Προς το περιεχόμενο

Silver Pickups - Don Corleone


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

(αν και ηχητικά θα ήθελα μια πιο ...Buchanan_ική προσέγγιση στο lead μέρος)  ;)

 

Σε αντιλαμβάνομαι αλλά δεδομένης της ανύπαρκτης ενορχήστρωσης και της (χαμηλής) έντασης που γράψαμε, υπήρχε το θέμα του sustain το οποίο λύθηκε με τη χρήση του distortion.

 

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια γκάιζ!

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, πολύ ωραίο συνολικά!

 

 

 

 

 

Θα μου επιτρέψετε μια προσθήκη:

http://www.youtube.com/watch?v=q2CX20bBNJE

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας εχεις πρηξει,αφου ακουγονται εξαιρετικα.

Και τα πιο καθαρα και τα βρωμικα ειναι φοβερα για τα γουστα μου.

Μπραβο στον ανθρωπο που τους φτιαχνει,μπραβο και σε σε Σπυρο.

Μ'αρεσε πολυ το βιντ και γραφεις και ωραια στην καμερα ρε φιλε.

Ο αλλος ομως που παιζετε παρεα δε μας ειπες ποιος ειναι? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αλλος ομως που παιζετε παρεα δε μας ειπες ποιος ειναι? ;D

 

Ένας τύπος που μας παρακαλούσε να παίξει στο βίντεο γιατί όπου να 'ναι τον παρατάει η γκόμενά του και ήθελε να της αποδείξει ότι μόλις έγινε διάσημος και αν μείνει θα της πάρει λομπουτέν. Δεχτήκαμε αφού μας πλήρωσε τελικά. Δυστυχώς δε μου μοιάζει καθόλου και γενικώς δεν το 'χει.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Πολύ καλό και το βίντεο με όλη την ρετρό αισθητική αλλά και η βρωμιά στη σόλο κιθάρα ,δεν μας έχεις συνηθίσει σε τόσο γκειν παιξίματα.Ωραίος ήχος και πολύ καλή απόδοση.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω με το ηχητικό αποτέλεσμα της λιντ κιθάρας και να ρίξω το φταίξιμο σε σένα ;D :P που έχεις φάει τα νειάτα σου στο να πετύχεις το τέλειο ήχο στις Στραβοκάστερε.

Όταν είχες ποστάρει τα οβίνδεα με τους μαγνήτες, είδα όλα τα σετ για Τελεμεκάστερ και οι Κορλεόνε με φάνηκαν- στ΄αυτιά μου- ως οι καλύτεροι, εδώ στην ρυθμική είναι σούπερ, αλλά στη λιντ προσπαθείς να μας φέρεις δικαιολογίες περί εντάσεων κλπ αστεία ;D ;D ;D

Ξαναέλα το επόμενο εξάμηνο με το κηδεμόνα σου.......και για να γουστάρουμε, μια και κατέχεις το σπορ και είσαι χεράς, προσπάθησε να βγάλεις σε μια ελεύθερη διασκευή το  the man with the harmonica κλασσικός ήχος τελεκαστερίλας κι αν δε μας κάτσει ο Τζονι Τ να μας γράψει τη φυσαρμόνικα, θα φωνάξουμε το Στέφανο ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου