περιμένω απάντηση. Αν το δεχτει έχει καλώς....

 

Καλά εσύ με ξεπέρασες!!!! ;D ;D ;D ;D ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου