Προς το περιεχόμενο

''Δώσε μου αγάπη για λίγο'' Superfunk, Freerock, LK.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Προσεχε μονο τα αντρικα σωβρακα! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Καλά αυτά είναι ήδη μόδα....δεν περίμεναν εμένα. ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 156
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συγχαρητήρια για την αγάπη και το μεράκι σας. Εγώ προσωπικά το βρήκα λίγο ερασιτεχνικό σε ό,τι αφορά την εικόνα και τους στίχους.

 

Η ενορχήστρωση-μουσική είναι ωραία και η φωνή του τραγουδιστή αξιοπρεπέστατη αλλά το βίντεο θέλει πολλή δουλειά. Τώρα ο στίχος ήταν κάπως αδιάφορος και "ελαφρύς".

 

Πάντως πολλά μπράβο διότι ασχολείστε σοβαρά και σίγουρα θα βελτιώνεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Καλά αυτά είναι ήδη μόδα....δεν περίμεναν εμένα. ;D ;D ;D ;D ;D

Nαι αλλα μου αναβεις τον αλλο τον φουζιο που αντι να κοιταει τις τεντες,κοιταει τα αντρικα βρακια.

Οσο για σενα Φουζιε :-* κατσε να παρω ενα τηλ το Κατερινακι να μαθει δυο πραματα! ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι από την μεριά μου (μιλάω για το τραγούδι)  δεν το είδα να υστερεί σε τίποτα για το είδος.

 

Είμαι της θεωρίας "ποτέ δεν ξέρεις".

Κάντο και άστο.

Αν πάει...πήγε..αν όχι , πάμε παρακάτω.

 

Σε άλλους θα αρέσει , σε άλλους όχι.

 

Το video (για να μην φανεί ότι αποφεύγω τη συζήτηση) εμένα μου άρεσε , φευ, αλλά φυσικά κατανοώ απόλυτα το να μην αρέσει σε κάποιον άλλο.

 

Κινηματογραφικά (σαν θεατής) περνάω μια πολύ συγκεκριμένη φάση, και ναι μου βγήκε αυτό.

 

Αν κάτι θα άλλαζα τώρα, είναι ότι θα έδειχαν ακόμα περισσότερες "πλάτες" και καθόλου πρόσωπα.

                                                                                                  Για μένα, το ρεζουμέ της υπόθεσης!                                                                                                                                                                                                                Υ.Γ. Όταν γίνεται εκατομμυριούχοι από τις πωλήσεις των δίσκων σας  ;D μην μας ξεχάσετε,μπαίνετε που και που στο Νοιζ  :-[
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D :-D Λεφτά έχουμε

                                                                                                                                                    Μεγαλοδικηγόρος ένεκεν?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου