Προς το περιεχόμενο

"Fire The Waves" Ενα Surf instrumental


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας Χαιρετώ όλους,μιας και έχω λίγο καιρό να ανεβάσω κάτι και άφου δουλέυω και πιστέυω  με τις συμβούλες σας κάνω καλύτερες παραγωγές πλέον(ή έτσι μου φένεται τελοσπάντων) έφτιαξα ΄σημερα το πρωί αυτό το surf(γουστάρω surf κάργα) ορχηστρικό κομμάτι.

  Αν θέλεται το ακούτε και μου λέτε την γνώμη σας για τον ήχο και γενικά.Δεν έχω προσθέσει τπτ πέρα απο Eq ,ούτε κομπρεσορες ούτε τπτ όπως παλιά.Θα εκτμούσα πολύ την γνώμη σας.

Fire_The_Waves.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι επρεπε να το περασεις απο ενα κομπρεσσορακι. ;D ;D ;D

Πλακα κανω ρε Johnny μη βαρας.

Αν επιτρεπεις την πειρατεια λεω να τ'ακουω σερι οδηγωντας προς Πορτοραφτια γιατι σκοτω!

Μπραβο Γιαννο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ gvour ,πάντα έχεις κάτι καλό να πεις,και γω καλά το ακούω, ισορροπημένο.Τώρα θα δείξει,πάντως ξεκουρδισιά δεν έχει για να μην λες τπτ.Και πάλι ευχαριστώ Γιώργη.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω να τ'ακουω σερι οδηγωντας προς Πορτοραφτια γιατι σκοτω!
Προσοχή μόνο στην ταχύτητα (όχι πάνω από 180) γιατί το κομμάτι εμπνέει γιά γκάζια ;D. Πολύ ωραίο Johnny, μπράβο, απλό και "κουνιστικό"  :D όπως πρέπει να είναι το rock & roll. Μόνο το μπάσο μου φάνηκε λίγο πιό πάνω στην μίξη( εγώ ακόμα παιδεύομαι μ'αυτό  :P) καί φυσικά τα ντραμς, που γιά να φτιάξουμε έναν αξιοπρεπή ήχο πρέπει να γίνουμε προγραματιστές :-X :'( . Όλα αυτά όμως είναι λεπτομέρειες, το κομμάτι σου είναι πολύ καλό!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ cigaret , η αλήθει είναι ότι μιξάρω σε Audio καθαρά ηχεία,δεν αξιόθηκα να πάρω έστω ένα σετ φθηνά μονιτορ,και απο τη άλλη το φοβάμαι το drum&base μην βγεί χαμήλα και καταλαβαίνεις.Πιστέυω τα τύμπανα είναι λίγο πιο αληθοφανή απο παλιότερα(τα άφησα ξερά χωρίς τα εφφέ που έχει το addictive.Tο παλέυω ξες,Πάντως χαίρομαι που σου άρεσε.Να'σαι καλά.Ειδα και ότι είσαι απο τον γιδά ,είμαστε γείτονες αδερφέ,Βέροια σιτυ,χεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι αλητης johnny! πολυ γουσταρα και το κομματι και την μιξη σου!

 

και ναι ειναι ΓΙΔΑΣ :)

 

εχω καταγωγη απο το Νησι  :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπέρνει Γιάννη. :)

 

Μια παρατηρησούλα μόνο.

Εδώ θα ήθελα στα τύμπανα να έδινες τον "χώρο" και το βάθος που έχουν τα υπόλοιπα όργανα.

 

Μπράβο, μαμεί.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου