Προς το περιεχόμενο

Ο αγαπημένος σας ελληνικός δίσκος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ω τι πρωτότυπο. Ακόμα ένα γκρουπ που προσπαθεί να το παίξει αντισυμβατικό χρησιμοποιώντας το συμβατικότατο τρόπο αυτοδιαφήμισης: τα μπινελίκια. Θενξ αλλά δώσαμε, δώσαμε... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω τι πρωτότυπο. Ακόμα ένα γκρουπ που προσπαθεί να το παίξει αντισυμβατικό χρησιμοποιώντας το συμβατικότατο τρόπο αυτοδιαφήμισης: τα μπινελίκια. Θενξ αλλά δώσαμε, δώσαμε... 8)

 

 

Ε? Ποιός ήρθε?

 

Σύρε και άκουσε λίγο Βαγγέλα, μετά τα ξαναλέμε . Για ποιά αυτοδιαφήμιση μιλάς? Για ποιό γκρουπ? Λίγα για το Κωστάκη,πολλοί θα ήθελαν, λίγοι μπορούν ......

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε? Ποιός ήρθε?

 

Σύρε και άκουσε λίγο Βαγγέλα, μετά τα ξαναλέμε . Για ποιά αυτοδιαφήμιση μιλάς? Για ποιό γκρουπ? Λίγα για το Κωστάκη,πολλοί θα ήθελαν, λίγοι μπορούν ......

 

Σόρρυ που σου θίξαμε την επαναστατική γκρουπάρα να 'ουμ.

Σιγά τους τσε γκεβάρα της μουσικής σκηνής δηλαδής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ που σου θίξαμε την επαναστατική γκρουπάρα να 'ουμ.

Σιγά τους τσε γκεβάρα της μουσικής σκηνής δηλαδής.

 

Ως εκεί σε έχω, δεν χρειάζεται να συνεχίσεις, δεν πρόκειται για γκρουπ, ούτε για Τσεγκεβάριδες. Τράβα να θρηνήσεις  το Μαντέλη  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως εκεί σε έχω, δεν χρειάζεται να συνεχίσεις, δεν πρόκειται για γκρουπ, ούτε για Τσεγκεβάριδες. Τράβα να θρηνήσεις  το Μαντέλη  ;D ;D

 

Αν δεν είναι, πες μας εσύ που τους ξέρεις τους καλαμαροχτάποδους. Είναι γκρουπ ή όχι; Εγώ ξέρω πως κάποιος που γράφει και παίζει μουσική, και βγάζει και άλμπουμ, αυτό παγκοσμίως λέγεται γκρουπ. Αν δεν είναι, πάω πάσο, και στο φινάλε χέστηκα αν είναι γκρουπ ή όχι. Εγώ αυτά που γράφουν σχολιάζω. Και αυτά που άκουσα είναι μπινελίκια, και μάλιστα ξεχωρίζουν με ιδιαίτερη δυσκολία μέσα από το θόρυβο.

 

Ο Μαντέλης ποιος είναι; Είναι forum member εδώ μέσα; Κάτι σαν φίρμα, σαν τον SF ένα πράγμα; Ακόμα και να είναι όμως, δε θα τον θρηνήσω. Το μόνο πράγμα που αξίζει να θρηνήσει κανείς είναι η χαμένη παρθενιά της Laetitia Casta (η οποία πρέπει να έλαβε χώρα στα 14-15 της, αν δεν απατώμαι). ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ο Μαντέλης ποιος είναι; Είναι forum member εδώ μέσα; Κάτι σαν φίρμα, σαν τον SF ένα πράγμα; Ακόμα και να είναι όμως, δε θα τον θρηνήσω. Το μόνο πράγμα που αξίζει να θρηνήσει κανείς είναι η χαμένη παρθενιά της Laetitia Casta (η οποία πρέπει να έλαβε χώρα στα 14-15 της, αν δεν απατώμαι). ;D

 

Κρίμα τη κοπέλα, τη χάλασαν σε τρυφερή ηλικία απ όσο λες.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου