Προς το περιεχόμενο

mac ή windows


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν από αύριο, όλα τα μουσικά CD ανεξαιρέτως δινόντουσαν δωρεάν, θα υπήρχε κάποιος που δεν θα έπαιρνε (και) Γαρμπή; Εσύ π.χ. Οράτιε;

 

Horatio_Caine.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 343
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν από αύριο, όλα τα μουσικά CD ανεξαιρέτως δινόντουσαν δωρεάν, θα υπήρχε κάποιος που δεν θα έπαιρνε (και) Γαρμπή; Εσύ π.χ. Οράτιε;

 

Σταθερός.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που ακριβώς, ξέχασα τους τρόπους μου;

 

Το θέμα έληξε, δεν χρειάζεται συνέχεια.

 

Λοιπόν, όσον αφορά το ερώτημα για την εγγύηση των επεξεργαστών. Επικοινώνησα με γνωστό κατάστημα της Αθήνας (για άλλο θέμα, αλλά επί της ευκαιρίας) και έκανα την εξής ερώτηση "Αν αγοράσω έναν επεξεργαστή από εσάς, σκέτο, και τον εγκαταστήσω στο μηχάνημά μου μόνος μου κι ενώ δουλεύει μια χαρά για ένα διάστημα κάποια στιγμή παρουσιάσει πρόβλημα, μπορώ να τον επιστρέψω αν είναι εντός εγγύησης και να γίνει αντικατάσταση;" Απάντηση, "Επειδή δεν είναι και πολύ εύκολο να διαπιστώσει κανείς αν ένας επεξεργαστής έχει πρόβλημα, θα πρέπει να σταλεί για έλεγχο και εφόσον διαπιστωθεί ότι όντως έχει πρόβλημα θα γίνει η αλλαγή κανονικότατα." Αυτά...

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα έληξε, δεν χρειάζεται συνέχεια.

 

Δεν είναι ότι το θέμα δε χρειάζεται συνέχεια. Είναι ότι γράφεις ψέμματα.

Δεν μπορείς να κατηγορείς τον άλλο για αγένεια, αλλά να μην υποδεικνύεις το που και το πως επιδείχθηκε αυτή η αγένεια. Έχε τουλάχιστον τον ανδρισμό να το παραδεχθείς.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς ρωτάς, αλλά ας κάνω και εγώ μία αόριστη ερώτηση:

 

Αν από αύριο, όλοι οι υπολογιστές ανεξαιρέτως δινόντουσαν δωρεάν, θα υπήρχε κάποιος που δεν θα έπαιρνε (και) Μακ; Εσύ π.χ. Νικόλα;

Και εδω είναι που κάνεις λάθος!

 

Δε μου καίγεται καρφάκι να πάρω Mac, γιατί κάνω τη δουλειά μου θαυμάσια με PC. Άρα;

 

όταν ρωτάνε μην απαντάς με ερώτηση "μικρέ" (χαχαχα.. πλάκα κάνω τώρα... Αυτά και από μένα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδω είναι που κάνεις λάθος!

 

Δε μου καίγεται καρφάκι να πάρω Mac, γιατί κάνω τη δουλειά μου θαυμάσια με PC. Άρα;

 

όταν ρωτάνε μην απαντάς με ερώτηση "μικρέ" (χαχαχα.. πλάκα κάνω τώρα... Αυτά και από μένα...)

 

Είσαι αυτό που λένε Happy Camper. Τουλάχιστον δε σε λένε Jason.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ότι το θέμα δε χρειάζεται συνέχεια. Είναι ότι γράφεις ψέμματα.

Δεν μπορείς να κατηγορείς τον άλλο για αγένεια, αλλά να μην υποδεικνύεις το που και το πως επιδείχθηκε αυτή η αγένεια. Έχε τουλάχιστον τον ανδρισμό να το παραδεχθείς.

 

Αα εσύ θες να το συνεχίσεις. ΟΚ, λοιπόν. Να σου θυμίσω την λέξη "αστειότητες" για την οποία ζήτησες συγνώμη. In my book όταν κάποιος χαρακτηρίζει τα γραφόμενα του άλλου ως αστειότητες γίνεται αγενής. Τώρα τι νομίζεις εσύ για την χρήση της συγκεκριμένης λέξης, ποσώς με ενδιαφέρει, αν και είμαι σίγουρος ότι δεν θα την προσπερνούσες. Εντάξει τώρα, ικανοποιήθηκες; Κατά τ' άλλα είμαι και ψεύτης και χέστης κι εσύ ευγενικότατος. Δεν μπορείς να συγκρατηθείς έτσι δεν είναι; Πρέπει να επιτεθείς.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα εσύ θες να το συνεχίσεις. ΟΚ, λοιπόν. Να σου θυμίσω την λέξη "αστειότητες" για την οποία ζήτησες συγνώμη. In my book όταν κάποιος χαρακτηρίζει τα γραφόμενα του άλλου ως αστειότητες γίνεται αγενής. Τώρα τι νομίζεις εσύ για την χρήση της συγκεκριμένης λέξης, ποσώς με ενδιαφέρει, αν και είμαι σίγουρος ότι δεν θα την προσπερνούσες. Εντάξει τώρα, ικανοποιήθηκες; Κατά τ' άλλα είμαι και ψεύτης και χέστης κι εσύ ευγενικότατος. Δεν μπορείς να συγκρατηθείς έτσι δεν είναι; Πρέπει να επιτεθείς.

 

Μα καλά... δε ντρέπεσαι λίγο.. Ψαχνεις είκοσι λεπτά για να δικαιολογήσεις τις αισχρότητες που έγραψες για ΄μένα (περί Ορκ κλπ) και καταλήγεις να επανέρθεις στη λέξη "αστειότητες";

 

Αρκετά ασχολήθηκα. Πάρε τον τελευταίο λόγο και την ευχή μου.

 

.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά ασχολήθηκα. Πάρε τον τελευταίο λόγο και την ευχή μου.

 

Σ' ευχαριστώ.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου