Προς το περιεχόμενο

3 Πρωτοχρονιάτικα κομμάτια


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτοχρονιά έχουμε....κρίση εχουμε....ολα σε συσκευασια δωρου 1+1 ερχονται... ειπα να ακολουθησω και εγω το Trend της εποχης και να ποσταρω 1+1+1  ;D νεα..... χαλαρωτικα  κομματακια...για να παει κατω η γαλοπουλα... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμεινες μέσα έτσι? ;D  Πρώτα πρώτα, χρόνια πολλά και να χαίρεσαι το νέο μέλος της οικογένειάς σου!!!! Delay άκουσα, wah wah άκουσα, tremolo επίσης, χαρακτηριστικό ήχο πλήκτρων άκουσα(ωραίος ήχος fart ;D στο Cold), ωραίες μελωδίες άκουσα, κάτι διαφορετικό από σένα, όμως, δεν άκουσα. Κάποια στιγμή κάνε την υπέρβαση, βρε παιδί μου :-X και γράψε κάτι διαφορετικό. Χωρίς πλάκα αν μου κλείσουν τα μάτια και μου βάλουν να ακούσω ένα κομμάτι σου θα καταλάβω αμέσως :o ότι είναι δικό σου. Φιλικά (εννοείται), Φώτης.                                                                                          Υ.Γ. Έτσι γιά την ιστορία 8), μου άρεσε πιό πολύ το Reeling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος όπως συνήθως!  :D

 

Ο ήχος σου είναι trademark. Ακούγοντας, καταλαβαίνει αμέσως κάποιος ότι είναι κάποιο κομμάτι σου. Όχι μόνο από τον ήχο αλλά και από το χαρακτηριστικό ύφος/στυλ του κομματιού.

 

Καλή χρονιά εύχομαι με υγεία πάνω από όλα!!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς πλάκα αν μου κλείσουν τα μάτια και μου βάλουν να ακούσω ένα κομμάτι σου θα καταλάβω αμέσως Shocked ότι είναι δικό σου.

 

το καλυτερο κοπλιμεντο που μου εχουν κανει ποτε... ;)

 

 

Καλη χρονια σε ολους!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ήχος σου είναι trademark. Ακούγοντας, καταλαβαίνει αμέσως κάποιος ότι είναι κάποιο κομμάτι σου. Όχι μόνο από τον ήχο αλλά και από το χαρακτηριστικό ύφος/στυλ του κομματιού.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!

 

Καλή Χρονιά SF! :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Καλή χρονιά και από μένα ΣΦ.Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούω δουλεια σου αλλά δεν ξανασχολίασα είναι η αλήθεια.Συνφωνώ με όλους που κατα καιρούς γράφουν ότι ο ήχος είναι χαρακτηριστικός.

  Το θέμα για μένα είναι ότι δεν μπορώ να ξεχωρίσω ότι αυτό ειναι αυτό το τραγούδι και αυτό είναι το άλλο,και οι stones είχαν τον ήχο τους πχ αλλά τα τραγούδια τα καταλαβαίνεις από ενα χιλιομετρο πιο είναι πιο.Φυσικά δεν είμαι εγώ που θα σου πω πως και γιατι απλά γνώμη μου είναι να κινηθείς και σε άλλα μουσικά μονοπάτια ,ενορχηστρώσεις ,γιατί αυτό το έχεις πλέον και το κάνεις καλά.Λίγος πειραματισμός παραπάνω ίσως λέω γω να σου άνοιγε και άλλες δημιουργικές πόρτες.Αυτά γενικά οι ιδέες και το γενικό κονσεπτ ακούγεται καλά,αλλά υπάρχει ένα αλλά.

 Αυτά βέβαια με φιλική διαθεση,και πάλι σου εύχομαι μια ευτυχισμένη και δημιουργική χρονιά.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Johnny.T

 

το SF12 ειναι ενα συγκεκριμενο Project μεταξυ αλλων που κανω (κυριως ελληνικα τραγουδια γραφω εδω και πολλα χρονια ,παλια με τη μπαντα μου,τωρα πλεον για αλλους) οποτε εχει συγκεκριμενο σκοπο ,υφος και διασταση...η ¨επαναληπτικοτητα¨,που δεν ειναι ακριβως τετοια αλλα λεμε τωρα, ειναι επιλογη μου για το συγκεκριμενο project  ;)

 

να εχεις και εσυ μια καλη χρονια με δυναμη και υγεια!

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Οντως το ένα τραγούδι με στίχους που άκουσα ,την συνεργασία σας εδώ στο νοιζ αν και ήταν πάλι κόντα στο ύφος σου ήταν από την άλλη διαφορετικό.Τολμώ να πω πιασαρικο και καλό τραγούδι.Τεσπα νομίζω ότι ξες καλυτερα τι και γιατί το κάνεις καλύτερα  από όλους μας επομένως δεν έχω κάτι παραπάνω να προσθέσω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου